Lekeler, Çiller Yz lekeleri iin

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ilginç. benim de tam dudağımın üstünde güneş lekesi var bıyık gibi duruyor hatta ilk olduğunda bıyık çıktı sanıp bunalıma girmiştim ve hatta o zaman sınıfımızda patavatsız bir çocuk 'bıyık yapmışsın qivi ya' demişti dersin ortasında ben de bir güzellik salonuna gitmiştim uzman bayana 'bıyıklarım çıktı birden. cımbızla çekiyorum çekiyorum ama azalmıyor eğer ağda ile alırsanız çoğalır mı' diye sordum, kadın baktı bu güneş lekesi keşke boşuna cımbız sürmeseydin dedi cildiyeye gitmemi tavsiye etti. gittim biri akşam biri gündüz sürülecek iki krem verdi. düzenli kullanmadım ama ilk sefer etki etti. bu yaz yeniden leke oldu. şimdi yine başladım kullanmaya ama düzenli kullanamıyorum. eğer bu pirinç suyu tuhaf gedi ama yine de etkilyse deneyeceğim. sonuçta işe yaramasa bile yan etkisi olmaz sanıyorum. cildim kıymetlidir.

cnm mümkünse kremlerin ismini yazar mısın

Merhaba arkadaşlar yüzümde 1 siğil vardı,siğil ilacını yanlış kullanma(1damla siğil yerine bir kaç damla sürdüm)sonucunda yüzümde parmak ucu kadar bir bölgede yanık oluşdu.Allaha Şükür yara iyileşiyor,kapuk bağlamışdı,artık kabuğunu da döktü,şimdi yara bölgesinde kızarıklık var,yara bölgesine düzenli olarak kantaron yağı uyguluyorum,siz başka ne önerirsiniz arkadaşlar,sonuçta bu yanık ilaç yanığı başka bi ürün,bitki ve ya yağ kullansam mı?

2 dakikada mı geldi? siparişi verdiğiniz ve teslim aldığınız saat arası 2 dakika reklammı yapıyorsunuz anlayamadımda kusura bakmayın:26:

Yüzdeki doğum izlerine sivilce siyah noktalara sülük kremi daha iyi gelir bn bitkisel ürün kullanıorm ve memnunum yüzüm birenk daha açıldı ve koltuk altı kararmasına da iyi gelio çok memnunum tavsiye ederim nerden bulacağınıza dair bana ulaşabilirsiniz çok etkili

X