kızlar çok mutluyum oğlumun yüzünü gördüm çok net

burcuavcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
248
23
38
:teytey:dün yarın doktora gidicem demiştim gittim kız kardeşimle babamız gelemedi.artık oğlum küçük bir insan görünümünde :dance: yüzü çok net belli oldu yusyuvarlak yüzü var.bu arada kilosunuda söyledi doktorumuz 610 grmış.oğlumun görüntülerini teyzesi videoya aldı çok meraklıyız ailece.ama oğlan maşaallah çok hareketli durmuyor durduğu yerde. o sıvıyıda hiç sevmiyor ulltrason için sürülen kaçıyor hep görüntü vermekten.allahım herkese nasip etsin :teytey::dance:kızlar çok mutluyum

maşallah allah nazarlardan saklasın dün bende doktordaydım kızımın yüzünü net bir şekilde gördük aynı babası babamız havalarda valla allahım herkese nasip etsin böyle duyguları...

Ben 5.aya girdim 22 ekimde üçtü testimiz var çok tedirginim hareketleride pek anlamıyorum doktorum bana kimseyle kıyaslama dediysede yine panik yapıyorum bu arada benim ikizim olcak ALLAH nasip ederse

Ne Hoş :) Allah Anali Babali Büyütsün Inşallah. Hepimizin Bebişlerini... Ben De Hep Profilden Görebiliyorum. Tam Manasiyla Göstermedi Hiç. Bakalim Bu Cumartesi Kontrolümüz Var. Inşallah Tam Görebiliriz...

berilcan selam allah kurtarsın cnm benimde ikizlerim var en ii ben anlarım senin hamileliğini allah kıcağına almayı nasip etsin bebeklerin cinsiyeti bellimi

Ben 5.aya girdim 22 ekimde üçtü testimiz var çok tedirginim hareketleride pek anlamıyorum doktorum bana kimseyle kıyaslama dediysede yine panik yapıyorum bu arada benim ikizim olcak ALLAH nasip ederse

canım allah sanada sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.ben 3 lü testi yaptırma gereği duymadım doktorumda zorlamadı.40 ve 40 üstü bayanlar için şart dedi.evet bencede kimseyle kıyaslama hareketler 5. ayda çok bilinçsiz zaten bazen çok hareket ediyor bazende 24 saat tık yok korkma :teytey:

Ne Hoş :) Allah Anali Babali Büyütsün Inşallah. Hepimizin Bebişlerini... Ben De Hep Profilden Görebiliyorum. Tam Manasiyla Göstermedi Hiç. Bakalim Bu Cumartesi Kontrolümüz Var. Inşallah Tam Görebiliriz...

amin allah hepimizi hayırlısıyla kurtarsın.bebişlerimiz kucağamızda sağlıkla evimize dönmeyi nasip etsin

ne büyük mutluluk benim kızım 9 ay boyunca yüzünü hep kapamıştıı.....ancak doğduğunda görebildim.şimdi hergün görüyorummmmm :)

X