Evlilik, Ak ldryor mu?

aşkı öldürüyor ama başka şeyler ortaya çıkıyor sewgin artıyorr mutluluğn artıyor birlikte geçirdiğin zaman herşeye olanak sağlıyo bu sayede aşktan daha güzel şeyler ortayha çıkıyor
tek kötü yani evlenmeden önce seni kırmaktan korkan adam evlendikten sonra hiç fazla önemsemiyor...

evlilik aslında çok güzel herkesin yaşamasını tavsiye ettiğim bir kurumdur.ama bu evliliği yürütmek,iki ayrı insanın ömür boyu bir arada yaşaması tabiki kolay değil.evliliğin mutlu bir şekilde uzun sürmesi iki kişinin en çokta bayanın elindedir.yuvayı dişi kuş yapar derler ya evet her anlamda bayan ön plandadır.sevdiğinizi her zaman söyleyin lütfen birşey kaybetmez kazanırsınız.ufak şeylere takılmayın derim ben...

aşkı öldürüyor ama başka şeyler ortaya çıkıyor sewgin artıyorr mutluluğn artıyor birlikte geçirdiğin zaman herşeye olanak sağlıyo bu sayede aşktan daha güzel şeyler ortayha çıkıyor
tek kötü yani evlenmeden önce seni kırmaktan korkan adam evlendikten sonra hiç fazla önemsemiyor...

bir kere şunu kafamızdan silelim.evlendikten sonra kırmaktan,sevdiğini söylemekten vazgeçiyor,ilgisi azalıyor.hayır böyle birşey olmaz ya bunu kendimiz yapıyoruz sanki öyleymiş gibi kendimizi kandırıyoruz diye düşünüyorum.

AŞKI ÖLDÜRÜP ÖLDÜRMEMEK İNSANIN ELİNDEDİR.İNSAN İSTERSE ÖMÜR BOYU AŞKINI,EVLİLİĞİNİ,SEVGİSİNİ,SADAKATİNİ CANLI TUTABİLİR.ÖNEMLİ OLAN ONU CANLI TUTMAYI BAŞARABİLMEKTİR.
BEN EVLİYİM VE KOCAMA OLAN AŞKIM HER GEÇEN GÜN DAHA DA ARTIYOR ÇÜNKÜ EŞİM BUNU CANLI TUTMAYI İYİ BİLİYOR TABİ BENDE....
YERİ GELİR SEVGİLİLER GİBİ EL ELE TUTUŞUR PARKLARDA KOŞUŞTURURUZ..BAZEN SANKİ İLK DEFA BULUŞUYORMUŞ GİBİ BULUŞMALAR AYARLARIZ...EŞİM ELİNDE BİR BUKET ÇİÇEKLE BEKARKEN DEVAMLI BULUŞTUĞUMUZ YERDE BENİ BEKLER....
YANİ İNSAN YETERKİ İSTESİN EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRMEZ.
AMA BENDE ÇOK DİKKAT EDERİM GİYİNİMİME,MAKYAJIMA ŞIKLIĞIMA,ÇOK ÖZENLİYİMDİR.EŞİM BENİM ASLA PASAKLI HALİMİ GÖRMEDİ GÖREMEZ ONDAN ÖNCE KALKAR CİCİLERİMİ GİYER HAFİF BİR MAKYAJ YAPAR MİSLER GİBİ ÖPÜCÜKLERLE UYANDIRIRIM KOCAMI.AH AŞK AŞK AŞK:asigim:

Bence evlilikte aşık oldugunuz ınsan gerçekten sizin için doğru insansa, ona her an daha çok aşık oluyorsunuz. hem ona daha fazla aşık olmanızı sağlayacak bi dolu fırsatınız oluyor. onun her halını goruyorsunuz, sabah mahmur hallerını, mutfaktakı bıseyler yapma gayretındekı acemılıgını, kustugunuzde sıze oyun oynamalarına offf ıste bı dolu guzel seyi.

bi şeyler zamanla alışkanlığa dönüşüyor..heyecanını kaybediyosun...ama bi o kadarda sevgin artıyor..bence evlilikte kimsenin kimseyi öldürdüğü yok..

yaşanılması gereken bu hayatsa ve bu hayatı yaşamak için kendinize uygun bir eş bulduysanız bence bu güzelliği korumak için herşey yapılır.ne diyerek evet diyoruz iyi günde kötü günde.bir kere şu var evlilikte hergününüz lay lay lom geçmez arada bir tartışmalarda olur önemli olan bazan alttan almaktır.çünkü böyle gidiyor.hele ev dışındaki hiç kimse için sakın sakın eşinizle kötü olmayın arkadaşlar.

Valla ne derseniz diyin evlilik aşkı yiyip bitiriyo ben buna inanıyorum.Aşk gidiyo yerini sevgi ve alışkanlıklar alıyo.

benim eşim evlendikten sonra hep başkalrı yüzünden beni kırmaya başladı o yüsden belkide kırılmaktan bahsediyorum
evlenmeden önce böle değildi

Evlilik benim sevgimi artırdı, aşkımı uçurdu!! Evlenince daha olgun, tutkun
daha aşık bir kadın oldum.

