Yalancı Yarim - Star Tv

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.775
60
Hulusi ve Vahi… Evlatlarıyla gurur duyan iki baba.

Hulusi, ve eşi Belgin, oğulları Tarık’ın, İtalya’daki iktisat eğitimin tamamlayıp bankasının başına geçeceği günün hayaliyle yaşıyor.

Vahi ise, kızı Naz’ın, konservatuardan mezun olup yurtdışında vereceği çello resitalleri ile göğsünü kabartacağı günün.

Tarık ve Naz da, ideallerine doğru “tam gaz” gidiyorlar… Ancak Tarık, “Alfonso” adıyla İtalya’da ralli pistlerinde, Naz ise “Deli Kız” adıyla İstanbul sokaklarında. Son model arabalarıyla.

Ve bu iki başına buyruk gencin hayatları, sonunda aynı arabanın içinde kesişir.

Çünkü babalar, belki en son duyar, ama mutlaka duyar.

Tarık, İstanbul’a ailesini görmeye geldiğinde, Hulusi, bir daha yurt dışına çıkmasını yasaklar.

Naz, kaza yapınca da, Vahi, bir daha araba kullanmasını.

Tarık, bir de üstüne iki sene çalışıp eğitimi yerine ralliye harcadığı parayı çalışıp babasına geri ödemek zorundadır. Babası, torpille işe girip yan gelip yatarak para kazanma yollarını tıkayınca, becerebildiği tek işi yapmak zorunda kalır: şoförlük.

Naz’ın ise arabasına binebilmesi için tek engel vardır: babasının bulacağı şoför.

Ve kader yollarını birleştirir… Tarık, Naz’ın şoförü olarak işe girer. Ancak işi çok zordur. Bir yandan, aniden ortadan kaybolan ve tüm dünyada aranan ünlü ralli şoförü Alfonso olduğunu herkesten gizlemek zorundadır. Bir yandan, ünlü bankacı Hulusi Tekelioğlu’nun oğlu olduğunu Vahi’den saklamak zorundadır. Ve en önemlisi… Arabasının şoför koltuğuna tekrar geçebilmek için tek çaresi, kendisini kovdurmak olan ve hayatını bunu planlamakla geçiren Naz’ın saldırılarını savuşturmak zorundadır.

Tarık ve Naz, büyük bir didişme ve çekişmeyle başlayan inişli çıkışlı bir ilişkinin içinde keskin virajlarda hızla ilerlerken, önlerine çıkan engelleri de bir bir sollamak zorundadırlar… Tarık’ın izini bulmaya çalışan dedektif Sacit, İtalya’dan kalkıp kendisini aramaya gelen Francesca, şoförlük yapmasını engellemeye çalışan anne Belgin, Naz’ın kardeşi Ümit’le çıkmaya başlayan ve her an ağzından bir şeyler kaçırması muhtemel kız kardeşi Filiz, evinde kaldığı otoriter dadısı Hacer, onun çocukluk aşkı olan ve bu aşkı bir türlü bitirememiş kızı Ayşe, ve tabii istemeden çok iyi dost olmalarına sebep olduğu Hulusi ve Vahi. Tarık’ın başı sıkıştığı zaman imdadına koşanlar ise, normal şartlar altında varlıklarından bile haberdar olmayacağı aşçı Cevat, hizmetçi Suna, ve bahçıvan Sami’dir.
Ve tabii yollar katedildikçe, molalar verildikçe, yola iki “düşman” olarak çıkan Tarık ve Naz, yeri geldiğinde patlayan lastikleri birlikte değiştirmek zorunda olduklarını anlayacaklardır

Naz, Tarık’a hiçbir zaman inanmadığını, ancak her söylediğinin sonradan gerçek olarak karşısına çıktığını ve Tarık’a haksızlık yaptığını düşünür ve Ayşe’yi ziyaret etmek için hastaneye geri döner. Tarık ve Naz hastaneden birlikte çıkarlar ve kısa bir yürüyüş yaparlar.

Belgin, Tarık’ı evine götürüp bakmak için, hastaneden almaya gelir. Tarık’ı parkta Naz’la konuşurken bulur. Tarık dinlenip iyileşebilmek için Belgin’in teklifini kabul eder.

