sevgilisi,nişanlısı veya eşi şırnakta askerlik yapan varmı?..........

ELZKRY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
312
1
aşkımı çok özledim ve bu terör olayları yüzünden uykularım kaçıyor allah rüm askerlere sağ salim gelmesini ailelerine kavuşmasını dilerim ş:120:nazar:Şeniz

amin canım
Allah kimseye böyle bi acı göstermesin bir daha
kimsenin yüreği yanmasın

var var benim şafak 17

Ailelerine sabır versin...
Allah onları başımızdan eksik etmesin..
Tez zamanda kavuşunnn

MİNİŞ SENİNKİ NERESİNDE BENİMKİ GÜLYAZI SENİN AZ KALMIŞ NE GÜZEL BENİM DAHA ÇOOOOOOK:nazar:

benim ki çakırsöğüt diye biyerde...Buğün konvoyları belli olucak..Çok heyecanlıyım vallahii...ALlahın izniyle bi gelse..Darısı başına inşAllah..Allah Türk ü korusun:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

aminnnnn inşAllah...Allah razı olsun

Benim ne sevgilim ne eşim Şırnakta. Şu an bi arkadaşım Şırnakta vatani görevini yapıyor : ( daha sabah görüştük 1 aydır dağdan yeni inmiş ve 1 aydır ilk kez banyo yaptım dedi :KK43:

Allah tüm askerlerimizi korusun

s.gif
e.gif
n.gif
i.gif
s.gif
e.gif
w.gif
y.gif
r.gif
m.gif

bi benim aşkım mı orda kızlar beni yalnız bıraktınız

aşkımla benim sitemiz

benim ki çakırsöğüt diye biyerde...Buğün konvoyları belli olucak..Çok heyecanlıyım vallahii...ALlahın izniyle bi gelse..Darısı başına inşAllah..Allah Türk ü korusun:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

allahımın izniyle inşallah çabucak gelir canım benim gönlünü freah tut. benim nişanlımda 1 ay sonra teslim olacak askere gidecek senağlama

benim sevgilim yeni gidecek.buyüzden ayrıldı benden.öyle bir çaresizlikle mesaj atmışki.içim parçalanıyor.elimden hiçbirşeyde gelmiyor dua etmekten başka.seni seviyorum diyemedimde en çok o dokunuyor.Allah tüm askerlerin yardımcısı olsun.canım bitanem komutanım öyetmenin seni çok özlediiiiiiiiiiiiiiiiii

benim sevgilim yeni gidecek.buyüzden ayrıldı benden.öyle bir çaresizlikle mesaj atmışki.içim parçalanıyor.elimden hiçbirşeyde gelmiyor dua etmekten başka.seni seviyorum diyemedimde en çok o dokunuyor.Allah tüm askerlerin yardımcısı olsun.canım bitanem komutanım öyetmenin seni çok özlediiiiiiiiiiiiiiiiii

NEDEN AYRILDINIZ ANLAYAMADIM DAHADA BİRBİRİNİZE SARILMANIZ GEREKLİ
NEYSE YİNEDEALLAH KAVUŞTURSUN SENİ VE TÜM BEKLEYENLERİ
BENİDEEEEEEEEEE ÇOK ÖZLEDİM AŞKIMI:nazar::nazar::nazar:

aaa neden ayrıldınız ki. elbet dönecek yani. daha fazla birbirinizi sevmeniz gerek. onun şimdi daha çok desteğe ihitiyacı var. ben kendi nişanlımdan biliom.
:1hug:

onun mesleği askerlik .orada görev almak için gidiyor.2-3 yıl kalacak.ben öğretmenim onunla benimde gitmem gerekiyordu yada ayrı yerlerde kalmamız gerekiyordu..bu şartlar altında beni oraya götürmek ona ağır geldi bunu bana söyleyemedi bile.3 yıl bekle de diyemedi o psikolojiyle ayrılmak istedi.ben gidermiydim evet giderdim.onun için her koşul değerdi.böylesi durumlarda kopmak değil daha sıkı sarılmak lazım bende biliyorum.ama ona bunu söylemeye imkanım yokki.ona hiç ulaşamıyorum artık.nerde nasıl ne yapıyor şimdi...bir ses bir haber bekliyorum işte.elimden dua etmekten başka hiç birşey gelmiyor.onu çok özledimmmmmmmmmm

benimde nişanlım askerde şırnakta değil ama kıbrısta...bende çokk özledim bizim daha çok var...şafak karanlık...mehtap:24(10 aralıkta izine geliyorr):çok üzgünüm::teselli:

X