kan testi sonucu...

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
  • Başlangıç Tarihi
&

♥ Cleo ♥

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
Kızlar dün kan testi yaptım ve sonuç negatif. neyapalım demekki daha zamanı gelmemiş:1no2: ama size bişey soracam. Ben 17 agustosta da yapmıştım kan testi ve sonuç B-HCG <2.00 mlU/ml çıkmıştı. Dünde B-HCG 0.00 mlU/ml çıktı. Anlamak istedigim bu B-HCG degeri hep farklımı çıkıyor? Niye yine <2.00 çıkmadıda deger 0 çıktı? Beni bilgilendirebilir misin? Çok teşekkür ederim size. Ayrıca bişey soyleyim bu evde yapılan idrar testlere hiç güven olmiyor. Tam 3 defa pozitif cıkmıştı onlar:1no2:

• Konu Sahibi &#9829; Cleo &#9829;
canım sağlık olsun daha küçüksün kız hiç kafana takma

canım olsun üzme kendini olur inşalah
ben evde test yapmıştım ve hamileligimi test yoluyla ögrendim kan test ti yaptırmamıştım deger sonuc ların dan anlamam ama hayırlısı artık üzülme yaşında küçük en kısa zaman da bebegin olur inşalah canım

sagolun kızlar:asigim: yok ya ben uzulmuyorum. bu daha başlangıça.s ben sadece bu B-HCG deger sonuçlarını çok merak ettim. neden farklılar diye. bu konuda bişey bilmedigim için:eek:

Bende defalarca baktırdığım için iyice incelemiştim..0-5 bu değerler betaHCG doğal bir hormon olduğu için hamile olmayan kişilerin kanında bile olabilir ve değişkenlik gösterir çok önemli değildir, döllenme olursa 8-9 gün içerisinde ikiye katlanarak artış gösterirki normal yumurtlayan insanlar için adet görülmesi beklenen tarihte 400'lere kadar çıkar ilk üç ay 250.000' e kadar yükselebilir sonra normal giden gebeliklerde düşmeye başlar...Umarım işine yarar fisfisfis

çok tesekkür ederim)))

&#9829; Cleo &#9829;;1298824 .!.:
Kızlar dün kan testi yaptım ve sonuç negatif. neyapalım demekki daha zamanı gelmemiş:1no2: ama size bişey soracam. Ben 17 agustosta da yapmıştım kan testi ve sonuç B-HCG <2.00 mlU/ml çıkmıştı. Dünde B-HCG 0.00 mlU/ml çıktı. Anlamak istedigim bu B-HCG degeri hep farklımı çıkıyor? Niye yine <2.00 çıkmadıda deger 0 çıktı? Beni bilgilendirebilir misin? Çok teşekkür ederim size. Ayrıca bişey soyleyim bu evde yapılan idrar testlere hiç güven olmiyor. Tam 3 defa pozitif cıkmıştı onlar:1no2:

cleo cum kan testlerı evet degerler degısebılır ınebılrıde cıkabılırde onun dısında ıdrar testlerı pozıtıf cıktıysa yanılma payı nerdeyse yok hayatım
negatıf cıksa tamam ama eger gebelık yoksa pozıtıf cıkmaz sen testı yaptıktan sonra cok bekledıysen test gecerlılıgını kaybeder ozaman cıkardıgı hıcbır sonuc dogru olmaz tekte cıftte okı
ınsallah bu ay melegıne kavusman dılegıyle
ayrıca kafandan attıgın anda kalma sansın daha yuksek bunuda unutma tamammı sekercım:1hug:

diyelim ben 20 gun once kan testi yaptirdim ve sonuc negatif 20 gun icinde iliskiye girdim esimle ve o zaman dan beli dollenme olur mu hamilelik ?

cleo cum kan testlerı evet degerler degısebılır ınebılrıde cıkabılırde onun dısında ıdrar testlerı pozıtıf cıktıysa yanılma payı nerdeyse yok hayatım
negatıf cıksa tamam ama eger gebelık yoksa pozıtıf cıkmaz sen testı yaptıktan sonra cok bekledıysen test gecerlılıgını kaybeder ozaman cıkardıgı hıcbır sonuc dogru olmaz tekte cıftte okı
ınsallah bu ay melegıne kavusman dılegıyle
ayrıca kafandan attıgın anda kalma sansın daha yuksek bunuda unutma tamammı sekercım:1hug:

cok tesekkur ederim canım benim:asigim: cok guzel konustun. Allah sahada hayırlı evlat versin. :emir_bebek::emir_bebek:

bide bişey soracam bu kan testlerin yanılma olasılıgı var mı hiç? idrarda pozitif cıkıp ama kanda negatif olupta hamile olan var mı? cok meraklıyım ben yaaa=)))))

&#9829; Cleo &#9829;;1299875 .!.:
cok tesekkur ederim canım benim:asigim: cok guzel konustun. Allah sahada hayırlı evlat versin. :emir_bebek::emir_bebek:

rıca ederım canım ben Allahım annelık duygusunu ınsallah hepımıze tattırır.:1hug:

Malesef kan sonuçları daha hassas ama 2-3 gün arayla iki kez yaptırmak ve iki katına çıktığını görmek gerekiyor örn gebelik kaybı (düşük) olduğunda idrar sonuçları pozitif çıkmasına rağmen kan değerleri düşüyor ...

off yaww neyse canımm canın saolsun...dediğim gibi ilaç falan içtiysen oda hcg hormonunu yükseltmiş olabilirr...idrarda çııkmasının sebebii ...

neyse canımm bol bol çalışın devam:)))

cleo cuö adet oldunmu canımm.adet olmadıysan bekle bakalım hemen umutsuzluğa düşmee.idrar testinde çıktıysaa adetin g10 gün geçicndce doktora gidersin bebek varsa görürnür.acele etme sabır işi bu.

daha olmadım. bügün yarın olmam lzım. sagol canım

kızlar bugun adetımın gecıkelı 3.gunuşutarafagitti merakla beklıyom dua edın kızlarrr. bu ilk kez oluyooooo:emir_bebek:

ewt kan testi en güveniliri bende inanmıorum yanılttığını düşünüorum.ama bizimde yanılma payımız olabilir tabii.
değerlerle ilgili hiç bilgim yok yardım etmek isterdim ama..

Ruywmelegi Gebelige Gelsene Sohbete

bugun 7.gun ve hala adet omadımjeyyar

X