bulantılarınız kaçıncı haftada geçti???

omrum

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
1.050
223
benim bulantılarım hala devam ediyor özellikle sabahları çok kötü bu durum ne zaman geçicek acaba?

canım benim 3. aydan sonra geçti seninkide geçer merak etme.ama 9 ay sürenlerde var

benım mıde bulantılarım 16. haftadan sonra azalmaya basladı sımdı hala ara ara oluyo sabahları yapcak bısey yok cnm anne oluyorsun basıt bısey degıl yanı hem geçici 9 ay cok kısa bı sure bebegın ıcın deger ben ce sencede ole degıl mi?

benimde 2 3 gündür hep geceleri oluyor çok kötü mesela biraz önce de oldu gittim lavaboya ama çıkaramdım valla sadece yuzumu yıkadım hala bulanıyor

kızlar bıde benden solemesı kusarsanız kendınızı hıc sıkmayın bebek ıcın ıyı degıl cnlarım benım hade taze hamısler

benim 9 haftalıkken basladı 14 15 hftalarda bıttı yaklasık 1 ay surdu ama pıs koku falan duyarsam hala cıkarıyorum ara ara oluyo gecer ıns cnm uzun surmez cok kotu yaa ne hamılelıgının tadını cıkarabılıyosun hıcbısey yapamıyosun hıc gecmıcek zannetmıstım ben hatta kılo bıle vermen normal endıse etme cnm agır yaglı yemekler yeme cok yeme meyveyle bastır lımon ıyı gelıyo mesela

ilk hamileliğimde 12 haftada geçti fakat 2. hamileliğimde 16 hatta 17 haftada geçti. kötü bi durum. tekrar yaşamak istemiyorum. hala aklımdan çıkmıyor.

benim 5,aya yaklaşmışken geçti 7,aydan sonra tekrar başladı ama daha hafif bi şekilde..

ben 14 haftanın içindeyim oldukça azaldı ilk haftalarda günün her saati bulatım vardı ama şimdi sadece sıcaklayınca oluyor

benim hafif var yani bazı günler oluyo bazen olmuyo gecen hafta başladı ama ne zaman geçer bilmem.

benim bulantım 15-16 hafta arası bitmişti biraz daha sık dişini canım

benim özellikle sabah bulantılarım halen geçmedi bide araba tutmaya başladı ama korkma ilk günler kadar yoğun değil bide sebebi belli değilmiş ama dr mide bulantısı yaşayan annelerin sağlıklı bebek dünyaya getirme oranlarının daha yüksek olduğunu söyledi

Kizlar,5 inci haftami doldurduktan 5 gun sonra, mide bulantisi ile uyandim, durum hala ayni neredeyse 8 inci haftama giricem, ama ben cikaramiyorum, afedersiniz oguruyorum, aslinda cikartsam rahatlasam diyorum, rahatlatmaz mi acaba daha mi kotu olur, hatta bazen dilimin ustune parmagimla bastiriyorum ki kusayim, yine oguruyorum o kadar, tansiyonum hep 9 a 4.5. geceleri daha beterim, bileklerime elastik akapunktur bandlari aldim eczaneden hicbir ise yaramadi, limon, zencefil , nane, biskuvit, denemedigim yok, mide bulantisindan da cok, bir tiksinme hali herseyden, mutfaga girmeyeli 10 gun oldu, kocacim sagolsun, bana cok iyi bakiyor, kendimi mizmiz ve simarik bir cocuk gibi hissediyorum, depresyona dusmeme ramak kaldi, bir de progestron hormon hapi aliyorum, ilk ayimda hafif kanamalarim vardi diye, igneden hapa donduk simdi, bu haplardan kullananiz var mi? biraksam mi? ya dusuk tehlikesi, annemin iki hamileliginde de hic midesi bulanmamis, bende de oyle olacak sanmistim ama beni cok kotu vurdu, sabah kalkip da gece uykuya dalana kadar, hayat, yatak, banyo arasinda geciyor, kizlar ne diyorsunuz, ne zaman gececek, boyle yavas yavas mi yoksa hayal ettigim gibi bir sabah bir kalkicam bakicam ki gecmis ve ben yemek yemege baslamisim, agzima sicak yemek girmedi, muz ve biskuvi ekmek le besleniyorum

X