kan testi sonucu...

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
  • Başlangıç Tarihi
  • Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar benim kan testim de 2.07 yazıyordu sonucum birde yan tarafta verilmiş 2 değeri vardı akşam aldığım için doktor yoktu bana orda bır kız sınırda dedi kızılayda yaptırdım kanda gebelik testi.aşılama yaptırmıştım ben 13 ünde olmuştu aşılamam doktorum eşinizle de 2 gün beraber oldun dedi 14 15 temmuz biz eşimle 14 ve 17 sinde beraber olduk 30 unda hastalanmam gerekiyor olmadım daha doktoruma söyledim işte sonuç negatif diye bana adet oldunmu dedi hayır dedim bu değer sınırda dedi 0 çıksaydı kötü 2.07 tutunmaya çalışmış dedi ama belki eşimle benimki tutmuş olabilirmi o yüzden bana bu hafta hasta olmazsan tekrar gebelik testi yap dedi benim normalde hasta olmam gerekiyor değilmi sonuçta yumurtam çatladı hamile değilsem adet olmam gerekir ben şeyden korkuyorum ben adet göremiyordum ilaç almadan ama bana iğneler vuruldu aşılama için yumurta çatlatıldı benim adet olmam gerekir değilmi olmazsam gebelik testimi yaptırayım acaba yine doktorumun dediği gibi gebelik sonucu 50 falan çıkması gerekşyordu herhalde ilk günler kaç çıkarki 17 sindeki tutmuşsa belki bu hafta belli olur hamileysem değiilmi inş. öyle olmuştur eşimle benimki tutmuştur hayırslısını versin alalhım hepimize

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
slm kızlar ben aranıza yeni katıldım benimde hcg değerim 0,589 ne demek

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
yani gebelik yok demek

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
arkadaşlar bende yeniyim bu kan testi hakkında hiç birşey bilmiyorum her kan testinde belli oluyormu yoksa özel bir kan testimi yaptırmam gerek gecenlerde mide rahatsızlığımdan dolayı hastaneye kaldırıldım kan aldılar orda belli olurmuydu doktor baktığında anlarmıydı yardımcı olabilirmisinz hiç bir şey bilmiyorum =,(

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
arkadaşlar bende yeniyim bu kan testi hakkında hiç birşey bilmiyorum her kan testinde belli oluyormu yoksa özel bir kan testimi yaptırmam gerek gecenlerde mide rahatsızlığımdan dolayı hastaneye kaldırıldım kan aldılar orda belli olurmuydu doktor baktığında anlarmıydı yardımcı olabilirmisinz hiç bir şey bilmiyorum =,(
hcg testi yaptırman gerekli canım

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım uzun süredir takip ediyorum zaten.. birşey sorucam sat 27 haziran ve 6 temmuzda korunmasız ilişkimiz oldu siklusumda 28 gunde bir tamamlanır.. 25 temmuzda adet olmam gerekiyordu ama hala olamadım bugun test yaptırdım 2.5 cıktı referans değer 5.3 yazıyor ama bundan 4 5 gun once sağ kasık ağrım vardı ve göğüslerimde sertleşti sizce hamile miyim? adetim 6 gün gecikti.

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
Yaklaşık iki hafta önce gebelik testi yaptırdım ve ilk Beta hcg 45 sonraki 62 sonraki 532 sonraki geçen hafta salı günü 1562 çıktı. Yine geçen hafta perşembe günü gebelik kesesi ultrasonda görüntü üstten bakıldığında. Bu hafta doktorum bebeğin kalp atışlarını duyabiliriz dedi. Dün gittiğimde gebelik kesesi ultrasonda hem üstten hem alttan muayenede görünmedi. baska bır doktora gittim. Onda da her iki muayenede görünmedi ancak beta hcg değerime baktıgında dun 12234 cıktı. Progesteron sonucum henuz cıkmadı? sızce bebeğime birşey olmus mudur? cok korkuyorum yaklasık 3 ay once bir düşük yaptım. ve bu ıkıncı hamılelıgım. 20 aralık son adet tarihim. Yardımcı olursanız sevinirim.. içim içime sıgmıyor..

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
Yaklaşık iki hafta önce gebelik testi yaptırdım ve ilk Beta hcg 45 sonraki 62 sonraki 532 sonraki geçen hafta salı günü 1562 çıktı. Yine geçen hafta perşembe günü gebelik kesesi ultrasonda görüntü üstten bakıldığında. Bu hafta doktorum bebeğin kalp atışlarını duyabiliriz dedi. Dün gittiğimde gebelik kesesi ultrasonda hem üstten hem alttan muayenede görünmedi. baska bır doktora gittim. Onda da her iki muayenede görünmedi ancak beta hcg değerime baktıgında dun 12234 cıktı. Progesteron sonucum henuz cıkmadı? sızce bebeğime birşey olmus mudur? cok korkuyorum yaklasık 3 ay once bir düşük yaptım. ve bu ıkıncı hamılelıgım. 20 aralık son adet tarihim. Yardımcı olursanız sevinirim.. içim içime sıgmıyor..

Bu değerlere göre gebeliğin 5-6 hafta arasında fakat kesenin görünmemesi çok enteresan iyi bir kadın doğumcuya görülmelisin !

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
ben gecen ay bhcg testi yaptrdım sonucum 0.27 cıktı bu ay tekrar yaptrdım sonuç 0.59 cıktı bu neden kaynaklanıyo hamile olmayan bi insanda degerlern aynı cıkması gerekmiyormu yardımcı olrsanız sevinirim tesekkrler

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
0.19 çıktı sonucum geç döllenme olabilirmi lütfen yardım adetim 4 gün geçikti hiç olmazdı

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
kızlar 29.01.2013 son adet tarihim yaklaşık 4 hafta 5 günlük hamileyim bhcg değerim 2.101,17 çıktı sizce normalmi

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
kızlar ben ayın 7sinde ilk kan testi yaptırmıştım.60.29 çıktı. diğerini de 9unda yaptırdım 163.71 çıktı.ne kadarlık oluyor. sat 9 nisan

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
Merhaba kızlar
08.06 da bhcg değerim 537 di
10.06 bhcg değerim 555

çok yükselmedi değerlerim, fakat farklı hastanelerde yaptırdım.
ayrıca kahverengi bir akıntım da var.
6 ay önceki hamileliğimde de 9. haftada bebeğimin kalbi durmuştu.
yine aynı şey olur diye korkuyorum
sizin de yorumlarınızı almak istedim

X