Bogazlarim çok Kötü Agriyor...

E

EU1

Ziyaretçi
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:bugün sabah bir kalktım bogazlarım felaket agrıyor konuşamıoyrum sesim kısılmış agrım çok kötü kızlar sabah sabah ne yapyım biraz limon yedim belki iyi gelir diye evet bogazım a birazcık iyi geldi ama sesim hala kötü üstelik yutkunmakta zorluk çekiyorum cnaım yanıyorsenağlamasenağlama soguk bişeyler de yiyip içmiyorum ama nedne oldu şimdi eşim hasta diye yanınd abilem yatmıyorum yaaaaaaasenağlamasenağlama

o boğaz ağrısı bendede var canım....ama dikkat et sakın ilaç kullanma dr lar ilaç vermiyor bol bol sıcak bişileriiçmeyi tavsiye edip yatak diyor......

çok teşekkür ederim bebeklik canım saol yatacagım zaten bugünlerde bir kaç gündür uyuyyamıoyurm sol tarafımada kramplar giriyor tabikid enormal oldugunu biliyorum ıhlamur çeyim artık iyi gelir mutlaka heralde dünden çorba var bol limonlu içeyim ne yaplaım artık :çok üzgünüm:kafamçokkarıştı
o boğaz ağrısı bendede var canım....ama dikkat et sakın ilaç kullanma dr lar ilaç vermiyor bol bol sıcak bişileriiçmeyi tavsiye edip yatak diyor......

canım aman dıkkat et kendıne.. sıkı sıkı gıyın. bol bol terle.. olurmu bıtanem.. söyle sıcak bı corba iç, iyi gelır bırde süt ısıt ıc ohh bıde dınlen allahın ıznıyle hıc bıseycıgın kalmas. senı sevıyom cnm benım Şeniz

evet betülcüm sakın ilaç felan alayım deme bol bol sıcak birşeyler iç ve tuzlu suyla gargara yap canım boğazına mikrobunu kırarmış iyi gelir diye biliyorum.hadi geçmiş olsun canım..

Gecmis olsun canim cok zordur bilirimtatlicadiarzu

hamileligimin ilk üc ayinda bende sürekli bogaz problemi yasadim...

önce ocagi aciyorsun...
1 yemek kasiginin (celik ya da biraz eski olursa iyi olur kasigi direkt atesin üzerinde tutacagin icin) saf zeytinyagi ve pekmezi esit sekilde koyup iyice atesin üzerinde iyice isitiyorsun ve 1 kerede iciyorsun...

sicagi bogazini yakarak geciyor ama inan cok etkili,gün icinde bir kac kere tekrarla degisikligi farkedeceksin:1hug:

aman canım benim ya dikkat et.yat bol bol dinlen sıcak şeyler iç terlemeye çalış güzelim.ilaç falan kullanma sakın.meleğimize de iyi bak.

mrb canım benimde geldi başıma geçmiş olsun

saolun d rumu aradım sordum zaten ilaç kullanamıyorum normal olarak bogaz pastili ve bir tane agrı kesici iç ebilirsin deid ismini verdi ıhlamur adaçayı çorba dedi başka bişey yok yapılacak dedi ayne böyle işte

geçmiş olsun canım ya bende hep aynyıyım ya boğazım ağrıyo ya burnum akıyo..dikkat ediyom ama yinede oluyo ben ılık suya limon sıkıp bide bal katıp içiyom
bitki çaylrından çekindim bişiy olur diye

geçmiş olsun canım ya bende hep aynyıyım ya boğazım ağrıyo ya burnum akıyo..dikkat ediyom ama yinede oluyo ben ılık suya limon sıkıp bide bal katıp içiyom
bitki çaylrından çekindim bişiy olur diye

yok korkma dr um ıhlmaur adaçayı içebilirsin dedi send eiç 2 bardak içtim ben

canım geçmiş olsun kendine çok dikkat et ıstırahat et bol bol

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:bugün sabah bir kalktım bogazlarım felaket agrıyor konuşamıoyrum sesim kısılmış agrım çok kötü kızlar sabah sabah ne yapyım biraz limon yedim belki iyi gelir diye evet bogazım a birazcık iyi geldi ama sesim hala kötü üstelik yutkunmakta zorluk çekiyorum cnaım yanıyorsenağlamasenağlama soguk bişeyler de yiyip içmiyorum ama nedne oldu şimdi eşim hasta diye yanınd abilem yatmıyorum yaaaaaaasenağlamasenağlama

canım sakın telaş yapma...ılık süt iç boğazlarını yumuşatır ve karabiberli limonlu çay çok ii geliyorr....dene derim

cnm yorumunu okudum ınsallah cnm amin diyelım...

bırde adacayı ıcdıgını yazmıssın. dr ızın vermıs olabılır. dr dan daha ıyı bılıcek degılız ama. bence abartma adacayını olurmu bıtanem a.s.

Yok Zaten Adaçayi Içmiyorum Sevmem Pek Ihlamur Içtim 2 Kupa Okadar Hayatim

Gecmis olsun cAnim dr gitmen lazim .belkide iltihab olmuistur.kendini halsiz hissediyosan biraz da atesin varsa kesin iltihabtir. antibiyotik almazsan gecmez.:teselli::teselli::teselli:

sara nur ıhlamuru pişirirken karabiber ve karanfil ilave et.birde pekmeze karabiber koyup içebileceğin sıcaklıkta ısıt.geçmiş olsun.adaçayındanda uzak dur

X