Cilt Bakımı Ürünleri Mucizevi tonik gülsuyu

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
cnm rosense gülsuyu al..sentetik fln kullanma..rosense %100 doğal..distilasyon yöntemiyle elde ediliyo..hemde pahalı bişi değil en fazla 10-12 tl fln..tavsiye ederm çok iyi geliyo bnm cildime

tmm cnm teşekkür ederim fiyatını öğrendiğimde iyi oldu :) :) pzrtesi gidip alacağım hemen ..:) benmm cildimde karma karma cilde yaramıyo dediler ama belki bana yarar bide bunu deneyelim bakalım inşallah iyi geliirrrr .. :)

gül suyundan medet ummak gerçekten çok saçma. Allah aşkına kaçınız gülsuyunu çevirip arkasına bakma zahmetinde bulundu. içeriğine bi bakarmısınız deiyonize yani saf su ve gül esansı. bildiğimiz suyun içine esans katıp cilde faydalı diyolar. çok saçma

ben de faydalı olduğuna inanmıyorum şimdiye kadar yaklaşık 5 kez denemişimdir sadece cildi yumuşatıyor gözenekleri küçülttüğünü düşünmüyorum .

Gulsuyu benim cildimi felaket bozdu. Hala ondan kalan kalintilarla ugrasiyorum. Yuzum inanilmaz kotu bir hale gelmisti, birsuru fotografi bile var. Hem de Rosense, hakiki gulsuyu.
Cogunluk gulsuyunu begenir, ama benim gibi cildi kotu bir sekilde reaksiyon gosteren insanlar da var. Dikkat edin yani. Bir daha gulsuyunun yanindan bile gecmem.

Gulsuyu benim cildimi felaket bozdu. Hala ondan kalan kalintilarla ugrasiyorum. Yuzum inanilmaz kotu bir hale gelmisti, birsuru fotografi bile var. Hem de Rosense, hakiki gulsuyu.
Cogunluk gulsuyunu begenir, ama benim gibi cildi kotu bir sekilde reaksiyon gosteren insanlar da var. Dikkat edin yani. Bir daha gulsuyunun yanindan bile gecmem.

sivilce tedavisi gördüm bittikten sonra yüzümü neyle temizleyim dedim jel falan alsam dedim doktora hayır sadece gülsuyu diğerleri kimyasal dedi benimde aklım karışık uygulamaya korkuyorum hayat kadınlara zor gerçekten:2:

gül suyundan medet ummak gerçekten çok saçma. Allah aşkına kaçınız gülsuyunu çevirip arkasına bakma zahmetinde bulundu. içeriğine bi bakarmısınız deiyonize yani saf su ve gül esansı. bildiğimiz suyun içine esans katıp cilde faydalı diyolar. çok saçma

ben bakıyorum öyle yazmıyor ben genelde bütün ürünlerin arkalarını okurum nerde üretilmiş neler var içinde vs.

Kızlar cildiniz evet elastikiyet sahibi ama lastik değil!
Buhar banyosu yapmak cildi aşırı gevşetir ve toparlanması o kadar kolay değildir ki cildiye uzmanları da sıcak buhar banyosu asla önermez.

Gelelim gül suyu fiyatına 10 küsür tl ler çok yüksek rakamlar:44: %100 orjinal gül suyunu ben internetten 5tl ye alıyorum.

Ben de 3 senedir Ramazan ayında Bim'de satılan Aviva Gülsuyu'nu kullanıyorum. % 100 doğal ve cildime gerçekten çok iyi geliyor, üstelik 2.95 TL. Mutlaka deneyin derim.

Kızlar cildiniz evet elastikiyet sahibi ama lastik değil!
Buhar banyosu yapmak cildi aşırı gevşetir ve toparlanması o kadar kolay değildir ki cildiye uzmanları da sıcak buhar banyosu asla önermez.

Gelelim gül suyu fiyatına 10 küsür tl ler çok yüksek rakamlar:44: %100 orjinal gül suyunu ben internetten 5tl ye alıyorum.

sana katılıyorum arkadaşım buhar banyosu sadece daha çok gözenek açar ve iyi temizlenmezse tekrar sivilce ve siyah nokta oluşumu başlar bu tarz buhar banyosu gibi şeyleri dermatologlar gözetiminde yapmalısınız.

Ben gülsuyunu sadece kil maskemi yaparken kullanıyorum.

arkadaşlar benim yaşım 32 ama cildim daha genç doğal ürünler kullanıyorum şimdi size doğal gözenek sıkılaştırıcı tarifi vericem saf gül suyunu(1 su bardağı)1 yemek kaşığı pirinle 1 gece bekletin sabah pirinci süzün o suyu dolapda saklayın ve her sabah yüzünüzü yıkadıkdan sonra pamukla bu sudan sürün üstünede kimyasal içermiyen nemlendiriciler var ondan sürün 2 gün sonra farkı göreceksiniz bu arada cildin 1 nuımaralı düşmanı sıgara kullanıyorum ve bırakmaya çalışıyorum eğer bırakmassam 40 lı yaşlardan sonra ne yaparsan yap sıgara içenlerin erken kurılşıyor yüzleri sağlık bozulmasını hiç söğlemiyeyim,bide hodan yağı göz çevresine argan yagı haftada 3 kere gece yatmadan önce yüze bu arda amway güneş koruyucusu daha iyisini görmedim 1 numara ben beyaz tenliyim ve hassas cildim en iyi güneş koruyucusu amway bana göre ve tabiki haftada 2 kere limon zeytinyağı karbonat karışımı cilide uygulayın süperrrrr

X