Kabak çekirdeği yağı parazite bire bir

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
44
arkadaşlar geçen hafta oğlumda rahasız edici bir kaşıntı vardı poposu taki tahriş oldu doktora götürdük bir ilaç ve merhem verdi ama faydasını göremedim bende bizim burda bir aktar var bir sıkıntım olunca ona danışıyorum oda sağolsun yardımcı oluyor verdiği bitkisel şeylerin muhakkak faydasını görüyorum yine ona danıştım kabak çekirdeği yağını verdi 3 -4 sabak aç karnına bir yemek kaşığı içir bir sat bir şey yemesin 1 saatin sonunda ya sinamiki çayı yada bir yemek kaşığı zeytin yağ içir Allahın izniyle bir şey kalmaz ne varsa kıl kurdu parazit temremi ne diyorlar şöyle uzunca soluncanlar oluyormuş onları dahi zehirleyip atıyormuş dışarı çok şükür bizimki kıl kurduymuş ve gerçektende attılar kendilerini dışarı 3 günde kurtulduk şimdi çok rahat eğer böyle bir sıkıntınız varsa sizlere önemle tavsiye edrim a.s

aaa bi yaşıma daha girdim :)
kabak çekirdeğinin o işe yaradığını duymuştum da,
böyle pratik bir yöntemin olacağını hiç tahmin etmezdim...
tüm muzdarip olanların Allah yardımcısı olsun..
parka çıkan küçük çocuklarda olabiliyormuş bu sorunlar.. topraktan parazit geçebiliyormuş

ay cok tesekkur eserim kizimda gordum morelmen cokusteyim henuz ikibucuk yasinda cok tikainc bisey hemen alayim bende

X