Cilt Bakımı Ürünleri Bitkisel kremler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

cakra4

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
143
0
BİTKİSEL KREMLER

AYNISAFA KREMİ
‘’Hassas ve tahriş olmuş ciltler için’’
• Düzenli kullanıldığında hassas ciltler için besleyicidir
• Tahriş olan ciltler için onarıcı etkiye sahiptir.
• Ciltte yoğun bir nemlendirme sağlar.
• Hassas ve tahriş olmuş ciltlerde yağ dengesini korur.
• UV filtresi olarak güneşin zararlı ışınlarından cildi korur.
• Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur.
• Özel bitki özlü formülü sayesinde cildin sağlıklı gelişimini desteklemek için geliştirilmiş ve test edilmiştir.
• Cildin doğal koruma mekanizmasını güçlendirir.
Kullanımı :
Kullanmadan önce düşük sertlikteki su ile cilt temizlenmelidir. Yumuşak hareketlerle %100 pamuklu bir havluyla kurulanmalıdır. İstenildiği kadar kullanılabilir.
Krem içindeki bitki özleri :
Kadife çiçeği (Aynısafa), Alman papatyası, havuç, mirra, ebegümeci gibi doğanın mucizevi bitkilerin özünden oluşur.

HAVUÇ KREMİ‘’Cilt besleyici ve yağ dengesini koruyucu’’
• Sağlıklı cilt gelişimini desteklemek için geliştirilmiş ve test edilmiştir.
&#8226; İçindeki bitki özleri sayesinde ciltteki alerji riskini<en aza indirdiği kanıtlanmıştır.
&#8226; Ciltte istenen doğal nemlendirmeyi sağlar.
&#8226; Cildin yumuşak kalmasını sağlar.
&#8226; Cildin yağ dengesini korur.
&#8226; Cildi soğuk ve sıcağın yıpratıcı etkisinden korur.
&#8226; Besleyicidir.
&#8226; Antimikrobiyaldir.
&#8226; Kaşıntıları giderir.
&#8226; Cildi yaşlılık etkilerine karşı korur.
Kullanımı :
Kullanmadan önce cilt yıkanıp %100 pamuklu havluyla tam kurulanmalı, cilde günde 2-3 defa ince bir tabaka halinde yumuşak dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. İstenilen sonucun alınması için uygulama düzenli ve yeterli süre devam etmelidir.
Havuç, salatalık, su teresi, kadife çiçeği (Aynısafa) gibi doğanın mucizevi bitkilerinin özlerinden oluşur.

LAVANTA KREMİ&#8216;&#8217;Pürüzsüz ciltler için yoğun nemlendirici&#8217;&#8217;
&#8226; İçindeki bitki özleri sayesinde cilt lekelerine karşı doğal bir çözümdür.
&#8226; Cildi erken yaşlanmaya karşı korur.
&#8226; Cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.
&#8226; UV ışınlarını filtre eder.
&#8226; Özel bitki özlü formülü sayesinde ciltte 24 saat etkili nemlendirme sağlar.
Kullanımı :
Bütün kremlerin kullanımında olduğu gibi kullanmadan önce cildin yıkanması ve tamamen kuru olması gerekir. Günde 2-3 defa ince bir tabaka halinde hafif dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde uygulanır.
Lavanta,adaçayı,biberiye ve kekik gibi doğanın mucizevi bitkilerinin özlerinden oluşur.

SARI KANTARON KREMİ&#8216;&#8217;Yıpranmış ciltler için onarıcı&#8217;&#8217;
&#8226; Damar büzücü özelliğe sahiptir.
&#8226; Genital bölgelerde rahatlıkla kullanılır.
&#8226; Antimikrobik özelliği vardır.
&#8226; Cilde kaliteli bir nemlendirme sağlar.
&#8226; Cildin istenilen yumuşaklıkta kalmasını sağlar.
&#8226; UV filtresi olarak güneşin zararlı ışınlarından cildi korur.
&#8226; Özel formülü sayesinde, aynı zamanda serinleme etkisi yaratarak kan dolaşımını hızlandırır.
Kullanımı :
Kullanmadan önce cildinizi hijyenik bir temizleyici ile temizleyip tamamen kurulayınız. Günde 2-3 defa uygulanır. Bu uygulama yumuşak masaj şeklinde olmalıdır.
Selvi kozalağı, Wich hazel, sarı kantaron, atkuyruğu gibi doğanın mucizevi bitkilerinin özünden oluşur.

BİBERİYE KREMİ&#8216;&#8217;Sivilceli ciltler için bakım kremi&#8217;&#8217;
&#8226; İçindeki bitki özleri sayesinde sivilcelere karşı doğal çözümdür.
&#8226; Dermatolojik olarak test edilmiştir.
&#8226; Cildin gözeneklerinin açılmasını, canlanmasını ve yenilenmesini sağlar.
&#8226; Sivilceli cildin bozulmuş olan en üst tabakasının onarılmasına yardımcı olur.
Kullanımı :
Kullanmadan önce cildin yıkanması ve tamamen kuru olması gerekir. Günde 2-3 defa ince bir tabaka halinde hafif dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde uygulanır.
Biberiye, kekik, lavanta ve adaçayı gibi doğanın mucizevi bitki özlerinden oluşur.

