Doğum Günü Çizelgesi Nasıl Yapılır?

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
2.779
183
Doğum günü çizelgesi yapabilmek için önce tıklayın.

16 adet sayfadan istediğiniz cetveli seçin

10 adet sayfadan cetvelin ibresini seçin

Üst kısımdan doğum tarihinizi seçin. Seçim şekli ay-gün-yıl formatındadır.
Bir altaki kısıma istediğini yazabilirsiniz. Ama genelde isminiz daha uygun...

ilk kısımda yer alandan büyüklüğünü altındakindende renk koyuluğunu seçin
(Not: Esasında bırakın olduğu gibi kalsın.)

Koplayalamız gereken yer kırmızı yazılı kısım oluyor onu da direk; şutarafagitti

bu kısmın en altındaki yere yapıştırın;degisiklikleri kayit et deyin

kolay gelsin :içelim:

Güle güle kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yönlendirdiğiniz gibi yapmama rağmen bir türlü imzama yapıştıramadım.tümünü seç yaptım ama imza yerine gelince yapıştır aktif olmuyor.Lütfen yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler

3 gündür uğraşmama karşın bir sonuç elde edemedim.Sonuçta elde edilen link nereye yapıştırılıcak,imza dediğiniz kısım yazıların altındaki çarpı olan kısım ise orayayapıştırılamıyor.Lütfen yardım edin.

3 gündür uğraşmama karşın bir sonuç elde edemedim.Sonuçta elde edilen link nereye yapıştırılıcak,imza dediğiniz kısım yazıların altındaki çarpı olan kısım ise orayayapıştırılamıyor.Lütfen yardım edin.

Merhabalar ...sol ust kosede kontrol panelinize girin ...
acilan sayfada yine sol en ustte detayli bilgilerinizi duzenleyin bolumune girin ...tekrar acilan sayfanin en alt kisminda kilo ve dogum tarihi takip cizelgesi bolumune yapistirin yerimseniben ve degisiklikleri kayit et deyin ,bu kadar yerimseniben:içelim:

yaaa benimde olmadi heralde galiba sanirsam neden olmadi nicin olmadi... bisey yanlis yaptimsa düzelteyim diyorum ama buseferde sayfa acilmiyo.. yaptigim herseyi kayit etmis ama bi yere bisey yazdigimda cikmiyo o alet.....bak yaaa ugrasa ugrasa bi hal olduk bacim yafff...................

yaaa benimde olmadi heralde galiba sanirsam neden olmadi nicin olmadi... bisey yanlis yaptimsa düzelteyim diyorum ama buseferde sayfa acilmiyo.. yaptigim herseyi kayit etmis ama bi yere bisey yazdigimda cikmiyo o alet.....bak yaaa ugrasa ugrasa bi hal olduk bacim yafff...................

bu siralar aktif degil de ondan imzalar yerimseniben

Arkadaslar denemelerinizi ''deneme tahtasi ''bolumune yapin !

Ben kızımın doğum günü çizelgesini yapmak istiyorum odamı buradan yapılacak offf yaaaaaa yapamıyorummm....

bende yapmaya çalıştım ama oldumu bilemiyorum bayanlar.bu işte yeniyim anlamıyorm benim de çok güzel profilim olsun istiyorum:kedi: yardımlarını bekliyorum.

bende yapmaya çalıştım ama oldumu bilemiyorum bayanlar.bu işte yeniyim anlamıyorm benim de çok güzel profilim olsun istiyorum:kedi: yardımlarını bekliyorum.

canım nasıl yaptın bunu banada yaptırırmısın

öncelikle merhaba gamzeciğimvereliniortak arama linkine bu adresi girdiğin zaman detaylı bir açıklama karşına çıkıveriyor. ben günlerce nette dolaşıp çizelgemi yaptıktan sonra, tesadüfen kk daki bu sayfaya ulaştım.canım bir dene umarım yapabilirsin. birkaç denemeden sonra öğreniyorsun ve farklı çizelgeler oluşturmaya başlıyorsun, çok zevkli hihoyyyt
görüşmek üzere canım:CüvCüv:

X