Drt admda dolgun dudaklar

E

EU1

Ziyaretçi
İşin püf noktasını bilirseniz göz kamaştıran sinema yıldızlarının dudakları kadar güzel dudaklara sahip olabilirsiniz.

Seksi dudaklara sahip olmanın yolları:

Dudaklarınıza daha dolgun göstermek için ilk önce krem sürün.

Dudaklarınızın etrafını rujunuzun renginde bir kalemle hafifçe belirginleştirin.

Dudaklarınıza kaleminizle uyumlu parlaklıkta veya daha fazla belirgin bir ruj sürün. Sonra dudak fırçası ile üzerinden geçerek rengin çıkmadığına veya dağılmadığına emin olun.

Son adımda rujun bozulmasını önlemek için yarı saydam bir pudrayı dudaklarınızın kenarlarına sürün.

a.s.a.s.a.s.a.s.

bişey değil canım ne demek saol sende yorumun için a.s.a.s.a.s.

bi güncelleyeyim istedim gerilerde kalmış... a.s. umarım işinize yarar...

dudaklarıma dolgu yaptırdım ama uzun dönem makyaj hileleriyle geçirdim bir iki tavsiyede ben verim kızlar nacizhane :KK70:
1. makyaja başlamadan en az 10 dk önce tarçın yağı sürün dudaklarınıza biraz yanar ama süper oluyo dolgunluğu görürsünüz anında zaten 3 saat idare eder sizi zararsız bu arada :KK70:
2. sonra makyaja açık renk pudra ile başlayın
3.evet açık renk dudak kalemi dudak kalemini üst dudagıgınızın ortasını düz gelicek şekilde sürün kalp gibi değil yani kalkık gösteriyor :KK70:
4.açık renk ruj
Not: ben genelde bej açık kahve tonları tercih ediyorum koyu renk dudağın küçük görünmesine ve saat geçtikçe renkler açılacağı için ince dudaklarda kırışıkmış gibi görünmesine neden oluyor

kızlar ben beyaz tenliyim bu yüzden ruj sürdüğüm zaman hemen yanaklarım o rengi alıyor sanki ... fondöten falan cildim den dolayı çok kullanamıyorum . sizden tavsiyeler bekliyorum bu arada çok şeylerde öğreniyorum ben nasıl renkler tercih etmeliyim bilgilerinizi paylaşırsanız mutlu olurum:)

kızlar ben beyaz tenliyim bu yüzden ruj sürdüğüm zaman hemen yanaklarım o rengi alıyor sanki ... fondöten falan cildim den dolayı çok kullanamıyorum . sizden tavsiyeler bekliyorum bu arada çok şeylerde öğreniyorum ben nasıl renkler tercih etmeliyim bilgilerinizi paylaşırsanız mutlu olurum:)

ne güzel allığa gerek yok:KK70:

İşin püf noktasını bilirseniz göz kamaştıran sinema yıldızlarının dudakları kadar güzel dudaklara sahip olabilirsiniz.

Seksi dudaklara sahip olmanın yolları:

Dudaklarınıza daha dolgun göstermek için ilk önce krem sürün.

Dudaklarınızın etrafını rujunuzun renginde bir kalemle hafifçe belirginleştirin.

Dudaklarınıza kaleminizle uyumlu parlaklıkta veya daha fazla belirgin bir ruj sürün. Sonra dudak fırçası ile üzerinden geçerek rengin çıkmadığına veya dağılmadığına emin olun.

Son adımda rujun bozulmasını önlemek için yarı saydam bir pudrayı dudaklarınızın kenarlarına sürün.

a.s.a.s.a.s.a.s.
ben de bunu uyguluyorum ama krem ve de pudra harıc uyguluyorum us dudagımda bı cızgı kadar dısardan surerım kalemı ve de evet cok hos duruyo ama kalıcı degıl ıste kendımı kandırıyorum resmen bu da cok sınırımı bozuyo :KK43:((

X