Ayşe’nin ameliyat olması gerekmektedir. Tarık Ayşe’ye gerekli parayı bulmak için yarışmaya karar verir. Sadri ise Ayşe için gereken parayı, kendisinin bulması gerektiğini düşünür ve Tarık’ı engellemeye çalışır.

Ayşe’nin hastalığını Hacer’den saklamaya çalışan Filiz ve Sadri, bir plan yaparlar.Fakat bu plan Hacer’in zekasına yenik düşer ve sonunda Hacer gerçeği öğrenir.Belkıs’ın arkadaşı Teoman, Hulusi’nin askerlik arkadaşı çıkar. Vahilerde yemekte olan Belgin, Hulusi, Belkıs, Vahi ve Teoman arasında yaşananlar, Hulusi’yi ne gibi bir değişimin içine sokacaktır?

Yalancı Yarimi izleyen yok mu yaw...Süper bi dizi..özellikle gülmeye ihtiyacı olanlara tavsiye ederim doğrusu :1yes2: Çünkü bu akşam yeni bölümü varrrrr:içelim:

Mert’in yardım ettiği okulda, yirmi milyarlık bağışın kim tarafından yapıldığı merak konusudur. Herkes birbirinden şüphelenir ama sonunda gerçek ortaya çıkar.

Pınar, Tarık’a aşık olmuştur ve bunu Naz ile paylaşır. Diğer yandan Mert, Tarık’a iş teklif eder. Peki Tarık yüksek maaşlı ve Pınar’a daha yakın olabileceği bu işi teklifine ne yanıt verecektir?
Belkıs, Hulusi’nin dolduruşuna gelip kendisine istemediği bir tavırla yaklaşan Vahi’ye kızar ve evden ayrılır. Belkıs ve Belgin bir cephede; Teoman, Hulusi ve Vahi diğer cephede savaşa başlamışken, yine bu gidişe dur diyen, Belkıs olur.
Hacer, Ayşe’nin ameliyat masraflarını karşılamak amacıyla evi bir adama satmış hatta ondan kaparo almıştır. Hastane masrafları için o paraya gerek kalmayınca evi satmaktan vazgeçen Hacer, adamla, Sadri ve Ayşe’den gizli konuşmaya çalışır ama adam evi almaktan vazgeçmez

Mert ve Pınar, Tarık ve Naz’ın kardeş olmadıklarından şüphelenirler ve bunu anlamanın bir yolunu bulurlar. Bu yoldan çıkan sonuç, Tarık ve Naz’ın gerçekten kardeş olmadıklarıdır. Peki nedirler?
Evden kovulan Hulusi Hacer’e gider ve Sadri’nin yatağını elinden alır.
Sadri Hacer’in evinde kalmamaya başlar.
Diğer yandan, bu günün 14 Şubat Sevgililer Günü olması vesilesiyle her kahramanımız sevdiğine açılmayı planlar. Bu açılma planları yapan kahramanlardan biri de Vahi’dir.
Ama Belkıs’ın aniden evi terk etmesiyle bütün hayalleri yıkılır. Ona tek dost olan Hulusi, bu duruma el koyar ve Vahi’yi eğlendirmek için şehir dışında bir otele götürür.
Bu gittikleri yer Belgin ile her zaman gittikleri bir yerdir.
Tarık Mert’ten duyduklarından sonra iyice cesaretlenir ve bu özel günde Naz’ı şehir dışında bir yere gitmeye davet eder. Gittikleri yerde Vahi ve Hulusi’nin dışında bir sürpriz konuk daha vardır. Bu sürpriz konuğa yakalanan Naz ve Tarık’ı 14 Şubat’taki özel ve romantik gecede acaba neler bekliyor!

