Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcunun Fiziksel Özellikleri

ben de boğayım. harikayımmmm. sizler gibi :KK70: giyinmeyi, giydiğim kıyafetleri yakıştırmayı bilirim :KK66:
Boğaların genelinin şişman oldukları konusunu anlayabilmiş değilim, zayıfım 168 boy 48 kilo ve tanıdığım neredeyse tüm boğa hatun kişiler de benim gibi zayıf. Ama bir boğa gibi yediğim gerçek :KK70: siler süpürürüm ne varsa.Bence boğaların kilo konusu söylentiden ibaret.

Bir de ikizler burcu ile inanılmaz iyi anlaşıyorum. Sizler hangi burçlarla iyi geçiniyorsunuz arkadaşlar?

Sari cigimm neler neler döktürmüssün sen öyle opuyorumnanaktan aynen beni tarif..yoksa beni taniyonmu? delikafadulden saka bi yana benim yükselenimde boga bogazima,kiyafetime,evime,güzel olan herseye bayilirim

Dudaklar ön planda ve çekicidir.Şeniz
Gür saçlı olan Boğalar,saçlarının yüzlerine dökülmesini isterler.Saçlarda genelde bukleler vardır.Erkek Boğalar'ın saçları geç dökülür.Alınları dardır.
Yaşları ilerledikçe yüzdeki çizgiler görülür hale gelir.
Venüs etkisi yoğun ise gözler koyu renkli,yumuşak bakışlı ve ön plandadır.Yükselen burcun bulunduğu konuma göre gözleri açık renk de olabilir.
İri ve ön planda bir çene,geniş ve basık bir burun göze çarpar.Çekici yüzlerinde dudaklar ön plandadır.
Kilo almaya çok meyilli bir boğa'nın çenesi ile boynu birleşik olabilir.
Vücutları dikkat çekecek derecede güzeldir.Boğalar,Venüs'ün verdiği güzellikle ışıldayan tiplerdir.
Nadir olarak çok ince ve minyon tipli olurlar.Kilo almaya elverişli bünyeleri son derece sağlıklıdır.
Omuzları geniştir.Boyun bölgeleri ise genelde kalıncadır.
Gençlik yıllarında belleri ince olsa bile,güzelliklerini kolayca yitirecek derecede iştahlı olduklarından,bir süre sonra ince hatlar yok olabilir.
Sıcak,çekici ve duyarlı ses tonuyla konuşan Boğalar'ın yürüyüşlerinde bir asalet ve yumuşaklık vardır.
Topmodellerin ve güzel sesli sanatçıların haritalarının çoğunda yoğun Boğa veya Venüs etkileri vardır.Koçların aceleci yapısının aksine Boğalar,davranışlarının sakinliği ve tane tane konuşmalarıyla dikkat çeker.

iri çene ve geniş burun, boynun kısalığı ve kalınlığı, kilo alma yatkınlığı, geniş omuzlar dışındakiler tuttu... :KK9: ee az bişey kaldı zaten,, pek tutmadı mı ne :KK9:

Kadınlara en çok yakışan burç..anlaşamadığım bir burç ama çoğu zarifler kibar ve kendi halinde tipler..Bir de diğer burçların kadınları gibi çok konuşmayıp tartışmacı değiller..:KK31:Size beğendiğim boğa ünlülerden örnek vereyim:

thumb-146962.jpg
Nefise Karatay

thumb-146964.jpg
Gülcan Arslan (bir çocuk sevdim dizisinden)

thumb-146966.jpg
Nükhet Duru

vw6l.jpg
Şebnem Dönmez

Son düzenleme:
Dudaklar ön planda ve çekicidir.Şeniz
Gür saçlı olan Boğalar,saçlarının yüzlerine dökülmesini isterler.Saçlarda genelde bukleler vardır.Erkek Boğalar'ın saçları geç dökülür.Alınları dardır.
Yaşları ilerledikçe yüzdeki çizgiler görülür hale gelir.
Venüs etkisi yoğun ise gözler koyu renkli,yumuşak bakışlı ve ön plandadır.Yükselen burcun bulunduğu konuma göre gözleri açık renk de olabilir.
İri ve ön planda bir çene,geniş ve basık bir burun göze çarpar.Çekici yüzlerinde dudaklar ön plandadır.
Kilo almaya çok meyilli bir boğa'nın çenesi ile boynu birleşik olabilir.
Vücutları dikkat çekecek derecede güzeldir.Boğalar,Venüs'ün verdiği güzellikle ışıldayan tiplerdir.
Nadir olarak çok ince ve minyon tipli olurlar.Kilo almaya elverişli bünyeleri son derece sağlıklıdır.
Omuzları geniştir.Boyun bölgeleri ise genelde kalıncadır.
Gençlik yıllarında belleri ince olsa bile,güzelliklerini kolayca yitirecek derecede iştahlı olduklarından,bir süre sonra ince hatlar yok olabilir.
Sıcak,çekici ve duyarlı ses tonuyla konuşan Boğalar'ın yürüyüşlerinde bir asalet ve yumuşaklık vardır.
Topmodellerin ve güzel sesli sanatçıların haritalarının çoğunda yoğun Boğa veya Venüs etkileri vardır.Koçların aceleci yapısının aksine Boğalar,davranışlarının sakinliği ve tane tane konuşmalarıyla dikkat çeker.
Tam beni anlatiyor dedigim kisimlarda oldu, benimle alakasiz dedigim kisimlarda oldu, buda yükselenimin etkisi olsa gerek:KK9:Fakat bütün bogalarda mevcut olan bir sey varsa oda kesinlikle asalettir iste:KK17::KK9:
Paylasimin icin tsk'ler Senem:KK16:

gür şaçlıymış hıh nerdeeeee 1.67 boyun 51 kilom var zayıfım yani boğalara şişman diyenler utansın:)

Valla kilo konusunda katılmıyorum sizlere..... Hangi burçtan olursan ol:Boğazını tutamassan şişersiiiiiinnnnn.....

giyinmeyi cok iyi bilirim bu kesin..üstüme neyin yakısıp yakısmayacagını hemen anlayablrm.

ben de boğayım. harikayımmmm. sizler gibi :KK70: giyinmeyi, giydiğim kıyafetleri yakıştırmayı bilirim :KK66:
Boğaların genelinin şişman oldukları konusunu anlayabilmiş değilim, zayıfım 168 boy 48 kilo ve tanıdığım neredeyse tüm boğa hatun kişiler de benim gibi zayıf. Ama bir boğa gibi yediğim gerçek :KK70: siler süpürürüm ne varsa.Bence boğaların kilo konusu söylentiden ibaret.

Bir de ikizler burcu ile inanılmaz iyi anlaşıyorum. Sizler hangi burçlarla iyi geçiniyorsunuz arkadaşlar?

hepinize katılıyorum :))))) ikizler burcu annem ve anlaşmıyoruz sürekli tartışma halindeyiz kova ve terazi burcuyla da hiç geçinemem

Son düzenleme:
X