Doğuma Hazırlık cinsiyet en erken hangi ayda öğrenilir?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bende 16.haftada öğrenmiştim.ondan öncesindede Doktorlar Söyleyebiliyor Ama Yanilma Payi Yüksek Oluyor Genelde.

Demek 16. hatfada himmm benim surda 16 ci haftama ne kaldi acaba doktorun randevunu beklemesemmi acaba gitsem gosterirmiki ?

aslında hcg hormonuna bakılarak yapılan cinsiyet tahmini var israilde.ama yasak.gebeliğin ilk haftalarında hcg yüksek ise kız düşük ise erkek oluyormuş da karşılaştırmak lazım o da zor.

merhabalar erkekler se erken gözüküyor kizlarda daha gec belli oluyor benim 2 kizimda gec öyrendim ama bazi doktorlarda bilemiyorlar:emir_bebek:

12 Haftalikken öğrenen Var.normalde 16 Haftalikken öğreniliyo Ama En Kesin Sonuç 20 Haftalikken Belli Oluyo Cinimmm.

Yaf yok ben kesin katil olcam yaaaaaaaaaaaaa.Simdi doktoru aradik kadin tutmus 16 haftalikken ogrenemiyebilirsin buyuk ihtimalle.20 haftalik net ogrenirsin randevuyu bekle dedi.Kor bunlar ya korrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bana dr oğlum olucagını 14 haftalıkken solemıstı ama emın degılım demıstı kesınlesmesı 17 haftada oldu cnm

bebeğin cinsiyeti neden bu kadar önemli yaw :uhm: sağlıklı olsun gerisi önemli değil bence

16.haftadan önce bana hep kız dediler sadece 1 dr erkek dedi ama 16.haftada dr %90 erkek dedi halada emin değilim

Bana doktorum 15. haftada kesin olmamakla birlikte kiz dedi. Kesin olarak 17. hafta da soyledi.
Ama bildigim 21. haftaya kadar inatla gostermeyen bebekler var. Donmezse zaten goremezsin. Bacaklarini topluyo nazli seyler. Ama vajinal muayene istersen bakip soyluyorlar.

X