Primolut -n Kullananlar

yELiiizz

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
634
4
arkadaşlar bu hapı adet geciktirme dışında tedavi amaçlı kullanan varmı? varsa niçin bana yazabilir mi

adet düzenlemesi için kullandım günde 3 ad. tam 3 ay toplam 9 kutu.yalnız hamişlik istiyorken ilaç içerken korun tehlikeli

ben bebeğimi kaybettim kürtaj olmak zorunda kaldım banada günde 3 tane verdi tedavi amaçlı 1 ay sonra gel dedi arada lekelenmeler oluyo ve bu ilaç beni mahvetti terleme şişkinlik sinir falan yaptı sizdede oldumu

BEN ADET GECİKTİRİCİ OLARAK KULLANMIŞTIM CANIM.BAŞKA BİŞEYİNİN OLDUĞUNU BİLMİYORUM:a015:

ben bebeğimi kaybettim kürtaj olmak zorunda kaldım banada günde 3 tane verdi tedavi amaçlı 1 ay sonra gel dedi arada lekelenmeler oluyo ve bu ilaç beni mahvetti terleme şişkinlik sinir falan yaptı sizdede oldumu

cnm lekelenmeler kürtaj dan olabilir sonuçta rahim deformasyana uğruyor.yan etkilerde hormonlardandır
sonuçta 1 ay içicekmişsin bende sabırla iç çünkü ilacı bırakınca 3 gün içinde adet olursun buda adet döngünü bozar.dr un dediği gb ilacı kullan cnma.s

merhaba ben 1 ay once ertesi gun hapini ve primolut N i ayni anda kullandim. hapi birakinca bi kere adet oldum bi daha olamadim geciktim bi kac gun
arkadaslar bilginiz varmi bu ertesi gun hapi ne derece guvenilir???

bende kullandım tedavi amaçlı.adet olamıyordum dr a gittim bunu verdi bana.sonrasında 3 aylık cylol prognava verdi tedavi için.

kızlar merhaba.. ben evliyim 19 mayıs tatili için biryerlere gitmeyi dusunuyoruz esımle ama adet gunlerıme denk gelıyo bu ılacı kullanıcam fakat merak ettıgım sey su... bu ılacı kullanırken ılıskıye gırılırse kanama oluyor mu?cunku bıldıgım kadarıyla kanamanın oldugu kanalı daraltıp oyle engelliyor adetı bu ılac

arkadaşlar bu ilacı geçen yıl 2-3 gün kullanmıştım,adetim önceye gelirse diye, kestiğimde normal zamanıydı adetimin ve hiçbir sorun yaşamamıştım. Ancak bu yıl bir haftalık tatilimin son günlerinde adet olacak gibi görünüyorum, e 5 gün önceden de hap almaya başlamam gerekirse bütün tatil ilaç almam gerekecek, 1 hafta kullanan var mı bu ilacı, bir de tatilde güneş-sıcak kafam karıştıkafamçokkarıştı geçen yıl 2-3 gün bir şey olmadı ama ne bileyim şimdi gözüm korktusenağlama

bende kullanmıştım bu ilacı birinde adetim düğün günüme geliyodu diğerindede 3 hafta adetim kesilmemişti 2 sindede dr tavsiyesi üzerine kullandım.gerçekten etkili bi ilaç.

arkadaşlar bu ilacı geçen yıl 2-3 gün kullanmıştım,adetim önceye gelirse diye, kestiğimde normal zamanıydı adetimin ve hiçbir sorun yaşamamıştım. Ancak bu yıl bir haftalık tatilimin son günlerinde adet olacak gibi görünüyorum, e 5 gün önceden de hap almaya başlamam gerekirse bütün tatil ilaç almam gerekecek, 1 hafta kullanan var mı bu ilacı, bir de tatilde güneş-sıcak kafam karıştıkafamçokkarıştı geçen yıl 2-3 gün bir şey olmadı ama ne bileyim şimdi gözüm korktusenağlama

canım merhaba,geçen sene düğünüme denk geliyor diye ben de kullanmıstım,e sonra balayında da kullanmak zorunda kaldım,bütün balayı şiş bi karınla gezdim:) yaklasık 10 gün kullandım.Normalde reglim aşırı düzenlidir,hiç sekmez,ama bu ilaç mahvetti beni,ondan sonraki 3-4 ay düzene giremedim,regli olunca da aşırı oldum,eğer çok zorda kalmayacaksan kullanmanı tavsiye etmem

Oldukça uzun zaman önce 14 yaşımda bir tatil öncesinde kullandım bir kez,bir kezde geçen ay(Artık 25 oldum) tatile gideceğim diye.Kullanıldığı sürece şişkinlikj ve gerginlik yaptığı çok doğru.Herkesin kullanabileceği bir ilaç.Bende sonrasınd abir düzensizlık olmamıştı.

X