Aşılama aşılama yaptıran arkadaşlar aşılamanız adetinizin kaçıncı günü yapıldı

• Konu Sahibi beyaz karamel
  • Başlangıç Tarihi
Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
B

beyaz karamel

Ziyaretçi
arkadaşlar ben geçen ay aşılama yaptırmıştım adetimin 18 günü yapıldı bu ay dr um daha erken yapalım dedi ama ben hala iğneleri 75 yapıyorum ve büyüme yok pazartesi kontrolüm var belki artırabilir çünkü 100 olmadan büyümüyo sizler bilgi verirseniz sevinirim:emir_bebek:senağlama:emir_bebek:

cnm benim geçen ay ilk aşılamam yapıldı adetimin 15.gününe denk geldi önümüzdeki hafta tekrar yapılacak bakalım kaçıncı güne denk gelicek bu sefer ben ganaphone hap kullanıyorum bugün sonuncuyu içip yarın kontrole gidicem bakalım hakkımızda hayırlısı olsun çok korkuyorum gene olmayacak diye heyecanı beklemesi ayrı bir stres zatena.s.

benim ilk aşılamamın sonucu belli oldu dün hastalandım adet tarihim 25 ekimdi bir hafta önce oldum yarın dr. gideceğim. benim aşılamam 6 ekim de bir oldu 8 ekimde bir daha yapıldı yani 11 ve 13. günlerinde yapıldı kısmet değilmiş ben umutluydum ama olmadı

benim ilk aşılamamın sonucu belli oldu dün hastalandım adet tarihim 25 ekimdi bir hafta önce oldum yarın dr. gideceğim. benim aşılamam 6 ekim de bir oldu 8 ekimde bir daha yapıldı yani 11 ve 13. günlerinde yapıldı kısmet değilmiş ben umutluydum ama olmadı

umudunu yitirme inşaallah olur

Hayırlısı olsun canım olur elbet üzme kendini kısmet hepsi.

beyaz karamel ben iğnelere 3. günü başlıyorum 5 veya 6 gün iğne oluyorum.....genelde adetimin 9.günü aşılama yapılıyo...gerçi herkesin aynı olmayabilir...

beyaz karamel ben iğnelere 3. günü başlıyorum 5 veya 6 gün iğne oluyorum.....genelde adetimin 9.günü aşılama yapılıyo...gerçi herkesin aynı olmayabilir...

canım yaa benm yumurtalıklar geç gelişiyo adetimin 2. günü iğneye başladım bugün 6. gündü hiç bi kıpırdama yok valla ne yapacam bilmiyom:emir_bebek:

canim benim ilk asilamam adetimin 12. gunu ikincisi 13. gunu yapildi

hayır canım bu ay aşılamam var

yaaa benimkini niye uzatıyolar o zaman anlayamadım

yumurtalarin yeterli buyukluge gelememistir belki o yuzden uzatiyorlardir yoksa catlatma ignesi verirdi hemen ...cunku yumurtalar yeteri buyukluge geldigi an catlatma ignesi sart yoksa yaslaniyormus yumurta ve kalitesi dusuyormus!!!

sen kacinci gundesin simdi yani kac gundur karnindan igne yapiliyor?

hem sana bunun nedenini aciklamadimi doktorun?

kızlar ben bu ay beklemedeyim 1. aşılamadan sonra bu ay ara verdik bugün dr. gittim 6 tane oluşan yumurtamdan bir tanesi çatlamamış,üstüne aşılama yaparsak o dahada büyür gebeliği engeller kiste dönüşebilir dedi, sana verdiğimiz önceki iğneler bu ayda etkisini gösterir dedi. bu ay bizi serbest bıraktı.10.12.14.16. günlerde ilişkiye gir dedi. adet görmezsen test yap görürsen gel dedi.Evet 1 ay daha bekliceğiz.Allahım inşallah umutlarımızı boşa çıkarmaz.Olsunda biz beklemeye varız.

yumurtalarin yeterli buyukluge gelememistir belki o yuzden uzatiyorlardir yoksa catlatma ignesi verirdi hemen ...cunku yumurtalar yeteri buyukluge geldigi an catlatma ignesi sart yoksa yaslaniyormus yumurta ve kalitesi dusuyormus!!!

biliyorum canım da iğnenein dozunu sonradan yükseltiyo oda geç kalıyo geçen ay 18. gün aşılamam yapıldı:emir_bebek:ben anlayamadım:sm_confused:

bence biraz israr et tam olarak neden dozu sonradan yukselttigini falan sor cok sacma bu...yani yuksek doza ihtiyacin varsa bastan yuksek versin ne bu sonradan uzatiyorda uzatiyor sende yipraniyorsun canim!!!

bence biraz israr et tam olarak neden dozu sonradan yukselttigini falan sor cok sacma bu...yani yuksek doza ihtiyacin varsa bastan yuksek versin ne bu sonradan uzatiyorda uzatiyor sende yipraniyorsun canim!!!

Beyaz karamel mehay'a katılıyorum ben de. madem yumurtaların zor gelişiyo baştan yüksek doz vermesi gerekir.Sen onu iyice bir sor doktoruna derim.
Mesela ben daha önce günde 2 doz ganopen almıştım.Yeni gittiğim doktor iğne verecekti 4 yıllık bir evliliğimiz var diye.İşi garantiye almak için.Ama biz şehir dışından gittiğimiz için madem ganopenle yumurtanız gelişti bunda olmazsa 2. denememizi iğnelerle yapalım dedi.Yani riske atmamak için hemen iğne verecekti,ama yumurtalarım gelişio hapla diye başlayalım dedi.
Geçmiş olsun tekrar doktoruna sor derim baştan yüksek doz neden vermediğini.öptümm

X