Lekeler, Çiller Yz lekeleri iin

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
hayır oyle bişey duymadımda yasamadımda ama sadece tereddüt ettim tatlım saçı beslediği içinÇok üzgünüm çoook

birkaç kez sürdüm sanki faydalı oldu gibi ama hemde buğday yağı sürüyorum yüzüme hangisinin etkisi bilemicem

pirinç normalde cildi beyazlatır.rengini açar.lekeleri o mantıkla gideriyor olabilir.kıl çoğaltacağını sanmıyorum ama.

arkadaşlar 3 kez ben de uyguladım ve gerçekten faydası oluyo yüzümüm rengi açılmaya başladı eşim de bu sabah bana '' yüzünün rengi açılmış'' dedi ve çok mutlu oldum :lepi:

böle şeyler duymak güzel valla peki pirinç suyunu bekletmekmi gerekiyo yoksa hemen yapsakda olurmu

kızıl balerin peki cildinde güneş lekeleri varmı yoksa esmer tenli olduğun içinmi açıldı

Bunu hergünmü yapıcaz bende 2 gün yaptım bıraktım.Yaptığımda iyi geldi bi duruluk oluşturuyo ama ne kadar zaman yapıcaz

Bence hergÜn uygulamak gerekıyo pırınÇ suyunun bır zararı olmaz ben henÜz baŞlayamadım ama en kısa zamanda bÖle gÜzel sonuÇlar duydukdan sonra kesın baŞlıcam

ben düzenli her gün uyguladım arkadaşlar..herkes 1-2 ton beyazlaştıımı fark etti.eşim banada yap yüzüne ne yapıyosan dedi..ben gün içinde aklıma düştükça sürdüm ve yüzümü yıkamadım .faydası oldu

arkadaşlar ya anlamadım yazan arkadaşta kaçmış heralde.bu pirinc ilk yıkandıktan sonra kendi kendine mi süzülüyoo:uhm: yoksa pirinç suyun içindemi bekletiliyoo ondan sonra diptekii sürülüyoo. bi yazarmısınız canlaruummmm:teytey:

Ben pilav yapacağım zaman pirinci yıkarken az su koyuyorum üstüne hemen tabi o suya pirincin nişastası çıkıyo_Onu bi kaba alıp sürüyorum.Eğer pirinçle bişe yapmıcaksam az bişe bi kaseye koyup üzerine su koyup sürüyorum yüüzme.O pirincide atmıyorum yumuşayınca bi kaşıkla ezip yüzüme sürüp bekletiyorum.çok az ovarak çıkarıyorum.Ama yüzünüzde az da olsa sivilce varsa sakın böyle ovarak falan çıkarmayın daha beter azdırır

benimde güneş lekeleri çıktı yüzümde özellikle dudağımın üzerinde,bıyık gibi duruyo:KK5:görünce çok sinirlerim bozuluyo,bende bu pirinçsuyu kürünü uygulucam,bakalım faydası olucakmı..

bukadrmı uygulandı bu pirinç.keşke kullanan arkadaşlar daha fazla bildirseler değişiklileri.

sanırım buda fiyasko çıktı kullananlar anlık beyazlattığı için faydasının olduğunu sölüyorlar ama net bilgi yok nişasta zaten yüze beyazlık verio ama geçici tabi.

ilginç. benim de tam dudağımın üstünde güneş lekesi var bıyık gibi duruyor hatta ilk olduğunda bıyık çıktı sanıp bunalıma girmiştim ve hatta o zaman sınıfımızda patavatsız bir çocuk 'bıyık yapmışsın qivi ya' demişti dersin ortasında ben de bir güzellik salonuna gitmiştim uzman bayana 'bıyıklarım çıktı birden. cımbızla çekiyorum çekiyorum ama azalmıyor eğer ağda ile alırsanız çoğalır mı' diye sordum, kadın baktı bu güneş lekesi keşke boşuna cımbız sürmeseydin dedi cildiyeye gitmemi tavsiye etti. gittim biri akşam biri gündüz sürülecek iki krem verdi. düzenli kullanmadım ama ilk sefer etki etti. bu yaz yeniden leke oldu. şimdi yine başladım kullanmaya ama düzenli kullanamıyorum. eğer bu pirinç suyu tuhaf gedi ama yine de etkilyse deneyeceğim. sonuçta işe yaramasa bile yan etkisi olmaz sanıyorum. cildim kıymetlidir.

X