Doğuma Hazırlık cinsiyet en erken hangi ayda öğrenilir?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
cidelya bana 11 haftalıkken kız çocuğu dedi doktorum.daha 11 haftanın içindeyim şuan.ama %90 an kız dedi.o kadar erken görebilmesi bana saçma geldi.erkek der diye düşünüyodum ama kız dedi allah sağlıklı bebişler versin hepimize

ben de bu pazartesi gittim. 11.5 haftalık. doktor kız gibi görünüyo dedi. ama bir dahaki aya kesin söylerim dedi. bu arada 2 li test yaptırdım belli olurmu cinsiyeti?

yyaaa ne şanslısınız ben daha öğrenemedim siz maşallah 11-12. haftanızda öğrenmişsiniz, benim anlamadığım da şey diyorlar yaa, erkek erken gösteriri diye, ee 12. haftada görünmüyorsa direk kız mı diyeceğiz o zaman??

genelde 4 aylikken belli oluyor...
tabi cocuk gosterirse.
yok benimki gibi inattci olursa gostermezse belki de dogana kadar ogrenemezsin..

bu dr a,kullanıla cihaza ve bebeğin durumuna göre değişebiliyor hayatım.ben 9 haftalıkken dr sanki kıza benziyor ama çok erken tam yorum yapamam diye konuşmuştuk.3 hafta sonra ikili testim için gittiğimde bi baktık benim kız erkek olmuş :roflol: yani genelde kız bebekler değişebiliyor yada çok zor ve geç gözükebiliyor.ama erkek bebeklerde hemen belli olabiliyor.ama en doğrusu 12 haftadan sonra alınan sonuçlar...

ben 1. kızımda ve 2. kızımdada 4 aylıkken öğrendim
erkek bebek daha erken belli ediyor diyorlar
bilemem tabi a.s.

of bende 14 +4 gunluk hamileyim banda 20 haftalikken ogrenirsin dedii ben 6 hafta nasil beklicem catlicam vallaa ama kiz erkek olmasi onemli degil saglik onemli tabikide ama arkadasin dedigi gibi kiyafetleri yavas yavas aldigimiz icin ya pembe ya mavii onun iicin merak ediyorumm Allah herkezin bebegini saglikla sihatle kucagina hayirlisiyla verir

arkadaşlar bazılarının erken öğrenmesini sebebi muhtemelen doktorlarının 4d ultrason cihazı kullanmasıdır.diğer ulltrasonlarda daha geç gözüküyor...

bizim bir akrabaya 9 ay boyunca erkek dediler ve bebek kız doğdu şimdi o kızın herşeyi mavifisfisfisfisfisfis

ben 13. haftalıkken oğlan olduğunu öğrenmiştim .ama kız cocuklar geç gösteriyor diye biliyorum.bakalım bu bebişimi ne zaman öğrenicez cinsiyet tahmini randevumu 13+1 olarak ayarladık bakalım

cidelya bana 11 haftalıkken kız çocuğu dedi doktorum.daha 11 haftanın içindeyim şuan.ama %90 an kız dedi.o kadar erken görebilmesi bana saçma geldi.erkek der diye düşünüyodum ama kız dedi allah sağlıklı bebişler versin hepimize

Kesedeki konumuna göre bazen tahminde bulunabiliyor doktorlar fakat çok kesin olmuyor birşey gördüğünden değil de sadece duruş şekline göre falan söylüyor çokta itimat etmemek lazım bana göre

X