kanama oldu

ezo78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
18
0
45
selam arkadaslar bugün zor bir gündü az kanamam oldu aynı adet dönemi belirtilerini yaşadım 13 haftalık hamileyim doktora gittim bebek hareketli bişey yok dedi ama bana o korku yetti sizdede oldumu hiç kanama??:1no2:

bende 3 aya kadar olmuştu düşük tehlikem vardı..bol bol dinlendim..aman sende kendine dikkat et bol bol dinlen ağır işler felan yapayım deme..

ay cnm merak edıpde sakın stres yapma.

allahın ıznıyle bısey olmaz ınslalah.. gecmıs olsun cnm

geçmiş olsun canım
stres yapma bak dr da bişey yok demiş
kalbini ferah tut
bol bol dinlen arkadaşım.....

canım benimde bu iki haftadır 3 kere akıntımda kan gördüm dr buda kanamadır dedi.2 kere dr gittim baktı bebek canlı rahim ağzı kapalı dedi.ilişki yolculu iş yapmak yasak dedi,bende çok korktum canım tedirginim tabi ama allah korusun bebeklerimizi

allah korusun cnm
korkmana gerek yok bak dr ıyı demıs
bebegın ıcın sıkma kendını dınlen bol bol

Benimde hamileliğimin ilk zamanlarında adet vakti geldiğinde akıntımda çok az bir kanlanma olmuştu. Dr.a gittik sorun yok ama ilişki yok, kendine dikkat et, dinlen, ağır kaldırma falan dedi. Birde progestan vermişti. Geçmiş olsun çok kafana takma ama dikkatli olmakta fayda var.

Benim de olmuştu ilk zamanlarda doktorum korkulacak bişi yok dedi ilişki de yok dedi bi zaman geçmiş olsun kendini strese sokma bebişin için de üzülme canım dikkat et kendine

evet aynı şeyi bende yaşadım 9.haftamdı çok açık renkte bi kanamam olmuştu.doktor bol bol dinlen demişti.4-5 gün hiç kalkmadan yattım sonrada geçti çok şükürr..sende korkma canım ama bol boödinlenn..

ben ılk hamıle oldugumu ogrendıgımde 4 haftalıktı bır hafta sonra kanamam oldu ama az degıl sankı adet oluyormusum gıbı doktor progestan verdı dınleneceksın dedı su an ıyıyız allaha sukur......bol bol dınlen....

GEÇMİŞ OLSUN CNM KAFANA TAKMA BENİM NERDEYSE 9 AYIM KANAMALI GEÇTİ ALLAHIMA BİNLERCE ŞÜKÜR HİÇ BİŞE OLMADI BUNUN İÇİN KENDİNİ ÜZME BOL BOL DİNLEN Şeniz

X