Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

sağol bende bideneyim .dişlerim mahvolmuş bidurumda?sigara,çay neskafe dişlerimizi vahvettik.fırçalasanda olmuyor eskisigibi.

bence dişlerin çizilmesine yol açar. bu şekilde beyazlatmaya çalışmayın dişlerinizi. tabi bu bnm fikrim sadece. sevgiler..

Dişlerinizi bembeyaz yapıp napıcaksınız ki..Dişlerin doğal hali asla beyaz değildir,kremsi bir rengi vardır.Böyle karışımlarla diş minelerinizi ve diş etlerinizi boşuna zedelemeyin derim.Önce kullandığınız şeyleri azaltmaya bakın,çay,sigara vs...Hem bunları kullanıp hem de dişlerim bembeyaz olsun diyosanız siz bilirsiniz tabiki...Ama benim bildiğim kadarıyla sağlığınıza zararlı...

düşünceni paylaştığın için tşkler.

Dişlerinizi bembeyaz yapıp napıcaksınız ki..Dişlerin doğal hali asla beyaz değildir,kremsi bir rengi vardır.Böyle karışımlarla diş minelerinizi ve diş etlerinizi boşuna zedelemeyin derim.Önce kullandığınız şeyleri azaltmaya bakın,çay,sigara vs...Hem bunları kullanıp hem de dişlerim bembeyaz olsun diyosanız siz bilirsiniz tabiki...Ama benim bildiğim kadarıyla sağlığınıza zararlı...

ne çay ne sigara ne kahve kullanmam ama zamanla dişlerim sararıyor yemek yemeyide mi bıraksam??? bembeyaz dişleri zaten bu yöntemlerle elde etmek mümkün değil, sadece dişlerimizi normal rengine çevirmeye çalışıyoruz

kizlar limonun disyapisina zarar verdigini,yumusattigini okumustum,
o yüzden cesaret edemiyorumfisfisfis

ne çay ne sigara ne kahve kullanmam ama zamanla dişlerim sararıyor yemek yemeyide mi bıraksam??? bembeyaz dişleri zaten bu yöntemlerle elde etmek mümkün değil, sadece dişlerimizi normal rengine çevirmeye çalışıyoruz

aç yaşasak da tükrük cinsinden bile dişlerin sararıyormuş doktorum demişti,ağzımıza tükrük de almayalımmsırnaşık şey

opalesence marka diş beyazlatma jeli aldım bi kaç güne uygularım sonucu yazacağım...umarım işe yarar.artık hiçbirşey eskisi kadar zor değil benceşakkıdı

X