Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için prinç suyu

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bayanlar pirinç suyunu ben de denemeye başladım,sizlerden cesaret alarak.Bakalım sonuç ne olacak.Yaz şimdi malum daha da koylaşıyor lekeler.Sonucu yazarım.

bir aydır düzenli olarak yaptım ama pirince verdiğim paraya yazık oldu bi işe yaramadı bende...oysaki çok umutluydum:KK43:

acaba prinç satılsın diye mi böyle yaptılar :)))

Kızlar pirincin suyunu yüzünüze süreceksiniz diye pirinçleri ziyan etmeyelim lütfen ,pirinci bulupta pilav yapmaya durumu olmayanları düşünelim ,israf etmek haramdır biliyorsunuz ,diyet ypamak isteyenlerede piriçlapasını tavsiye ederim yoğurtla beraber yiyebilirsiniz, vucuttaki suyu ödemi atmayada yardımcı olur, özelliklede regl zamanlarında bu diyeti uygulamak faydalıdır

ya arkadaşlar ben princi geceden sıcak su ile ıslattım ama beyaz nişastası çıkmadı sadece beyaz bulanık bir su çıktı nasıl yapılıyor yani daha özlü olması için ne yapmak lazım

Canim pirinci islatip bekletdigin bulanik suyu buyukce bir bardaga bosat e bir kac saat dursun goreceksin bardagin dibindeki beyaz tortuyu ustune temiz su cikiyor o suyu dok dibindeki tortuyuyla yuzunu sil eminim faydasi olacaktir a.s

slinnciğim sen faydasını gördünmü peki henüz denemedim ben.

Canim ben surekli yapmiyorum ama zarari degil yarari olacagina eminim, hic yoktan iyidir bu tur maskeler bu tur seyler bence cok faydali seyler ben her tur dogal maskelere evet diyen biriyim her firsatdada kil maskesi olsun bal , yumurta gibi maskeleri ihmal etmemeye calisirim faydasinida goruyorum

:kahve:bana gore limon suyu , bal , zeytin yagi karisimi veyada ictigimiz poset yesil cay ve limon suyu karisimi uygulasaniz daha mantiikli ben uyguluyorum lekelere cok iyi geliyor ve cildi yumusak yapiyor renkte acior daha nezemuszemus

canım bu yeşil poşet çay ve limon suyu nasıl yapıyorsun ben hergün içiyoum yeşil çayı poşeti bir işe yarıyorsa çöpe gitmesin:)

SLıNN canım ben kil maskesini yapıyorum şöle bir tatlı kaşığı kile elma sirkesi katıp yapıyorum sen nasıl yapıyorsun peki?bide şu domates suyunun içine limon yapan varmı oda ciltteki lekeler için iii diolar ama ben kilden memnunum içine elma sirkesi koyunca canlılık geliyo

SLİNN canım ben kil maskesini yapıyorum şöle bir tatlı kaşığı kile elma sirkesi katıp yapıyorum sen nasıl yapıyorsun peki?bide şu domates suyunun içine limon yapan varmı oda ciltteki lekeler için iii diolar ama ben kilden memnunum içine elma sirkesi koyunca canlılık geliyo

Canim aslinda benim cildimde hic leke yok ben cildim daha genc ve diri gorunsun diye ugrasiyorum yasim 39 oldu cok yogunda calisiyorum oldukca yorgun bir cilde sahibim onun icin cildime calismalarim hep bu yonde oluyor, leke olmadigi icin lekeler icin neler yapilir bilmiyorum ama bundan 20 yil oncesi bile duymustum hamileydim o zaman benle beraber bir arkadasimda hamileydi ve onda hamilelik cilleri olusmustu pirincin suyuyla sildigini duymustum ondan buraya yorum yazdim:)
ben kilde ve elma sirkesi kulanmiyorum ama elma suyununda lekelere iyi geldigini biliyorum ben bu kil maskasina yarim bir elmayi elimle sikarak suyunu cikariyorum maskenin icine .... yas maya maskesi cok iyi geliyor bir yas maya bir tatli kasigi bal bir yarim elma suyu sikabildigin kadar gercekten faydasini goreceksin lutfen dene yerimseniben

teşekkür ederim canım kil ve elma suyunu karıştırım deneyecem umarım iyi gelir bu arada dün eczaneden nemsiz cildime ve akne sorunum olduğu için dr.murad'ın vitamin haplarını aldım içerden desteklemek adına bana mantıklı geldi umarım yan etki yapmaz.

Canim ben hic duymadim dr muradin vitamin haplarini yurt disinda oldugumdan, sen dene iyi gelir degisiklik hisedersen bende alirim bu yaz turkiyeden sagol ...a.s.

canım ben zorlanarakda olsa 3 gündür içiyorum vitamin haplarını normalda bebe aspirini bile içemezken bu vitamin haplarını içmek zor oluyo benim için ama okadar para verdim kendimi zorlayarak içiyorum umarm iyi gelirr sonuçları bildiriririm canım.

selisscim pirinc suyunu denedinmi ben bir iki gun denedim gercektende cildimin renginin beyazladigini gozle gorulur farketdim surekli olmasada bir kac saat bem beyaz oldum delikafadulden hos ben esmer ten severim ama :roflol:

denemedim canım ama bir kere yaptım tutmayınca vazgeçtim bide diğer konularda adı geçen inci tozu için yorum yapmıştım okuyabildinmi.

denemedim canım ama bir kere yaptım tutmayınca vazgeçtim bide diğer konularda adı geçen inci tozu için yorum yapmıştım okuyabildinmi.

okudum canim cevap yazarken isim cikti sayfayida kapatmadan cikmak zorunda kaldim simdi gelince tamamladim biraz destan gibi uzun oldu ama kafamçokkarıştıa.s.

seliss canim bak senin lekeler icin ne buldum

Malzemeler:
Lekeleri için cilt maskesi
1 tatlı kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı kabartma tozu
1 çay kaşığı çiğ patates suyu

Uygulanışı: Malzemeleri karıştırdıktan sonra karışımı lekeli bölgeye sürün.Kurudukça üzerine sürmeye devam edin.
1 saat bekledikten sonra ovarak çıkarın.

Haftada 1 kez uygulayın.

Bu uygulama aynı zamanda cildinizi pürüzsüzleştirir.
S:KK70:umankaya'dan

X