Tarık ve Naz, sevgililer gününü kutlamak için gittikleri restoran da karşılarında Belgin’i görünce şok olurlar. Belgin’in orada olma amacı Tarık ve Naz’ı kontrol etmek ve ikisine de göz açtırmamaktır fakat hiç beklemediği şekilde Hulusi ve Vahi’yle karşılaşacağından habersizdir. Çünkü Hulusi de Vahi’yi teselli etmek ve eğlendirmek için aynı restorana götürür ve işler çığırından çıkar. Bunun üzerine Belgin, Hulusi’den uzaklaşmak için evi terk eder. Bunu yaparken Tarık ve Naz’dan yardım ister. Hacer ve Ayşe evden çıkmak zorunda kalınca ve Hulusi’nin yardımını kabul etmek zorunda kalırlar…

alıntıdır

Tarık ve Naz, dağ evinde Belgin’i yalnız bırakmamak için geceyi ve hatta ertesi sabahı da Belgin’le geçirmek zorunda kalırlar. Belgin, Tarık’la Naz’ı bir an bile gözünden kaçırmamaya çalışıyor, her an her yaptıklarını kontrol ediyor, hatta bin bir numarayla yanından ayırmamayı başarıyordur. Tarık ve Naz her fırsatı değerlendirip yalnız kalabilecekleri ve konuşabilecekleri anı kolluyorlardır fakat durumdan oldukça sıkılırlar, ne Belgin’i yalnız bırakabiliyorlar ne de doğru dürüst yalnız kalabiliyorlardır. Çünkü Belgin, her an enselerindedir.
Bu arada Hulusi, çıldırmış bir şekilde Belgin’i aramaktadır. Son olarak, bütün gayrimenkullerinin tapularını alır ve Belgin’in gidebileceği yerleri tek tek kontrol etmeye başlar.
Ümit sonunda dayanamaz ve Vahi’ye, Filiz’le çıktıklarını itiraf eder ve kardeşiyle çıkmak için, şoför Tarık’tan mı, yoksa Tarık Tekelioğlu’undan mı izin alması gerektiğini babasına sorar.

alıntıdır

Tarık’la Naz yangından bir şekilde kurtulmuşlardır. Tam kurtulduk, artık eve gidebiliriz dedikleri ve rahatladıkları an da araba bu sefer gerçekten bozulur ve yolda kalırlar.
Naz Vahi’yi arayıp yardım isteyeceği sırada telefonunun şarjı bitince Vahi Naz’ın başına birşey geldiğini sanır ve fenalaşır. Tarık yangından cep telefonunu ve cüzdanını kurtaramadığından ona da kimse ulaşamıyordur.
Bu arada Hulusi’yi affedip birlikte eve dönen Belgin’in aklı Tarık ve Naz’da kalmıştır.
Bütün gece Tarık ve Naz’ı arar fakat ikisinin de telefonları cevap vermeyince Belgin çıldırır ve Tarık’ı Naz’ın elinden kurtarmak için yaptığı planı harekete geçirir.

Tarık’a albüm teklifi

Burak Tarık'ın sesini bir yapımcıya dinletmiştir ve çok beğenilmiştir.
Tarık'a albüm yapmaya karar verirler. Bu duruma çok kızan Naz Burak'ı vazgeçirmeye Tarık'ın bunu başaramayacağına ikna etmeye çalışır. Fakat başarılı olamaz.
Çünkü Tarık Naz'ın ne yapmaya çalıştığının farkındadır ve teklifi kabul eder.
Bu arada Vahi'yi çok büyük bir sürpriz beklemektedir.
Uzun zamandır görmediği ablası ziyaretine gelir ve hayatlarını Vahi Naz ve Ümit'e
zindan eder.

alıntıdır

Burak Tarık'ın sesini bir yapımcıya dinletmiştir ve çok beğenilmiştir.
Tarık'a albüm yapmaya karar verirler. Bu duruma çok kızan Naz Burak'ı
vazgeçirmeye Tarık'ın bunu başaramayacağına ikna etmeye çalışır.
Fakat başarılı olamaz. Çünkü Tarık Naz'ın ne yapmaya çalıştığının
farkındadır ve teklifi kabul eder. Bu arada Vahi'yi çok büyük bir sürpriz
beklemektedir. Uzun zamandır görmediği ablası ziyaretine gelir ve
hayatlarını Vahi, Naz ve Ümit'e zindan eder.

alıntıdır.

