Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için prinç suyu

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

kuafxoxr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
11
0
arkadaşlar benim yanak kısımlarında dogum sonrası lekeler vardı onları pirinci ıslatımız ilk suyunu 3 saat bekletikten sonra süzüp yanaklara sürdüm akşamları yatarken bi haftada hiç bişi kalmadı ayrıca cildimde parlaklık ve kırışıklar bile düzeldi okadar kremlere para vermeyin bunu deneyin memnun kalcaksınız

Pirinci ıslattığımız il suyu derken pirinci mi sürdünüz suyunu mu ben anlamadım :S

peki pirincin suyu bir kullanımlıkmı yoksa saklayıp kullanabilirmiyiz daha sonra biraz daha aydınlatırsan sevinirimkafamçokkarıştı

kızlar bendende size bir tavsiye. şeker+limon suyu ikisini karıştırıp yüzünüzde iyi bir pling olarak uygulayabilirisniz. sonuç mükemmel.ardından süt,bal ve az limon suyu bunu cilde sürün bir fırçayla 15 dakika bekletip bir kat daha sürün 15 dakika daha kaldıktan sonra ılık suyla yıkayın sonuç tertemiz yumşak temizlenmiş bir cilt.

pirinç suyu cıldin renginide düzenliyormuş..
pirinci suda beklettikten sonra bi kaba koyup bi gece bekletin
cillere iyi gelicegini sanmıyorum
taze aldıgın çilegi ezip yüzüne sürünce çilleri gözle görülür şekilde azaltıyor

evet arkadaşlar bence deneyin pirinç suyunu ben denedim ve memnun kaldım..cildi canlandırıyor...

şu çilleri nie yok etmek istiosunuz anlamıorum valla keşke bende de çil olsa çok seviorum çilleriii sırnaşık şey öyle çok fazla olmicak tabi yanaklarda ve burnun üstünde 3-5 tane :)
bu arada pirinci kaynatıpta kaynattığımız suyu beklettikten sonra mı yüzümüze sürücez yoksa pirinci yıkadığımız suyla mı?

çok iyi fikir mesela 1 bardak pirinci 1 bardak sudamı ıslıcaz
benim dudağımın üstünde doğumdan sonra leke kaldı şaşırdım yazda geliyoki artarmı büyürmü bilemedim bir yardım etsenizde kurtuluversem

bir çay bardağı pirinci 2 çay bardağı suyun içinde en az 3-4 saat bekletin ve suyunu süzün. Bu su ile yüzünüzü güzelce silin. Günde bir defa pirinç suyu ile yüzünüzü silerseniz 10 gün içinde cildinizin berraklaştığını renginin açıldığını göreceksiniz. Not bir defa hazırladığınız pirinç suyunu 2 gün kullanabilirsiniz (ALINTIDIR)
Bende daha kullanmadım ama şimdi pirinci ıslatıcam deniyelim bakalım hihoyyyt

pirinç suyunu elimizlemi yoksa pamuklamı sürcez birde sürüp öyle kalıcakmı yoksa biraz bekletip yıkayacakmıyız yıkacaksak ne kadar bekletmemiz gerekiyor şimdiden teşekkür ederim

merhaba arkadaşlar

benim bacaklarda oluşan lekelerle ilgili sorunum var.. nedenini bilmiyorum sir ağdadan mı? silkepilden mi? batık gibi oluyor çıkarmaya çalışırken kanıyor sonra yara oluyor ve iz kalıyor. ne yapabilirim acaba . lazer epilasyon düşünüyorum .başka kolay bir yolu varmıdır sizce :Saruboceq:

yerimseniben
pirinç suyunu elimizlemi yoksa pamuklamı sürcez birde sürüp öyle kalıcakmı yoksa biraz bekletip yıkayacakmıyız yıkacaksak ne kadar bekletmemiz gerekiyor şimdiden teşekkür ederim

ben bir bardağın içine süzdüm ve oradan pamuğa batırarak sürdüm ve yüzümü yıkamadım bi süre sonra yüzümdeki ıslaklığı emdi saten iyice güzel bişyeye benziyor gerçi daha 2 kere yaptım ama devam edicem

merhaba arkadaşlar

benim bacaklarda oluşan lekelerle ilgili sorunum var.. nedenini bilmiyorum sir ağdadan mı? silkepilden mi? batık gibi oluyor çıkarmaya çalışırken kanıyor sonra yara oluyor ve iz kalıyor. ne yapabilirim acaba . lazer epilasyon düşünüyorum .başka kolay bir yolu varmıdır sizce :Saruboceq:

ben sir ağda yüzünden doktorluk olmuştum. gerçi kollarımı aldrımıştım ama. tüm kolumu sivilce şeklinde yaralar bastı. bilmiyorum ama bana sir dokunuyor sanırım.

hem ağda, hem makina batık yaptı arkadaşlarımı. benim tavsiyem ara sıra jilet sürmen. bunun batıklara iyi geldiğini söylerler.

buarada şu pirinç olayını bende deneyeceğim. yaralar var yüzümde, acil yok etmem lazım. :)

3saat degil 3gün beklese pirinç ne olur ki pilav yapmadan önce tozu,pisi gitsin diye yıkayıp döktügümüz suyu yüzümüze sormuş oluyoruz farkında mısınız???yani bana pek cazip(hijyenik) we mantıklı gelmedi hani bir taşım kaysatsak pirinci hem özünü verir

X