izmirde tüp bebek merkezi önerisi isteği

ebrizm

Prenses Beril in annesi
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
2.133
13
İzmirde otururyorum arkadaşlar. 3 kez aşılama yapıldı malesef tutmadı. tüp bebek denenicek aralık ayında. İzmirde symrna art a gidiyorum fakat izmirdeki kliniklerin yetersiz olduğu söyleniyor. İstanbuldaki bir kliniğemi gitmeliyim yoksa symrna'da devam mı etmeliyim bilmiyorum. Tüp bebek malesef çok maliyetli bir işlem ve sanırım tek sefer deniyebiliriz şu an için o yüzden aklım çok karışık.Doğrunun ne olduğuna karar veremiyorum. Deneyimlerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum hepinize sevgiler:nazar:

HAYATIM ALLAH BU YOLDA SANA EN BUYUK YARDIM EDECEK TEK AMA TEK SIGINACAGIMIZ DOSTUMUZ ONDAN YARDIM İSTE EGER OLACAKSA DEKİ RABBİMİZE : YUCE RABBİM BANA YOL GÖSTER BENİ BU YOLDA YALNIZBIRAKMA ELLERİ AYAKLARI DÜZGÜN SAGLIKLI SIHHATLİ EVLATLAR NASİP EYLE DE EMİN OL BU YYOLDA SENİ ASLA BIRAKMAYACAKTIR SANA ŞİMDİ KİMİ ÖNERELİM BEN İRENBE TÜP BEBEK EMRKEZİNE GİDİYORUM ARKDAŞIM VAR ÖZEL EGE TÜP BEBEK MERKEZİNE GİDİOYR BAŞKA ARKDAŞIM KENT E GİDİOYR BİR BAŞKA ARKDAŞIM İSE EGE ÜNİVERSİTESİNE GİDİYOR SÖYLE CANIM HANGİSİNİ ÖNERELİM O ZAMAN SAN ŞUNU SÖYLEYEYİM LÜTFEN ÇOK DUA ET BU İŞ ÇOK MEŞAKATLİ GERÇEKTEN BNM GİTTİĞİM MERKEZDEN MEMNUN OLAN VAR OLMAYAN VAR AMA BU HER MERKEZ İÇİN GEÇERLİ İSTANBULDA ALMAN HAS . VAR AMA İNAN ORADAN DA MEMNUN OLMAYAN VAR OZAMAN SENİN YAPACAGIN ŞEY ŞU: "ALLAHIM DE: SANA YALVARIYORUM EGER BANA BİR BEBEK VERECEKSEN Kİ İNŞAALLAH VERECEKSİN BEN BÖYLE ÜZÜLÜRKEN SEN ASLA MERHAMETSİZLK EDİP BENİ YARI YOLDA BIRAKMAZ BANA SIRTINI DÖNMEZSİN SENDNE DİLEİĞİM EN ÇOK SEVDİĞİN KULLARININ YUZU SUYU HÜRMETİNE BENİ DR DR KAPI KAPI GEZDİRMEDEN RABBİM HANGİ HEKİM ŞU YERYUZUNDE BENİM DERDİME İLAÇ OLACKASA BNM BEBEK SAHİBİ OLMAMA VESİLE OLACAKSA BENİ ONA GÖNDER RABBİM DE.......... İŞTE SANA EN BUYUK YARDIMI BEN BÖYLE YAPABİLİRİM ŞİMDİ SANA DERİM Kİ İRENBEYE GİT PEK ÇOK ARKDAŞIM BEBEK SAHİBİ OLDU SANA DERİMKİ ÖZEL EGE YE GİT PEK ÇOK KİŞİ HAMİLE KALDI AMA PEKİ YA SEN KALAMAZSAN ......LŞÜTFEN ÖNC EGÜZEL ŞEYLE RDÜŞÜN SONRA DA ALLAHIMIZA BOL BOL DUA ET BNM BİR ARKDAŞIM ÖNCE ÖZEL EGE DE TUP BEBEK YAPTIRDI AMA BEGENMEDİ BAŞKA BİR YERE DAHA YAPTIRDI AMA GENE OLMADI İSTANBULDA BU İŞİ EN İYİ YAPANA GİTTİ AMERİKAN HASTANESİNE AMA GENE OLMADI YANİ SEN AYNI ZAMANDA ŞUNU DA BİLMELİSİN OLUMLU DÜŞÜNMEK ÇOKÖNEMLİ BİŞEY OLUMLU DÜŞÜNEN İNSNA HEP EN ÇOK ALLAHA YÖNELİR DAHA ÇOK DUA EDER ALALH BU YOLDA SEN TEK VEKİLİN OLSUN EMİN OL O SANA İSTEDİĞİN ŞEYİ VERECEKTİR......ASLA UNUTMA ALLAH DİLEMEDİKÇE BİZ DİLEYEMEYİZ OZMAN GEN EŞUNU YAP YUCE RABBİM DİLEİRM SANA SENİN BEBEK SAHİBİ OLACAGIN EN DOGRU ZAMANDA NAİP ETSİN DOGRU OLAN DR U BULMAN DİLEĞİYLE CANIM BNM ( ayrıca ben tup bebek yaptırmadım onu da söyleyeyimama dr um irenbe tup bebek merkezinden dilek aslan dır)

