Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Kısırlık Yapar Mı?

Sahra81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2007
4
0
Ben 2 seans tüm jenital bölge için lazer epilasyon yaptırdım.Ama annem sonradan kuruntumu bilemiyorum lazer yüzünden çocuğun olmaz dedi ve yaptırmama engel oldu.Benim de aklıma takıldı açıkçası böle bişey duyan ya da bilen var mı?

ben 4-5 seans yaptırmıştım ve çocuğum oldu.
ya bence böyle şeylere takılmayın

benım de bı arkadasım boyle bısey soylemıstı. kendı doktoru cocugu olmaz dıye tavsıye etmemıs lazer epılasyon. yanı en azından genıtal bolgede lazer epılasyon uygulama, bıkını bolgesıne yapabılırsın dıye soylemıs.
ama ben tum genıtale yaptırıyorum 3 seanstır.
ona bakarsan hayatımızda olan bırcok seylerın saglıgımıza zararı var. bırcok yıyecek kansorojen madde ıcerıyo. ama hala yemeye devam edıyoruz. dusuk bel pantolon gıymenınde yumurtalıklara zarar verdıgını duydum defalarca. ama hala gıyıyoruz.
madem zararı oldugu soylenıyo (bı doktor tarafından benım duydugum) neden bu aletlerın kullanımına saglık bakanlıgı ızın verıyo oyleyse. bılemıyorum

ınsanlar neler uyduruyorlar ya aaaaa !!!! ne kanser nede kısırlık yapmaz lazer,benım aıle doktorum onerdı bana gıt yaptır dıye bır yer onerdı oaraya gıttım cok ta memnunum hepsı uydurma lafların ama yapan kısı ve makına cok ama cok onemlı ıstersen sana onerebılırım

arkadaslar derimiz 7 kat
ve lazer ısınları derinin 3. katına kadar iniomuss
haberiniz olsunn
saglıklı günler :))

ben de kısırlık yaptığını duymuştum ama internetten bir araştırma yaptığımda alakası olmadığını gördüm, tüm genital bölgeye düşünüyorum lazer epilasyon yaptırmayı ama uygun bir yer hala bulamadaım!!! önereceğiniz bir yer varsa beklerim

ben de kısırlık yaptığını duymuştum ama internetten bir araştırma yaptığımda alakası olmadığını gördüm, tüm genital bölgeye düşünüyorum lazer epilasyon yaptırmayı ama uygun bir yer hala bulamadaım!!! önereceğiniz bir yer varsa beklerim

benim bi arkadaşım lazer epilasyon yaptırmıştı tüm vucuduna 3 sene önce. şu an kısırlık problemi var. çocugu olmuyor ama bununla alakalı mıdır bilemem

Asla, asla, asla. Lazer sadece kıla renk veren melanine etki eder. Annene bu bilgiyi doktordan aldığını söyleyebilirsin. Hiç kaygılnmasın.:))

için rahat edebilir kesinlikle bu bi söylenti. kısırlık bambaşka bişey lazer epilasyonla uzaktan yakından alakası yok.

X