Doğuma Hazırlık Bebegin Cinsiyeti

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

DNMS79

Guru
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2007
32
0
bebeginizin kızmı erkekmi olacagını hıssettınızmı yada tahmın ettınızmı dogru cıktımı ben hıssedemıyorum yanı hanı derlerya hıssedıyorum kız olacak yada erkek olacak dıye ben hıc hıssedemıyorum ama herkes kız olacak galıba dıyor benı gorunce....

hani derler ekşi yiyince kız olur tatlı erkek ama saçma hiç belli olmuyor.bende hiç anlayamadım hissedemedim bende ikiz var biri kız biri erkekmiş ALLAH senin gönlüne göre versin

ben ilk hamiş olduğumu öğrendiğimde erkek olacağını hissetmiştim.doğru çıktı anne hisleri genelde doğru çıkıyor.sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar inşallah.

ya aklımdan hep biri kız biri erkek geçiyodu ama hadi canım diyodum nerde o şans gerçi cinsiyetlerini öğrenen kadar umrumda değildi tek düşüncem onlar sağlıklı olsun diyordum hala da tedirginim bir bitse şu 4 ay

Cnm Bende Erkek Olacağini Hissetmiştim.baştan Beri Bu Bebek Erkek Diyodum.ve Allahin Izniyle Oğlum Olacak...

önce hamile oldugumu hissettim hic bir belirti olusmamisken,sonra da cinsiyetini yanilmadim cok sükür:))

Bende Hep Erkek Olacak Diye Hissettim Ama Kizmiş Dr öle Dedi Ama Benim Içimde Hala Erkek Olacak Gibi Bir His Var Içimden Hep Oğlum Diye Seviyorum Ama Elimde Değil Neden Böle Oluyor Rüyalarimda Da Hep Erkek Bebek Görüyorum Ama Kizim Olacak Dr Artik Hep Kiz Diyorlar Gerçi 6 Ay Boyunca Erkek Dediler Ama Hayirlisi Olsun

ben kız eşim erkek diye iddaaya tutuşmuştuk ama o kazandı olsun ama şuanda çok tatlı bi oğlum var allahım herkese sağlıklı evlatlar versin inşallah

kız yada erkek valla farketmiyo nice insanlar var çocuk diye ALLAHA yalvarıyorlar ALLAH olmayanlara versin herkeze bende olana kadar çok istedim sonrada hamile kalınca kızmı erkekmiler acaba diye düşündüğüm anlar oldu insan bazen nankörlük ediyor kendi adıma konuşuyorum

evet allah saglıklı dogmasını nasıp etsın butun bebeklerın ama ınsan elınde olmadan merak edıyor ıste....

benimde içimden hep oglan geçiyor ama Dr.kız dedi 5 aylıkken utrasona girdim kız dedi acaba yanılma payları oluyormu bir bilginiz varsa yazarsanız sevinirim

valla benim de içime hep erkek doguyor oglum diye sevmiyorum tomurcugum diye sevioyrum ama içime erkek doguyor bakalım n eolacak aman eli ayagı düzgün olsunj saglıklı sıhhatli olsudna bnm içimd ekalsında şöyle imanlı bir evlat olsun ahlaklı olsun erkek olmuş kız olmuş farketmez yaniciğime

ben de hep ikiz olsa keske dedim ama degil.benim henüz 6 haftalık hissedemem belki ama arkadaslarım hep oğlun olacak diyo.bakalım ne olacak?Allah sağlık versin de.

benimde içimden hep oglan geçiyor ama Dr.kız dedi 5 aylıkken utrasona girdim kız dedi acaba yanılma payları oluyormu bir bilginiz varsa yazarsanız sevinirim

aynen... ben de erkek hissiyatı içindeydim... 19+6 haftadayım... son iki ultrasonda da doktor kız dedi...yanılma paylarının olduğunu düşünüyorum doğrusu... ben hazırlıklara başlamadan önce ayrıntılı ultrasonu da bekleyeceğim... ancak öyle emin olabilirim herhalde...

12. haftada bebek erkekse kendını bellı edıyormus dıyorlar benım kı dokuz haftalık ama cok ılgınctır kı her hamıle kadının ıcıne dogar belkı dogru olmasada kız yada erkek dıye hısseder benım ıcımde hıc oyle bır hıs yok esım erkek dıyor ama belkı erkek cocuk ıstedıgı ıcındır bende kızım olsun dıyorum hanı kızsa esım hayal kırıklıgına ugramasın dıye ama ne yalan soyleyeyım ılk cocugumun erkek olmasını ıstemısımdır hep ama tabıkı kız olursa uzulmem tek ıstegım elı ayagı duzgun olsun ınsallah....

kız yada erkek valla farketmiyo nice insanlar var çocuk diye ALLAHA yalvarıyorlar ALLAH olmayanlara versin herkeze bende olana kadar çok istedim sonrada hamile kalınca kızmı erkekmiler acaba diye düşündüğüm anlar oldu insan bazen nankörlük ediyor kendi adıma konuşuyorum

bazen bende çok sabırsızlanıyorum onuncu hafta yarın bitiyor ama dediğin gibi en çok da çocuk sahibi olmak için manen yıpranan arkadaşlarıda düşünmek lazım ALLAH yardımcıları olsun.halimize çok şükür :enbuyukkk:

X