Lekeler, Çiller Yz lekeleri iin

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

kuafxoxr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
11
0
arkadaşlar yüzdeki dogum ve güneş lekeleri için pirinci yıkadınız ilk suyla yıkayın ve ovun bakın neler oluyo pirinci ıslayın ilk suyuyla 3 saat kadar süzün bi yere alın ve yatmadan önce cildinize sürün ve sabah evden cıkarken bakın neler oluyo görün benim gecti iki sürmede baya faydası var tavsiye ederimyerimseniben

o kadar cilt lekesinden şikayet var ama bu konuya rağbet eden yok bunu yazan arkadaşta kayıp acaba denesemmi kendimi feda edipte napsam

bunu duymustum özellikle çinde japonyadamı ne yapıyolarmıs, pirinci yıkadıkları suyu bekletıyorlarmıs tasın dıbınde bırıken nişastakları maske gibi cilde surup 10- 15 dk bekleyıp yıkanıyormus, nışasta cilt rengini 1 2 ton açıyormuş, ama denemedim..

sağol canım bende hemen denemeye başladım 3gün oldu bakalım faydası olur inş.

bend E Pek Anlayamadim Bakalim Yazilari Okumaya Devam Edelim Belki Bu Konuyla Alakali Birileri Olurr

bende burda okumustm hemen denedım.annemde ellerındekı lekeler içn denedı inanmayacksınız ama o kadar etkılıkı lekerlerın rengını acıyo.

ayrıca pirinci haslayıp yumusadıktan sonra blendırda lapa halıne getırın lekelı olan cildinize sürün o da lekeler içn etkılı

arkadaşlar iki gunduruyguluyorum ama daha bi faydasını goremedim:-( inşallah hepimiz kurtuluruz

Bende ayumı dıe bı japon var aŞkım aŞkımda oynamıŞtı televızyonda kadınproĞramın bırınde konuk olmuŞtu onda duymuŞtum

iyi o zaman ben geçen ıslattığım pirincin suyunu kavanoza koyup dolaba koymuştum dibine çökmüş nişastaları sürüyorum bakalım yüzüme arada, ne olcak.

bende denedim ama sadece 2 kez uyguladım bıraktım gercekten etkili mi acabaaa...süprizzzzz

deniyorum bakalım bende yüzüme tonik gibi sürüyorum 15 dk bekleyince gerginleşiyor sonra yıkıyorum. ama nişasta sonuçta ne işe yarayacakki lekeler için anlamadım.

bende 1 kez yaptım sonra saça iyi geliyomuş diye duyunca simdi tuyler kıl olmasın diye bıraktım:1closedeyes:

X