Tüp Bebek Merkezleri Alman hastanesi Bahçeci Kliniği

Doudou

SİNCAPIM VE BAL BÖCÜĞÜM
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
773
8
alman hastanesi bahçeci kliniğine giden arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirmi

alman hastanesi bahçeci kliniğine giden arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirmi
merhaba arkadasım ben alman hastanesinde tup bebek tedavisi gordum ve çok memnun kaldım doktorum suleyman bey harıka bır ınsan .benım 4 yasında kızım var tup bebek şu an yıne hamıleyım 8 haftalık alman hastanesı ve bahçecı harıka bır yer herkese tavsıye edıyorum

Selam Azracığım saol bilgilerin için Kayseride yaşıyorum şimdi orayı araştırıyorum 3.tüp bebek denemesini orda düşünüyorum.

merhaba;
bende sağlık çalışanıyım ve tüp bebek denemesi için bahçeci kliniğine gittim ama malesef hayal kırıklığına uğradım.gereksiz birsürü şey istediler ve ben ilk görüşmeden sonra asla gitmedim.ssk gibi çalışan bir yer.sizede kesinlikle tavsiye etmiyorum.ben başka bir yerde tüp bebek denedim ve sonuç pozitif

merhaba;
bende sağlık çalışanıyım ve tüp bebek denemesi için bahçeci kliniğine gittim ama malesef hayal kırıklığına uğradım.gereksiz birsürü şey istediler ve ben ilk görüşmeden sonra asla gitmedim.ssk gibi çalışan bir yer.sizede kesinlikle tavsiye etmiyorum.ben başka bir yerde tüp bebek denedim ve sonuç pozitif

Teşekkür ederim bilgilerin için. Herkes iyi şeyler söylüyo ama bilmiyorum araştırıyorum şu anda. Başka bir yer dediğiniz neresi öğrenebilirmiyim.

Benim bir yakınım bahçeci kliniğinde ilk mikroenjeksiyon denemesinde başarılı oldu. Doktorlar çok ilgililer ve hastaya çok yardımcı oluyorlar...

Bende Bahçeciden Tedavi Gören Bir Arkadaşimin Pozitif Sonucunu Dün Aldim O çok Memnun Bende Oraya Gitmeyi Düşünüyorum Hatta Arkadaşimin Durumu Biraz Zordu Ama Oldu.

merhaba papatya ne zaman yaptırmıştın tüp bebegini
sanırım benim yaptırttıgım tarihle aynı 22 kasım degilmi

ben ilk denememi orada yaptırdım ve hiç memnun kalmadım.tüp bebek hemşireleri çok iyiydi sadece.Çok kalabalıktı özel hastane demeye bin şahit lazım.ben adanada yaşıyorum iğnelere burada başlamak zorunda kaldım devlet memuruyum.yumurta toplama işlemine 1 hafta kala gittim istanbula.gidene kadar bir alaka hergün dr la yarım saat telefon görüşmesi yapıyorduk.istanbula gittim adamla 5 dk bile konuşamaz duruma geldik ben daha giyinmeden yan odadaki hastaya gidiyordu.yumurta toplama işleminden ve transferden önce ameliyathanenin önünde resmen ameliyat kıyafetleriyle sıra bekledik.çok moralim bozuktu yaaaa. istanbul dışında yaşıyorsanız kesinlikle tavsiye etmiyorum, insan kendini çok yalnız hissediyor.2.denememi adanada yaptım olmadı ama burayı seçtiğim için pişmanlık duymuyorum.tabii sizin kararınız.hakkımızda hayırlısı..........

ne yapabilirizki memnun olsakta bu olmasakta hayırlısı
:senağlamai

slm arkadasim ben de alman hastanesi bahceci kliniginde 4.denememi yapdim bebegim olmadi ama herkeze tavsiye ediyorum dr, süleyman bey iyi bir insan ve doktor.giden hata yapmamis olur.birdaha dusunursem mutlaka yine oraya gitecegiz.ben soru sormak icin aradim mesgul dediler 5 dk sonra beni süleyman bey aradi, yani hastalari ile ilgili bir dr,allahim o yolarda bize yardimci olsun bizi bos geri cevirmesin insallah

kızlar bende 2.tüp bebek denememi orda yaptırmak istiyorum ben busada oturuyorum burdan giden çok kişi var ve herkez çok memnun olduğunu sölüyor bikaçtane olumsuz msj görüncekafam karıştı hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Süleyman Bey çok iyi bir doktor.Ben hem Bahçeci Kliniğinden hem de Alman Hastanesinden çok memnunum.Aklın karışmasın bence...

doudou ters giden bir şeymi var canım neden hastane araştırıyorsun

bende bahceci kliniğinde tedavi oluyorum orda histeroskopi yaptırdım bana kendinizde deneyin dediler bir iki ay
şu anda regl bekliyorum ama artık çok mutsuuzum
:1no2:kalamdım bu ay
siz ne evrelerden geçtiniz

merhaba bizde alman hastanesınde basladık.ınsallah nısanın 11 de ignelerime baslıyacam.bızımde ılk tedavımız.hakkımızda hayırlısı olsun.

bende alman hastanesinde tüpbebek yaptırdım ve sonuç olumlu şuan 5 aylık hamileyim ben çok memnun kaldım doktorum süleyman tosun bey çok iyi bir doktor bütün ekip harika herkese tavsiye ediyorum.isteyen herkesinde allah dileğini kabul etsin.benimkinide sağlıklı birşekilde kucağıma almayı nasip etsin herkese bol şans

kızlar bende 2.tüp bebek denememi orda yaptırmak istiyorum ben busada oturuyorum burdan giden çok kişi var ve herkez çok memnun olduğunu sölüyor bikaçtane olumsuz msj görüncekafam karıştı hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
hiç vakit kaybetmeden alman hastanesine git canım bende ilk denememi başka hastanede yaptırdım çok hüsrana uğradık ve tavsiye üzerine alman hastanesine gittik ve şuan çok mutluyuz aynı mutluluğu sende yaşarsın inşallah bir mesajda ssk dan farksız diye bişey gördüm alakası yok herkesle çok yakından ilgililer sadece herkes alman hastanesinde tüp bebek yaptırdığından ytoğunluk var çok talep var o yüzden dünyada 5. tüp bebek hastanesi bol şans

X