Primolut -n Kullananlar

Adet Düzenszliği Vardi. Farlutal Kullanmiştim. 10 Gün Boyunca Adet Devam Edince Promolut N Verdi. Sabah Akşam Tok Karnina 1 Er Tane Kullandim. 28. Günde Gelmesi Için 2 Gün önce Biraktim .şimdi Hastayim

Evet bakirelerde kullanabilir. Ben kullanmıştım hiç bir sorun yaşamadım sadece adet olduğumda biraz sancılı olmuştu o kadar. Ama yılda 1 veya 2 defadan fazla kullanılması hormonların dengesini bozuyormuş.

ben de bu ilacı kullandım.adetim normal zamanında kesilmemişti doktor o yüzden vermişti.ilacı alınca kanamam durdu 2 kutu bitirdim.biteli 3 gün oldu 3. günde regl oldum ancak gelen kanın rengi çok koyu eskisine hiç benzemiyor.normal mi bu acaba? bilgisi olan var mı?

ben de bu ilacı kullandım.adetim normal zamanında kesilmemişti doktor o yüzden vermişti.ilacı alınca kanamam durdu 2 kutu bitirdim.biteli 3 gün oldu 3. günde regl oldum ancak gelen kanın rengi çok koyu eskisine hiç benzemiyor.normal mi bu acaba? bilgisi olan var mı?

normal canım endişelenmene hiç gerek yok
bende bugün bu ilaçla adet oldum ve rengi çok koyu
ilaç hormon ilacı olduğu için rengi böyle

Adet Düzenszliği Vardi. Farlutal Kullanmiştim. 10 Gün Boyunca Adet Devam Edince Promolut N Verdi. Sabah Akşam Tok Karnina 1 Er Tane Kullandim. 28. Günde Gelmesi Için 2 Gün önce Biraktim .şimdi Hastayim

ben 2 ay önce histeroskopi oldum ameliyattan sonra adetim gelmedi farlutal kullandım ilk ay 10 gün sürdü adetim 2. ay tekrar gelmedi yine farlutal kullandım doktoruma gittim adetimin 3.günü hormon tahlili istedi estradiol hor.170 çıktı hormon yüksek olduğu için yumurtalarım çatlamıyormuş o yüzden adet olamıyormuşum dr primolut-n verdi bunu kullan gelecek ay adetin 3.günü tekrar tahlil yaptıracam 50 ye düşmesi gerekiyormuş hormon aşılama yapacak

hamilelik riski olan ve bebek için uğraşanlar asla kullanmasın.

peki bu ilaç daha sonra hamile kalmayı etkiliyor mu?su andan bekarım.ilaca bir kaç gün önce başladım ilerde başıma dert açmaz inşallah.çünkü bazen doktorlar hasta psikolojisinden anlamayıp ilerisini düşünemiyolar....bilgisi olan var mıı?

evt var kanama durdurucu olarak verdiler ama benim günümü birbirine karıştırttı 6 ay kullancakmışım hemde çıdırcam ya

arkadaşlar, adeti birkaç gün geciktirmek için primolut-n kullanıyorum. alkol almak zararlı mıdır, değil midir merak ediyorum. kutlama olacak ve ben bir bira içmek istiyorum. ufff:uhm:

2 yıl yasmini kullandım.ilacı bıraktıktan sonra 2 ay adetim olmadı.doktora gittim primolut-n kullandım günde 2 tane 10 gün kullandım.4 gün sonra kanamam oldu adetimin 5. günü günde bir tane ganophone kullandım. adet günüm geldi gene kanamam olmadı.bu problemi yaşayan oldumu. kafayı yiyeceğim düşünmekten

1 aydır primolut-n kullanıyorum. bitmeyen bir kanamam vardı. ilacı kullanırken kanamam geciyor ilacı bırakınca yeniden kanama baslıyor

kızlar şu anda ben de primolut kullanıyorum
2 ay önce düşük yaptım ve kürtaj oldum
35 gün sonra regl olmaya başladım ama bir türlü bitmek bilmedi
20 gün sürdü hatta
doktorum gel bakalım parça kalmamıştır bugüne kadar olamaz ama bi kontrol edelim dedi
gittim herhangi bir problem gözükmedi
bana primolut n verdi 10 gün nboyunca günde 3 kez kullan.bunu kullandığın sürece adet görmezsin dedi
yumurtlama problemim varmış
ilaç bittiğinde(5 gün var daha)adet görmeye başlayacaksın ve düzee girer dedi

benim anlayamadığım şu
yumurtlama problemim var tamam
ama çok mu yumurtluyorum yoksa hiç mi yumurtlayamıyorum
yanlış bilmiyorsam yumurtlama olmazsa adet de görmüyorsun
yanlışım mı var kızlar
bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim
sevgiler

arkadaşlar, adeti birkaç gün geciktirmek için primolut-n kullanıyorum. alkol almak zararlı mıdır, değil midir merak ediyorum. kutlama olacak ve ben bir bira içmek istiyorum. ufff:uhm:

bu sanırım ilacın prospektüsünde yazıyodur. ben de yarın eczaneye sormayı düşünüyorum fakat doktora gitmedim henüz. reçetesiz veriliyor mu kızlar prmalut-n?

bu sanırım ilacın prospektüsünde yazıyodur. ben de yarın eczaneye sormayı düşünüyorum fakat doktora gitmedim henüz. reçetesiz veriliyor mu kızlar prmalut-n?

malesef yazmıyor, o yüzden sormuştum alkolle lullanan olup olmadığını, ama her ihtimale karşı alkol almadan 10 saat önce kullanmıştım ilacı son olarak.

Evet, reçetesiz satılıyor.

Kızlar bişey soracağım.

Önümüzdeki hafta ufak bir tatil yapmayı planlıyorum. Lakin adetim de önümüzdeki Salı gününe denk geldiği için yarından itibaren bu ilacı kullanmayı planlamıştım.

Ama bugün çooook az da olsa bir lekelenmem oldu sabah.
Hemen ilaca başladım ama eğer adetim başlamaklı olduysa bile ilaç keser mi acaba kanamayı?

arkadaşlar merhba ben de kist tedavisi için kullandım.ama adetim hem çok az hem de koyu renk geldi hamilelik istiyorum olabilir mi acaba?

X