a.s. çok teşekkürler sara nur dediklerine tamamen katılıyorum. Bewnde en fazla yardımı dualardan alıyorum ve geröçekten dualarımın kabul olucağına inanıyorum.Dediğin gibi uzun bi süreç ve bunaldığım çok anlar oluyor aklımı çelenlerde inşallah en iyisiyle karşılaşırım her şeyin. Allah büyük mutlaka bizlerede kısmet etmiştir bebişler. İyi dileklerin için çok teşekkürler canım bende çok öpüyorum.

bende izmirede tüp bebek merkezi arıyorum yardımcı olursanız sevınırım irenbeyle smyrna arasında karasız kaldımdelikafaduldendelikafadulden

canım bu yolda ilk yardımcımız allah soonrada umudumuz emin ol umudumuz olunca herşey iyi oluyor evet benım gittiğimi sen beğenmezsin senin gittiğini ben beğenem ama herşey nasip meselesi eşim azospermdi izmirde bi kaç yerle görüştük nisanda içime en çok smyrana sindi ben şimdi 16 haftalık hamileyim ama dediğim gibi ben inandım oldu sende inan ve dualarını eksik etme allah hepimizin gönlüne göre versin sağlıklı sıhatli evlatlar nasip etsin bizleri çocuktan terbiye etmesin hayırlı kararlar vermeniz dileğiyle umarım sizlerde güzel günleri görürsünüz

bu toğiği açalı çok olmuş neler yaşadım sonrasında 1. tüp bebek negatif sonuçlandı yazdığım aralık ayındaki hemen mart ayında 2. sini denedik ve ikiz bebeklerime hamile kaldım ama sonucu malesef iyi olmadı 34+2 acil doğuma alındım kızımın birini kaybettim diğerindede nörolojik sorunlar var ama yanımda ya şükürler olsun. ben takibimi de funda hanıma yaptırmadığım için çok pişmanım çünkü en ufak bir şikayetimde tedavi dönemimde hemen gel bakalım diyordu doğum takibimde öyle olmadı aydan aya gidebildik. hepinizin tedavisi hayırlı olsun bebek bekleyenlerede allah sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin

smyrna da ilk tedavim... hem de tüp bebek + pgt
için rahat olsun şimdi oğlum 4 aylık.. allah isteyenlere de nasip etsin

bende izmirede tüp bebek merkezi arıyorum yardımcı olursanız sevınırım irenbeyle smyrna arasında karasız kaldımdelikafaduldendelikafadulden

slm cnm. ben irenbe aral beye gidiyorum.çok memnunum ve doktorumu çok seviyorum herkes çok ilgili.hatta haftaya ilk transferim yapılacak.ilaçları sskdan alman konusundada seni çok iyi yönlendiriyorlar. smyrna içinse pek bişey söyleyemiyeceğim ama bi tanıdık 3 kez orada yaptırdı ,memnun değildi ama yinede seni etkilemek istemem. içine hangisi sinerse , doktorunu sevmen ve ona inanman çok önemli.

slm cnm. ben irenbe aral beye gidiyorum.çok memnunum ve doktorumu çok seviyorum herkes çok ilgili.hatta haftaya ilk transferim yapılacak.ilaçları sskdan alman konusundada seni çok iyi yönlendiriyorlar. smyrna içinse pek bişey söyleyemiyeceğim ama bi tanıdık 3 kez orada yaptırdı ,memnun değildi ama yinede seni etkilemek istemem. içine hangisi sinerse , doktorunu sevmen ve ona inanman çok önemli.