Sevgili olunca başkaydı benim için, kocam olunca daha bi sahiplendim,
daha bi aşık oldum, daha bir özler oldum!!!:asigim:

ben 14 yıllık evliyim ve 10 yaşında bir kızım var. tabiki bu zaman içinde bizde bazen çatışmaya girdik ve gireceğizde.evlilik aşkı yeyip bitirmiyor onu bitiren yine bizleriz.mesela ben daha eşime hiç küsmedim çünkü ben küsemem benim küslüğüm 1-2 dk.sürer ve bu süre içinde benim nefes alacak yerim kalmaz yani o kadar huzursuz olurum ki eşimde bunu anlar ve biz karşılıklı birbirimizden özür dilerz.

benim eşim evlendikten sonra hep başkalrı yüzünden beni kırmaya başladı o yüsden belkide kırılmaktan bahsediyorum
evlenmeden önce böle değildi

bak güzelim sen sen ol başkaları yüzünden ne sen eşini kır nede eşinin seni kırmasına izin ver.çünkü kimseden kimseye fayda yok unutma sadece eşten fayda var.

pekiiiiii arkadaşlar evlendikten sonra eşi tarafından altadılan varmı aranızda?

kim kimi aldatacakmış hele bi aldatsın kıtır kıtır keserim ben onu..valla 5 senelik evliyim kesinlikle inanmam eşimin bunu yaptığına..ama antropoza girince yaparmı bilemem...ama ne olursa olsun ( tabi büyük konuşmamakta lazım )gözünün yaşına bakmam doğru anasının evine yollarım...

kim kimi aldatacakmış hele bi aldatsın kıtır kıtır keserim ben onu..valla 5 senelik evliyim kesinlikle inanmam eşimin bunu yaptığına..ama antropoza girince yaparmı bilemem...ama ne olursa olsun ( tabi büyük konuşmamakta lazım )gözünün yaşına bakmam doğru anasının evine yollarım...

sakın büyük konuşma tatlım.temennim kimse böyle birşey yaşamasın.

AŞKI ÖLDÜRÜP ÖLDÜRMEMEK İNSANIN ELİNDEDİR.İNSAN İSTERSE ÖMÜR BOYU AŞKINI,EVLİLİĞİNİ,SEVGİSİNİ,SADAKATİNİ CANLI TUTABİLİR.ÖNEMLİ OLAN ONU CANLI TUTMAYI BAŞARABİLMEKTİR.
BEN EVLİYİM VE KOCAMA OLAN AŞKIM HER GEÇEN GÜN DAHA DA ARTIYOR ÇÜNKÜ EŞİM BUNU CANLI TUTMAYI İYİ BİLİYOR TABİ BENDE....
YERİ GELİR SEVGİLİLER GİBİ EL ELE TUTUŞUR PARKLARDA KOŞUŞTURURUZ..BAZEN SANKİ İLK DEFA BULUŞUYORMUŞ GİBİ BULUŞMALAR AYARLARIZ...EŞİM ELİNDE BİR BUKET ÇİÇEKLE BEKARKEN DEVAMLI BULUŞTUĞUMUZ YERDE BENİ BEKLER....
YANİ İNSAN YETERKİ İSTESİN EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRMEZ.
AMA BENDE ÇOK DİKKAT EDERİM GİYİNİMİME,MAKYAJIMA ŞIKLIĞIMA,ÇOK ÖZENLİYİMDİR.EŞİM BENİM ASLA PASAKLI HALİMİ GÖRMEDİ GÖREMEZ ONDAN ÖNCE KALKAR CİCİLERİMİ GİYER HAFİF BİR MAKYAJ YAPAR MİSLER GİBİ ÖPÜCÜKLERLE UYANDIRIRIM KOCAMI.AH AŞK AŞK AŞK:asigim:
Hİİİİİ MAŞALLAH YAA NE KADAR GÜZELL :asigim: BEN BU KONUDA BİR YORUM YAPAMAYACCAĞIM AMA UMARIM ÖLDÜRMEZ :1no2: BEN DE EVLENMEK İSTİYORUM AMA KORKUYORUM..DAHA YAPMAK İSTEDİĞİM ÇOK ŞEY VARMIŞ VE EVLENİNCE KOCAM BUNLARA İZİN VERMİCEKMİŞ GİBİ GELİYOR,BUNALIYORUM VAZGEÇİYORUM..AMA SEVGİLİ DE ÇOK ISRARCI VE UMUTLANIYOR..ÜFFFFF :1no2:
EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRMÜYOR HATTA KATLIYOR DİYENLERE MAŞALLAH DİYORUM..ALLAH DAİM ETSİN İNŞALLAH..

X