Ka yanda Anne oldunuz

benim oğlum 28 yaşındayken oldu şimdi bir kardeş istiyoruz ama biraz geç kaldık sanırım inşaallah biran önce olur da dahada gecikmeyiz

ben 25 yaşında oğlum sercan 26 yaşında kızım sevcanla anne oldum iyiki anne olmuşuuuum evlendikten 1-2 yıl sonra anne olmanı tavsiye ederim gönlünce gez eğlen tadını çıkar.

benim oğlum 28 yaşındayken oldu şimdi bir kardeş istiyoruz ama biraz geç kaldık sanırım inşaallah biran önce olur da dahada gecikmeyiz
geç kalmış sayılmazsın bende oğlumu 35 yaşında doğurdum daha bir gençleştim sanki...bide şu kilolar olmasa ....ama elini çabuk tut derim yine de....

27 yaşında oğlum erdi doğdu
32 yaşında oğlum erdem'i kuçagıma aldım yani anne oldum

İlk kızımı 20 yaşında,İkinci kızımı 27 yaşındaOğluşumuda 28 yaşında dünyaya getirdimİyikide Allah nasip ettide getirdim.Yüce mevlam bütün annelerin evlatlarını bağışlasın.

Bizde 6 yıllık evliyiz.Hayatımızı yaşadık ve artık yeni yeni çocuk düşünüyoruz.Allah Herkesi en hayırlı zamanda çocuğa kavuşturur inşallah.

5 yıldır evliyim
27 yaşındayım 4.5 aylık bi kızım var

ikincisi şimdilik düşünmüyorum.

bende 1 yıl bekledikten sonra 26 yaşında anne oldum.Bana kalırsa erken oldum 2 sene bekle derim sana hayatın değişiyor.Ne yaşarsan kar kalıyo:)
)

tatlım ben 23 yaşında evlendim.hemen hemen 2 yıl içinde kızımı dünyaya getirdim.ilk çocuklar planlamayla olmuyor.onun eksikliğini hissettiğiniz an zaten istiyorsunuz.benden sana bir dost tavsiyesi eğerki 2.çocuğuda istiyorsanız kesinlikle arlarında fazla yaş farkı olmasın.hem senin için hem çocuk için en ideali bu.allah gönlüne göre versin...

23 yaşıma geçen ay girdim ve 7 aylık hamileyim. yani 23 yaşında bi Anne olacam inşallah :1rolleyes:

31 yasında anne oldum şimdiki aklım olsa 20 yasında anne olurmusum ve bı duzıne cocugum olurmuş ama geçtiiiiiii...
3 aylık bebısım var ve en kısa zamanda tekrar anne olmak ıstıyorum...

ben oğlumu kucağıma aldığımda 24 bitmiş 25 imden gün almıştım
önemli olan sizlerin hazır olup olmaması
çünkü çocuk yapmak önemli değil
önemli olan bilinçili bir anne baba olarak bebeğimizi büyütebilmek canım
onun kararını siz vereceksiniz

bence evlendikten sonra en az 2 yıl eşler cocuk yapmayıp.. evliliklerini düzene oturtup birlikte vakit geçirmeliler.. cocuk olduktan sonra bütün hayatınız cocuk tarafından yönetiliyo.. allah nasip ederse elbette cocuk sahibi olursunuz.. ben evlendikten 4 yıl sonra cocuk sahibi oldum.. kendi isteğimizle bekledik 4 yıl.. iyikide öyle yapmısım.. artık kadınlar 35-40 yasında bile cocuk dogurabiliyorlar.. önemli olan ne zaman hazır hissediyorsanız o zaman cocuk sahibi olun..

$u an ya$im 20. Evlenesiye kadar 3-4 sene gecse diyelim, 24....
1-2 sene e$imle gezip tozsam,evliligin tadini cikarsam, olacak ya$ 26-27.
Ayyy cok mu gec anne olucam ben:çok üzgünüm:
Benim annemin 22 yasinda 3 tane bebesi varmis ayol tatlicadiarzu

1982 doğumluyum 2000 ağustostta kızım dünyaya geldi hesaplayın.artık şimdide hamileğim 27 haftalık oğluk olacak kısmetse..

X