Cilt Bakımı Ürünleri Yüzünüzü gençleştirmek için-Yüz egzersizleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar ben yüz inceltici hareketini düzenli olarak yapıyorum fakat ellerin havada olması gerktiğini bilmiyordum ya saçma geldi açıkcası .. öyle olması için çok iyi konsantre olunması gerek bence.ben daktilo yazar gibi parmak uçlarıyla dokunuyorum yanaklarıma ve arada da aşağı yukarı hareket ettiriyorum.obdan sonrada göz hareketini ve kalem egzersizi yapıyorum.ama ellerimi değidirmeden hiç denemedim..

ben hissetmedim ama ben bir tek burunla, göz egzersizini yapıyordum.bu incelticidendir senin ağrı.ben bir iki kere denedim ağız çevremde ağrı yaptı.iyidir heralde kasların çalıştığını gösteriyordur...he bir de carole maggioyla yapılan röportajda bir ara yapıyorlar bu hareketi.elleri bayağı bir havada ama onların.

canım haklı olabilirsin demekki tekniği öyle.. ama ne mantığı varki onun..fisfisfis
dediğim gibi ben hafif masaj yapar gibi yapıyorum şimdilik.. ha bide resimdede elleri bitişik ama ..CADIARZU
4 ever young videosu varya ben ordaki hareketleride yapıyom etkili olacağını düşünüyorm..
evet canım valla cene kaslarım baya agrıyo cünkü ben bu yüz inceltici harekete yogunlaştım..sengözlerimebaksanab

acaba mantığı şu mu bir yerde okumuştum.oturduğunuz yerde popo kaslarınızı sıkarsanız poponuz sıkılaşır diye:eek:burada da yanak kaslarımızı mı sıkıcaz acaba?ama ben deniyorum deniyorum dudak kaslarımı sıkıyorum.yanağı beceremedim henüz:Roflol:

canım ben dudak kaslarımı sıktıktan sonra yanak kaslarımında gerildiğini hissediyorum rahatlıkla hatta yanaklarım acıo.. benim demek istediğim elleri iki yanda değdirmeden boşlukta hareket ettirmenin mantığı ne ? bide bu herekette önemli olan eğzınızı mümkün oldugu kadar arka dişlerinize doğru cekmek .. öyle yazıo..

ya kızlar siz bu harekette oldukça profosyenel oolmuşsunuz bakıyorumda...ben ağrı filan hissetmiyorum yanaklarım filan da acımıyor acaba yanlış mı yapıyorum ben hareketi..yada tam olarak konsatre olamıyorum sanırım..zaten çok uzun sürede yapamıyorum çok çabuk sıkılyorum hemen bırakıyorum..sanırım konsatre olmak da çok önemli..mesala spor yaparken sporun faydalarını görmek için beyninin hiç birşeyle meşkul olmaması gerekirmiş.yani birtek spora yoğunlaşıcaksın.sorunlarını düşüncelerini bir kenara bırakıcaksın.bence buda öyle birşey bu hareketlerde hedefimiz neyse ona yoğunlaşmamız gerektiğine inanıyorum ben..ama sadece inanıyorum daha uygulayamadım..:dance:

aslında canım ben o hereketi yaparken ciddi anlamda kaslarımı kasıyorum belkide o yüzden bir süre sonra ağrı duyuyorum .

aslında canım ben o hereketi yaparken ciddi anlamda kaslarımı kasıyorum belkide o yüzden bir süre sonra ağrı duyuyorum .
bugün denediğimde daha çok kastım yanaklarımı ve dudaklarımıda daha çok içe sokmaya çalıştım bıraktığımda hatta yaparkende ağrı hissettim.özellikle hani iki yanda yüz kemikleri varya o bölgede belirgin bir ağrı vardı..angel bir gelişme varmı sende birşeyler farkettin mi canım ya?

bugün denediğimde daha çok kastım yanaklarımı ve dudaklarımıda daha çok içe sokmaya çalıştım bıraktığımda hatta yaparkende ağrı hissettim.özellikle hani iki yanda yüz kemikleri varya o bölgede belirgin bir ağrı vardı..angel bir gelişme varmı sende birşeyler farkettin mi canım ya?

evet canım bende aynen öyle yapıyorum..komik hissediyo insan kendini dimi:)))
valla gözle görülür bir gelişme yok.. ama yüz incelmesi olayı öyle çabuk olucakmış gibi gelmio bana..:çok üzgünüm:

ya aslında bende şöylede bişe var benim yeme düzenim aynıdır yani ne kilo veririm ne alırım..ama baxen yüzüm bana daha şiş görünüyor bazende daha ince.. neden bilmiom.fisfisfis

bu arada e bay dan bu kitap hakkında yorumları okudum .. yorumlar cok iyi yaa.. inşallah bizdede işe yarar..
yalnız şöle bi şikayet var kitabın yeterince açık olmadıgıyla ilgili..insanlar hareketleri dogrumu yapıyoruz diye tereddüte düşüyolarmış.. ki aynen bizdede var.. keşke daha farklı acılardan daha fazla resim koysaymış kadın..

bu eller havada egzersiz olayı bir tek bu kadında yok anladığım kadarıyla.nette arattığımda face yoga diye karşıma başka bir kadın çıktı.Rose Tran adında 48 yaşında bir hanım, yine haberlere konu olmuş bir insan kendisi.