YEŞİL ÇAY KREMİ&#8216;&#8217;Pürüzsüz ciltler için kırışıklık giderici ve hücre yenileyici&#8217;&#8217;
&#8226; Yeşil çay özlü aktif içeriği sayesinde yüzdeki kırışıklıkları azaltır.
&#8226; Göğüsleri sıkılaştırır.
&#8226; Cilt dokusunu sıkılaştırarak kırışıkların oluşmasını engeller.
&#8226; Anti-oksidan özelliği sayesinde cildi serbest radikallerin zararlarına karşı korur.
&#8226; Antiseptiktir.
&#8226; Dış etkilere karşı koruyucu bir tabaka oluşturur.
&#8226; Ciltteki hydrolipit dengesini korur.
&#8226; Ciltte yoğun bir nemlendirme sağlayarak kadife yumuşaklığı hissi verir.
Kullanımı :
Kullanmadan önce cildin yıkanması ve tamamen kuru olması gerekir. Günde 2-3 defa ince bir tabaka halinde hafif dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde uygulanır.
Yeşil çay

KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ KREMİ : Formülünde bulunan kara üzüm çekirdeği yağı ve bu yağın içerdiği linoik asit (omega-6) miktarının yüksek oranda olması sayesinde, cildi koruyucu bir özelliği bulunuyor. Besleyici, onarıcı, nemlendirici özelliğe sahip bu krem, zengin içeriği ve hafifliği ile yaşlanma etkisini azaltmakta. Cilde çabuk nüfus eden krem, cildi derinlemesine nemlendirip pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Üzümün antioksidan etkisinin E vitaminine göre 50 kat, C vitaminine göre 20 kat daha fazla olduğu bildiriliyor.
HİNDİSTAN CEVİZİ KREMİ : İçeriğinde bulunan doğal Hindistan cevizi yağı sayesinde cildin beslenmesi, nemlendirilmesi ve korunması için gerekli nitelikleri içeriyor. Koruyucu özelliği olan bu krem ile cildinizi çevresel kirliliğe karşı muhafaza etmiş olursunuz. Hoş kokusu ile de vücudunuza zindelik kazandırır.
ACI BADEM KREMİ : Doğal acı badem yağı içeren krem, yoğun nemlendirici ve hızlı emilimi sayesinde kuruma ve çatlamaya yatkın ciltlerin gençliğini ve elastikiyetini korumak üzere günlük cilt bakımı için kullanılır. Krem, hem güzelleştirme hem nemlendirme hem de besleme fonksiyonlarına sahip.
KAKAO YAĞI KREMİ: Cildinizin asla reddemeyeceği, yaz aylarının vazgeçilmezi kakao kremi, doğal koruyucu özelliği ve hoş kokusuyla sizi tropikal iklimlere taşır. Bronzlaştırıcı özelliği olan kakao yağı, yoğun bir nemlendiricidir ve antioksidan bakımından zengindir. Kuru ciltlerin ilacıdır. Güneş lekelerine karşı koruyucudur. Cildi yumuşatır ve esnekleştirir. Bu yoğun ve zengin krem, kuru, sert veya gerilmiş ciltleri rahatlatır.
KAYISI KREMİ : Kayısı çekirdeği kremi, A, E ve F vitaminleri bakımından zengin kayısı çekirdeği yağı içeriyor. Göz çevresi, meme dokusu ve dudaklar gibi cildin ince ve hassas bölgelerinde kullanılabilir. Cilt bariyer lipitlerini güçlendirirken, cilt yüzeyindeki yağlı maddelerin çözülmesine de yardımcı olur. Cildi besler ve nemlendirir. Cilt bakımında ve göz çevresi kırışıklıklarının giderilmesinde etkilidir.
Lavanta çiçeği kremi:CİLT ÜZERİNDE DENGELEME CANLANDIRMA ETKİSİ YÜKSEK BİR KREMDİR. STRES ALTINDA YORGUN CİLT ÜZERİNDE RAHATLATICI ETKİSİ ,AKNE ,UÇUK,KABARCIKLI GERGİN CİLT ÜZERİNDE YATIŞTIRICI ETKİLİ KREM

Ewett kızlarr,deneyenlerin yorumlarını bekliyoruz..Sana da teşekkürler çakra4 paylaşımın içina.s.

ben kara üzüm çekirdegi yiyorum, kreminide kullanmaya başladım cildim gerçekten daha iyi durumda . annemde yeşilçay kremini kullanmaya başladı derin krışıklıkları bile toparladı diye bilirim gerçekten baya düzelme var 1 hafta olmasına ragmen. diger kremleri kullananlar yokmu kızlarrrrrrr nerdesinizzz

arkadaşlar ben ilk defa dün akşam buğday yağı kullanbdım cildime. cildimde özellikle çene bölgemde sivilcelerden kalan izler vardı. bugün kalktımki dudağımın kenarında uçuk gibi yara oluşmuş. acaba buğday yağından olabilir mi. birde şu biberiye yağını kullanıp da sonuç alan varsa yazarsa sevinirmmmm.

canım ben buğday yağını aldım ama bana pek yaramadı yada ben acele ettim kullanmadım ama kullanıp memnun olanlar varmış

X