Primolut -n Kullananlar

kızlar kimisi sabah aksa yeterli dıyor kimisi 3 kez dıyor napmalı sizce ben bugun öğlen 12 gece 12 içicektim ne yapmalı:KK25::KK25:

Arkadaşım özel mesaj kutun dolmuş cevaplıyorum gitmiyor..:KK19:
Buradan verebilirim cevap,

"Olman gereken regl tarihin ne zaman? Ne kadar süredir içiyorsun?
Bence 3 defa alabilirsin prospektüsünde de öyle yazıyordu yanılmıyorsam.
Sabah akşam içiyorsan birde öğlen eklersin.
Ben toplam 5 6 gün kullandım ilacı ve günde 3 kez içtim."

Arkadaşım özel mesaj kutun dolmuş cevaplıyorum gitmiyor..:KK19:
Buradan verebilirim cevap,

"Olman gereken regl tarihin ne zaman? Ne kadar süredir içiyorsun?
Bence 3 defa alabilirsin prospektüsünde de öyle yazıyordu yanılmıyorsam.
Sabah akşam içiyorsan birde öğlen eklersin.
Ben toplam 5 6 gün kullandım ilacı ve günde 3 kez içtim."

26 sında basladım cnm adet dnemim 30 yada 1 inde ıkı gündür 2 kez içiyorum ya acaba 3 e cıkarsam zararı olurmu die korktum:26:

26 sında basladım cnm adet dnemim 30 yada 1 inde ıkı gündür 2 kez içiyorum ya acaba 3 e cıkarsam zararı olurmu die korktum:26:

3-4 gün kalmış bilemeyiz ki...
Alırken kullanmadan önce doktoruna veya eczaneye danışmadın mı ki?
Biz bilemeyiz sakıncası olur mu olmaz mı diye.
bana öyle dendi öyle kullandım hiç bir ters etkisi olmadı vücuduma ben de 3 gün kala başladım..

3 ecıkartıp garantiyemi alıyım kızlar yani:KK17:

bana eczacı günde 3 kez kullanmamı söylemişti o da şöyle bir gün 24 saat yani 8saatte bir al ki ilacı düzenli kullanmış olursun dedi bende aynen böyle yaptım ve hiç bir problem olmadı allaha şükür

Son düzenleme:
merhaba kızlar bu ilacı bende kullandım fakat benim düzenimi altüst etti ilaç bıraktıktan 3 gün sonra hastalandım 6 gün sürdü hastalığım bitti derken 1 hafta sonra tekrar adet oldum ikinci adetim biteli 12 gün filan oldu yine hastalancam gibi hissediyorum gerginlik filan var geçen yılda kullanmıştım hiç böyle düzensiz olmamıştı :KK43: bir daha asla kullanmayacağım gerçekten çok zor durumda kalmadıkça kullanmayın.

kızlar meraba ben primolut kullanmaya başladım bugun bebek istiyoruz ama olmuo bana pko tesişi kondu nadet düzensizligi yaşıorum sürekli dr gititm adetimin 16gününde 3buçuk yumurtaların boyutu bi çokda kisttim var bu ilaçtan daha önce hiç almadım hep dupaston kullanıodum farklı geldi bununla hamile kallınmaz demi bilgisi olan yazarsa sevinirim

kızlar meraba ben primolut kullanmaya başladım bugun bebek istiyoruz ama olmuo bana pko tesişi kondu nadet düzensizligi yaşıorum sürekli dr gititm adetimin 16gününde 3buçuk yumurtaların boyutu bi çokda kisttim var bu ilaçtan daha önce hiç almadım hep dupaston kullanıodum farklı geldi bununla hamile kallınmaz demi bilgisi olan yazarsa sevinirim

primolut n tableti bana dr reglim gelsin diye verdi.10 gün geçmişti gebelik görülmedi ve bu ilacı regl gelsin diye verdi 1 hafta sabah akşam içtim drun önerisiyle bıraktım şimdi gelmesini bekliyorum.okudugum kadarıylada geciktirici olarak kullanılmış anlamadım?

kızlar arkadaşımın yüzme yarışları var fakat hasta oldu. primolut n içse faydalı olur mu

kızlar bu ilacı bende adet tarihimden 2 gün önce içmeye başlamıştım tatil dönemimde adetimi geciktirmek için 1 hafta geciktirdi bıraktıktan 2 gün sonrada adet oldum. bir problemle karşılaşmadım senede 1 kere kullanmanın bi sakıncası yokmuş. adetlerim düzenli geliyor Allaha şükür

11.10 tarihinden bu yana primolut-n kullanıyorum. daha 3. gün ama kasıklarımda çok garip bir ağrı var. Aniden gelen yoğun ağrılar oluyor ve hemen geçiyor. Ayrıca her an reglim başlayacakmış gibi bir his var. Bu ilacı çok mecbur kaldığım için ilk kez kullanıyorum. Bu semptomlar normal midir?

11.10 tarihinden bu yana primolut-n kullanıyorum. daha 3. gün ama kasıklarımda çok garip bir ağrı var. Aniden gelen yoğun ağrılar oluyor ve hemen geçiyor. Ayrıca her an reglim başlayacakmış gibi bir his var. Bu ilacı çok mecbur kaldığım için ilk kez kullanıyorum. Bu semptomlar normal midir?

bendede aynı şey oldu canım sanki regl sancısı gibi sancılarım oldu ara ara fakat sadece kan gelmesini engelediği için sancı olup geçiyordu. birde şişkinlik vardı bende. sanırım normal bunlar. regl olunca rahatlarsın

kızlar merhaba ben geciken adetim için progestan kullanıyordum 5 gündür doktorum 8 gün kullandıktan sonra başlayacak demişti faka bugun regl oldum, eczaneden primolut aldım kullanmya başladım adetimi keser miii ?

kızlar merhaba ben geciken adetim için progestan kullanıyordum 5 gündür doktorum 8 gün kullandıktan sonra başlayacak demişti faka bugun regl oldum, eczaneden primolut aldım kullanmya başladım adetimi keser miii ?

canım geciken adetin için ilaç kullanıp adet olup niçin kesmeye çalışıyorsun primolut kullanarak onu anlayamadım

merhaba kızlar bende primolut aldım bugün adet var ama bir kaç haftadır kesik kesik geliyo bunu eczacı önermişti önce kullandım düzene girmişti ama ani bir olay yaşadığımdan dolayı strese bağlı tekrar bozuldu şimdi 1 kutu aldım başlıyım mı kullanmaya

Ben de tatile gitmeden önce kullanmıştım. Sorun yaratmıyor sadece geciktiriyor, sonra zamanında adet oluyorsunuz ama epey sancılı geçirdim ben. Ayrıca ilaç beni davul gibi şişirdi. 80 beden olan göğüslerim 90 bedeni geçmişti herhalde. Karnım şişti ve vücudum epey su topladı sanırım. Tabi bünyeden bünyeye farklılık gösterir ama doktor adet düzensizliği için vermediği sürece böyle ilaçların kullanılmaması taraftarıyım.

X