Tarık’ ın çıkacak albümü için Belgin sponsoru Nazlı menajeri olmuştur.
Tarık’ın imajını değiştirmek ve yenilemek için çalışmalara başlamışlardır.
Fakat Sofia bir türlü Tarık’tan vazgeçmemektedir ve her yerde Tarık’ı takip ediyordur.
Nazla Belgin Tarık’ın imajını kendi istedikleri şekilde değiştirmek için yarışırlarken
Sofia karşılarına çıkar ve hiç beklenmedik şekilde Tarık’ın Alfonso olduğunu ortaya çıkarır.

alıntıdır

NAZ, TARIK’IN HİZMETİNDE!

Naz’a çok kızgın olan Tarık, Naz’ı çello çalması için teknesine çağırır ve arkadaşlarıyla birlikte teknede keyif yaparken Naz, Tarık Tekelioğlu için çalışmaktadır. Naz’ı durmadan çalıştırıp eziyet eden, hayatını iyice zorlaştıran Tarık, Naz’ın ne kadar dayanacağını ve ne zaman pes edip Hulusi’yi arayıp yerini söyleyeceğini de anlamaya çalışmaktadır. Böylelikle Naz’ın onu gerçekten sevip kaybetmeyi göze alamayacağını da anlamış olacaktır. Fakat Naz Tarık’ın bütün eziyetlerine, ukalalıklarına rağmen Hulusi’yi aramaz.

Hulusi ve Belgin otel müdiresi tarafından yemeğe davet edilirler. Otel müdiresi Nesrin misafirleri için Tarık’dan sahneye çıkıp bir kaç şarkı söylemesini ister. Tarık da her şeyden habersiz Nesrin’i kıramayıp kabul eder. Naz çello çalmak için indiği otelin restoranında Hulusi ve Belgin’i karşısında görünce şok olur ve Tarık’ı uyarmak için yanına koşar fakat çok geç kalmıştır. Tarık sahneye çıkmak için restorana indiğinde Hulusi ve Belgin’in otelde olduklarını görür.
Tarık sahneye çıkmayınca Nesrin Naz’a, yani otel personeline sinirlendiği için çıkmadığını düşünür ve Naz’ın işine son verir.

alıntıdır

bu dizi yayindan kaldirilmis galiba degilmi ben izlemiyordum ama.........
baris'in vefatindan sonra yerine birini bulup devam etmeyeceklerini aciklamislar
bence dogru bir karar,ya sizce.........

bu konuda ben net birşey duymadım yada gözden kaçırdım ama merak ediyorum devam edecek mi acaba diye

yalanci yarim devam etsede etmesede ben izleyemiyecegim baris olmadikttan sonra dizinin bi anlami yoksenağlamasenağlama:1no2: gecenlerde yeni bölumu baslamistti dizide barisi görunce izleyemedim gözyaslarina boguldum halbuki onun icin cok dualar ettim kurtulmasi icin offf Allahim ya cok kötu bisey ya halen acisi varsenağlamasenağlamasenağlama

devam etmez zaten etsede izlenmezdi nur içinde yat
b.gif
a.gif
r.gif
i.gif
s.gif

eski bölümlerini veriyolar gündüz...ve izliyorum yine ezberledim artık ama izlemeyede devam edicem...barış ya rahat uyu sen yerinde....

barışı o kadar çok beyeniyordumki herkesin diline düştüm yakında kafayı yersin diyorlar desinler rüyamda bile gördüm çok tatlı biri merve sevi çok şanslı biri o nunla birlikte çok güzel günler geçirdi ama içim hala çok acıyo bilgisayara resimlerini doldurdum eşim kızdı ama elimde deyilsenağlamabuyaz tatilde hep aklımdaydı hiç eylenemedim ya ben çok üzülüyorum sanki her an yok ölmedi şaka diyecekler ama nerde allah annecine ve babasına sabır versin zaten iyiler çok yaşamıyor bu dünyada allah mekanını cennet eylesinsenağlama:1no2:

[youtube]CQhSPZcWv9A[/youtube]
bu şarkıyı tüm barış severlere gönderiyorum özellikle yengem gülbeyzaya..

X