Ankara'da Gogus Buyutme Ameliyatı

R

roserack

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi roserack
Ankara da cok iyibir doktor bulmam gerekiyor..onumuzdeki 1-2 ay icinde gögüs buyutme ameliyatı olacagim..bedenim suan 75b ben 90 istiyorum..ameliyat kas ustu ve gogus altı girisli olacak..ameliyat olan arkadaslar onerilerini ve yasadıklarını anlatabilirlerse cok sevinirim..

• Konu Sahibi roserack
bende cok istiyorum ama cesaret edemıorum yaptırms olan arkadaslar neler yasadklarını anlatırlarsa cok sevınırm

• Konu Sahibi roserack
aydenehir cok tesekkur ederim yorumlarin icin..neden kasalti ve koltuk altı tercih ettin peki?..ben bir kacay once Ankara'da Dr.Muttalip Keser'e muayene oldum..gogus dokum oldugunu ve kasustunun daha uygun olacagını soyledi..fakat kendisi daha onceki tum ameliyatlarını kas altı yapmıs..emin olamadim ve hala arastırıp dusunmekteyim..en cok korktugum sey agri cekecek olmak..bu ameliyatı herhangi bir cuma gunu olup, pazartesi ise geri donmem gerekiyor..ve nasil olur?sence olurmu :)

• Konu Sahibi roserack
Roserack merhaba bende göğüs büyütme ameliyatı oldum, merak etme çok hızlı iyileşiyorsun, bende pazar sabah oldum, salı işe gittim. Öncekiş endişelerin insanı daha yıpratıyor, bence biran önce ol rahatla

• Konu Sahibi roserack
Herkese Selam Bende Bi Donem O Ameliyti Olmayi Dusundum Ama Cesaret Edemedim Sevgiler

• Konu Sahibi roserack
aydanehir benimde pazartesi randevum var doktorla.nekadara yaptırdığını öğrenebilirmiyim.damlamı oldun yuvarlak mı ayrıca.

• Konu Sahibi roserack
ben de ayný þekilde düþünüp cesaret edemeyenlerdenim zaten þimdi sanýrým vazgeçtim ve zayýf olduðum için biraz kilo almaya krr verdim.
plastik cerrah arklarýmdan duyduklarýmý ve kendi araþtýrdýklarýmý aktarayým size. öncelikle roserock göðüs altýndan ameliyat olursan meme baþýndan olduðundan çok daha belirgin izler kalacaðýný sana söylemek isterim. meme baþlarýn uygun boyuttaysa cerrahýn memebaþýndan yapmayý tercih edecektir zaten, ayrýca meme baþýnda iz hiç kalmýyor diyebilirim, meme baþýnýn rengi izleri görünmez hale getiriyor çünkü
artýk türkiyede internetten hastanýn öncesi sonrasý fotoðraflarýn yayýnlanmasý yasaklandý ancak yabancý sitelerden görebiliyoruz, ama ben arkadaþlarýmýn yaptýðý ameliyatlarda gördüðüm fotolardan yola çýkarak konuþuyorum size.
kas üstü kas altý hakkýnda çok net bilgiler veremeyeceðim ama kas altý daha az aðrý yapan sonradan -kullanýlan proteze göre- kayma vs yapmayý engelleyen bir yöntem benim bildiðim kadarýyla.
göðüs ameliyatý kolay bir ameliyattýr aslýnda bence düþündükçe kendinizi uzaklaþtýrýrsýnýz.
ayrýca kiþisel fikrimi sorarsanýz özel hastaneden önce bir devlet hastanesindeki cerrahla konuþun, size maddi kaygýlarý olmadan objektif fikirler verecek biriyle görüþmek bence çok daha mantýklý..

• Konu Sahibi roserack
staneyse ben kesin kararımı verdim ama iyi bir cerrah arıyorum.eğer bulursam ve yaptırırsam sende belki cesaret olup olmak isteyebilirsin.nasılsa ankaradasın.benim kilomda çok inişli çıkışlı şu anda en kilolu halimi yaşıyorum 62 kiloya daha önce hiç çıkmamıştım.zayıflarım ama estetik nasıl durur sonra bilmiyorum.

Prof. Dr. Osman Latifoğlu'nu tavsiye ederim ben de.

Zühtü beyin ameliyat sonucunu Ank arkadaşımızdan dolayı biliyorum..Başarılı bir operasyon sonucu olmuş..Ama Osman Latifogluda bence başarılı sonuçları olan bir doktor..her ikisi ilede görüşüp kararı öyle vermeniz en dogrusu olacaktır..Hangi doktordan iyi bir elektrik alırsanız sizin isteklerinizi anlarsa ona ameliyat olmanız en iyisidir..Elektrik önemli bir mevzudur :KK66:)

Son düzenleme:
Ankara da Zühtü Demir çok iyi bir cerrah..bu siteden ank32 arkadaşımız ona oldu.

Zühtü beyin ameliyat sonucunu Ank arkadaşımızdan dolayı biliyorum..Başarılı bir operasyon sonucu olmuş..Ama Osman Latifogluda bence başarılı sonuçları olan bir doktor..her ikisi ilede görüşüp kararı öyle vermeniz en dogrusu olacaktır..Hangi doktordan iyi bir elektrik alırsanız sizin isteklerinizi anlarsa ona ameliyat olmanız en iyisidir..Elektrik önemli bir mevzudur :KK66:)

kızlar sizi duydum geldim:) tatildeyim ama bi bakayım dedim. tşkler kızlar ben cok memnunum doktorumdan olmak isteyene tavsiye ederimm..kızlar öptüm sizide

bende arıyorum ankarada iyi bi cerrah bilen var mı?

ankarada iyi bi cerrah zühtü demir bende cok araştırdım ve en iyi doktor olarak zühtü beyi buldum.ve ben cok memnunum kaldım hem burun hemde gögüs yaptırdım.sorun yaşamadım hiç canım.

bende seni öpüyorum bebeğimmmm.
ankarada iyi bi cerrah zühtü demir bende cok araştırdım ve en iyi doktor olarak zühtü beyi buldum.ve ben cok memnunum kaldım hem burun hemde gögüs yaptırdım.sorun yaşamadım hiç canım.

kızlar sizi duydum geldim:) tatildeyim ama bi bakayım dedim. tşkler kızlar ben cok memnunum doktorumdan olmak isteyene tavsiye ederimm..kızlar öptüm sizide

Vayyy..Kız bu ne tatili kış günü bakalım hee... :KK34: Gir arada bak kontrol et tabi..Bizde seni kocaman öpüyoruz bebegimm...:KK54::KK54:

Bebeğimm özlettin kendini ohh vallahi tam zamanı Uludağ'ın bizde bikaç hafta içinde Uludağ' a bir haftasonu kaçamağı yapmayı düşünüyoruz.Tavsiye edeceğin otel varsa özelden bekliyorum şekerimm öpüyoruuuum.
fıstıklar ben geldim:) uludağdaydım kış tatili yaptım biraz özledim sizi melekler:)

Bebeğimm özlettin kendini ohh vallahi tam zamanı Uludağ'ın bizde bikaç hafta içinde Uludağ' a bir haftasonu kaçamağı yapmayı düşünüyoruz.Tavsiye edeceğin otel varsa özelden bekliyorum şekerimm öpüyoruuuum.

canım tatil olunca kızda kaymayı cok seviyor kaçtık biraz tabi oteller cok tavsiye ederim özelden sana:)bende seni öptüm bebeğim

X