benim buradan çıkardığım sonuçsa tam anlamıyla nasıl yapıldığını bilemesem de bu yüz egzersizini-yogasını sürdürmeyi düşünüyorum.bu arada ben kadını 20 küsür falan diye tahmin etmiştim.:1shok:

evet canım bende aynen öyle yapıyorum..komik hissediyo insan kendini dimi:)))
valla gözle görülür bir gelişme yok.. ama yüz incelmesi olayı öyle çabuk olucakmış gibi gelmio bana..:çok üzgünüm:

ya aslında bende şöylede bişe var benim yeme düzenim aynıdır yani ne kilo veririm ne alırım..ama baxen yüzüm bana daha şiş görünüyor bazende daha ince.. neden bilmiom.fisfisfis
ya aynen canım ya bana da öyle oluyor sinir oluyorum..bazen gerçekten zayıflamış gibi oluyor yüzüm sonra da bir anda şişmiş gibi gelebiliyor çok sinir oluyorum ya.

angel nasıl gidiyor bir gelişme varmı?

canım yapıyorum işte düzenli..aslında şimdiden sıkıldım ne biliyim görev gibi hergün yapmak sıkıcı.. ama dişimi sıkıcam bi süre daha.. sonuc ise şimdilik yanaklarım eridi gitti cildim sıkılşatı diyemiyorum malesef.. yani olumlu bi gelişme ben göremiyorum hhenüz..benneyaptımki biraz daha sabır..
off moralim çok bozuk:çok üzgünüm:

bu eller havada egzersiz olayı bir tek bu kadında yok anladığım kadarıyla.nette arattığımda face yoga diye karşıma başka bir kadın çıktı.Rose Tran adında 48 yaşında bir hanım, yine haberlere konu olmuş bir insan kendisi.

benim buradan çıkardığım sonuçsa tam anlamıyla nasıl yapıldığını bilemesem de bu yüz egzersizini-yogasını sürdürmeyi düşünüyorum.bu arada ben kadını 20 küsür falan diye tahmin etmiştim.:1shok:

evet canım ben bu kadının videolarınıda takip ediyorum.. gercekten kadının çok gergin bir cildi var.. birde bizde işe yarasa..fisfisfis

jewel kıvılcım sizin nasıl gidiyor kızlr?

ben bir tek burun egzersizini devamlı yapıyorum.kolay olduğu için aklıma geldikçe yapabiliyorum.diğerleri düzenli gitmiyor malesef ama burun etki etti gibi.gözaltlarımda da hafifledi gibi.ama yüz incelticiyi hala beceremiyorumsenağlama.başka bir hareket buldum onu çeviricem bugün işten çıkınca.

jewel kıvılcım sizin nasıl gidiyor kızlr?
ben düzenli yapıyorum canım artık üşenmiyorum ve hatta zevk bile alıyorum diyebilirim yaparken...özellikle yüz inceltici ve kalem egzersizi hareketlerine yoğunlaştım..faydasını göreceğimize inanıyorum ben..suna dumankayanın programına katılmıştı bir yüz yogası hocası geçenlerde.o kadını tanıyorsunuzdur eminim fkat ismini unuttum.kadının cildi şahane 65 yaşında olmasına rağmen harika görünüyor..bunu da yüz yogasına borçlu..birkaç harekette ondankaptım onlarıda yapıyorum arada..birtanesi şöyle.yemek kaşığını 2 dudağının arasına yerleştiriyırsun ve üzt dudağına daha çok baskı yapmakla birlikte yukarı doğru kaldırıp 2 sn bekliyorsun ve tekrarlıyorsun bu dudakları kalınlaştırmak içinyapılan bir hareketmiş.birde kalem egzersizinde olduğu gibi kalemi iki dudağının arasına yerleştiriyorsun ve bu sefer kalemi döndürüyorsun buda cildi tıparlıyormuş.gıdık için ise başını arkaya doğru yatırıyorsun çeneni öne itiriyorsun ve dilini üst damağına yapıştırıyorsun umarım anlatabilmişimdir kızlar..a.s.

ben düzenli yapıyorum canım artık üşenmiyorum ve hatta zevk bile alıyorum diyebilirim yaparken...özellikle yüz inceltici ve kalem egzersizi hareketlerine yoğunlaştım..faydasını göreceğimize inanıyorum ben..suna dumankayanın programına katılmıştı bir yüz yogası hocası geçenlerde.o kadını tanıyorsunuzdur eminim fkat ismini unuttum.kadının cildi şahane 65 yaşında olmasına rağmen harika görünüyor..bunu da yüz yogasına borçlu..birkaç harekette ondankaptım onlarıda yapıyorum arada..birtanesi şöyle.yemek kaşığını 2 dudağının arasına yerleştiriyırsun ve üzt dudağına daha çok baskı yapmakla birlikte yukarı doğru kaldırıp 2 sn bekliyorsun ve tekrarlıyorsun bu dudakları kalınlaştırmak içinyapılan bir hareketmiş.birde kalem egzersizinde olduğu gibi kalemi iki dudağının arasına yerleştiriyorsun ve bu sefer kalemi döndürüyorsun buda cildi tıparlıyormuş.gıdık için ise başını arkaya doğru yatırıyorsun çeneni öne itiriyorsun ve dilini üst damağına yapıştırıyorsun umarım anlatabilmişimdir kızlar..a.s.

o kalem iki dudağın arasında nasıl dönüyorkafamçokkarıştı

X