Aral Bey i ben hiç tanımadım. Ama doğumum bir facia olduğu için ben ameliyattayken aral bey benim dr ma yardım etmeyi teklif etmiş yan ameliyathanedeymiş o sırada kendisi sonrasındada ailemin sorularına çok yardımcı olup içlerini rahatlatmak için yönlendirmiş sağolsun. o nedenle kendisini tanımayı çok istiyorum gitiğinizde bahsedin isterseniz geçen yıl çonarlıda ikiz bebekleri vardı 7 saat süren bir ameliyat olup bebeğinin birini kaybetmiş ebru acar derseniz hatırlıyabilir

Aral Bey i ben hiç tanımadım. Ama doğumum bir facia olduğu için ben ameliyattayken aral bey benim dr ma yardım etmeyi teklif etmiş yan ameliyathanedeymiş o sırada kendisi sonrasındada ailemin sorularına çok yardımcı olup içlerini rahatlatmak için yönlendirmiş sağolsun. o nedenle kendisini tanımayı çok istiyorum gitiğinizde bahsedin isterseniz geçen yıl çonarlıda ikiz bebekleri vardı 7 saat süren bir ameliyat olup bebeğinin birini kaybetmiş ebru acar derseniz hatırlıyabilir

Bahsederim elbette. Evt insanın içini çok rahatlatıyor , dediğim gibi doktor çok önemli. Sizin durumunuza da hem sevindim hem üzüldüm. Herşeyin hayırlısı...Allah bebeğine ömür versin

Bahsederim elbette. Evt insanın içini çok rahatlatıyor , dediğim gibi doktor çok önemli. Sizin durumunuza da hem sevindim hem üzüldüm. Herşeyin hayırlısı...Allah bebeğine ömür versin

amin inşallah sizede sağsağlim kucağınıza almayı kısmet etsin

canım foruma yeni katıldım.ben dokuz eylül ünv. bülent gülekli ye gidiyorum. şu anda ilk tüp bebek denememi yaptım.beklemedeyim.çok memnun kaldım.umarım sende memnun olabileceğin bir yer bulursun.

arkadaşlar merhaba.Bende ısrael aruha başladım. Tanıyan varmı? Bu ay tüp bebk yaptırcam

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim mümkünse özel işletilen merkezleri son çare olarak düşünmenizi tavsiye ederimi nedenide izmirden bahsedersek sgk nın yeni şehirdeki kadın doğum bölümündeki merkez gerçekten iyi hizmet veriyor tecrübelerimiz şu yönde biz ilk denememizi simyra art ta yaptık tabi heycanın verdi etkenlerle bazı şeyleri sorgulamadık lakin sonrasında sorguladık şöle yaptınız 3500 tl ödeme için herhangi bir makbuz fiş fatura bir ibare yok bir not kadına kaşe ve tahsil eilmiştir yazıyor neyi tahsil ettin kaç paa tahsil ettin yok anlıcanız bazı olaylar dönmekte özellerde şu mantık var ticarathane gitsin gelsin mantı bunu iyi düşünün devlet hastanesinde ise 3500 tl ödeme için 480 tl ödüyorsunuz mantık şu biran önce olsun bebek sıradaki hasta gelsin derdimi anlata bildim galiba güler yüz varmı var biraz kala balıkmı evet biraz özel oda yokmu yok ama sonuca ulaşmak bunlardan daha önemli ve inanın ekibin hizmeti ve hızı çok iyi be başarı oranları muazam gidiyor tavsiyem bu yönde devlet 3 deme hakkı veriyor her demedene 480 tl ücret düşüyor haa burda olmazsa özele gidin bişi demem ama önce devlet kapısı ham maddi ham manevi destek iyi

Merhaba devlet sgk kapsamında uygun ücret alıyor olabilir ancak yaş farkından dolayı 40 ve üzerine destek vermiyor bu çok adaletsizlik ben ilk denemeyi özel de yaptırdım olmadı daha sonra tepecikte tüp bebek bölümü olduğunu öğrendim ve devlette daha uygun olur diye aradım ücretli yaptırmak istediğimi söyledim ve bana yumurta toplama işlemi için 3.900 TL fiyat verdiler dondurma çözdürme parası 1000 TL dediler ve en az 2-3 bin arası da yumurta toplama için alırlar toplam rakam 8000 yani ben bu parayı devlete verdikten sonra özelde yaptırırım niye gideyim onca kalabalığı çekip sıra bekleyip rezillik çekeyim.

X