Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için prinç suyu

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
mrb kizlar,
gercekten pirinc suyuyla lekeler gidiyormu?
yapip faydasini goren var mi aranizda?

kızlar ben başka bir form sitesine okudum yorumları buraya link koyucaktım ama başka bi form sitesinin linkini koymak yasaktır die koyamadım.orada japonların bu uygulamayı bulduklarını (çok öncelerden) yazıyor.bazı kozmatik ürünlerin içnde de pirinç suyu olduğunu yazıyor avonda ki bazı ürünlerin içinde mesela. ve orada kullananlar memnun kaldıklarını belirtmiş.Ben annemle bir deniyorum annemde bende memnunuz.hihoyyyt[

valla benim de cildimde ufak kahve rengi bir leke var 10 gündür deniyorum bu pirinç suyunu ama maalesef bi işe yaramadı bende yaa..:KK43:

ben sıcak suda bekletmenin daha mantıklı olacağını düşünüyorum suyu daha bi çıkar gibi geliyor ne dersiniz kızlar

ben denedim....bugün komşular makyaj mı yaptın çillerin azalmış diye sordular..oysa makyaj yapmayalı çokkk zaman oldu:)
ben pirinci ısladığımız suyu aldım..bi süre beklettim.. beyaz krem gibi çöken kalıntıyı sürdüm yattım...3 gece yaptım...sabahları da güneş kremi tabi..çok memnunum...ayrıca çok çok teşekkürler...

3saat degil 3gün beklese pirinç ne olur ki pilav yapmadan önce tozu,pisi gitsin diye yıkayıp döktügümüz suyu yüzümüze sormuş oluyoruz farkında mısınız???yani bana pek cazip(hijyenik) we mantıklı gelmedi hani bir taşım kaysatsak pirinci hem özünü verir

bencede mantklı hijyenik olması açısından
Ama çeşmeden akan suyla değilde temiz şişe suyuyla ıslatın pirinci nede olsa yüzünüze süreceksiniz yaww:1ninca::1ninca:

pirinci yıkadıktan sonra sıcak suda bekletip sürerseniz pisliği tozu olmuyor zaten..
normalde alıp sürdüğünz kil ot vb. şeyler çok temizmiş gibi pirince laf ediyorsunuz temizliceksiniz işte.

ben yaptım ama kremsi bişey kalmıyo kızlar sadece su
neden böyle oldu
soğuk suda beklettim ondanmı
ben neden elde edemedim o kremsi şeyi yaaaa benneyaptımki

arkadaşlar gülmeyin ama bu verilen tarifi 10 gün yapacağızda bu bir bardak pirinci ne yapacağız çok merak ettim doğrusu pilav yapsan pilav olmaz ..çorba yapsak 10 günde aynı çorba yenmez ki..yapacağımda kalan pirince kıyamıyorum malum bu krizde pirnci bulamayanlar var..şahsen atmaya kıyamam

valla Şeker kıZ alemsin:) ben hiç bu açıdan bakmamıştım..ben de diyorum annem neden yarın ıslarsın deyip sürekli erteletiyo bana...meğer pilavlık durum yokmuş:KK70:

pirinç suyu nasıl gidiyo kızlar,
bi de benim çok yeni lekelerim başladı ne yapabilirim bilen var mı

ya siz bu pirinç suyunu her gün mü yapıosunuz...ben aklıma geldikçe yaptım..ki sanırım haftada bir e denk geliyor...yanağımdaki güneş lekesini geçirdi..ve çok çil sorunum yoktu ama..onları da açtı...bence faydalı..aklıma gelmişken..bir bardak pirinç ıslayayım da yarın pilav yapalım:))

Bayanlar ben de başladım kullanmaya bakalım ne olacak sonucu yazarım. Yalnız uyuyakalmışım pirinci suda 4 saat değil bütün bir gece beklettim yanlışlıkla hehe :roflol:

ben 10 gün düzenli kullandım arkadaşlar.gün içersinde aklıma geldikçe sürdüm hergün.bir kaç kez. yıkamadım.ve annem eşim gören fark ediyo.cildine ne yapıyosan beyazlamış diyolar.ben faydasını gördüm 1-2 ton açıldı

ya arkadaşlar ben princi geceden sıcak su ile ıslattım ama beyaz nişastası çıkmadı sadece beyaz bulanık bir su çıktı nasıl yapılıyor yani daha özlü olması için ne yapmak lazım

X