Erdem Hastanesi'nde Doğum

Ms.Eda

Annedir yüreği
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2006
1.290
1
46
Doğumla ilgili olarak Erdem Hastanesi hakkında bilgisi olan varsa çok sevinirim.

canım merhaba ben kontrollerıme erdem hastanesınde emel turkoğluna gıdıyorum.allah nasıb ederse 10 gun sonra doğumumuda orda yapacağım.normal dusunuyorum doktorum sorun olmadığını soyledı.odaları e yenı doğan bakım unıtesını gezdık cok temız ve bakımlı acıkcası.

benim doktorum istemedi erdemi. sirkülasyon çok fazla olduğu için ilgilenmiyorlar, benim gözüm arkada kalıyor operasyondan sonra dedi.
gerçi gidip de memnun olmadım diyeni de duymadım. zor iş bu hastane meselesi. ben de daha karar vermedim. çengelköy ülkü hastanesi hakkında araştırma yapıyorum şimdilik.
kadıköy şifa iyi, o kesin. ama çok pahalı.

canım bir komşum geçen ay orda doğum yaptı.çok memnun kaldığını söylemişti.bende birkere muayeneye oraya gitmiştim.emel hanım vardı.çok iyi bilgi vermişti.

benım eltımde 2 cocuğunu doğurmus orda gorumcemde orada yapmıs doğumu herhangı bı sıkayetlerını duymadım.allah yardımcımız olsun.

Bende sadece birinden duydum yarın muayenem var ondan sonra gidip bir bakayım diyorum ama bilenlere sormakta gerekir diye fikirlerinizi almak istiyorum.

Merhaba Canim Kessillikle Dusunmeden Git Derim Ben 2 Dogumu Orada Yaptim Superdi Doktorun Kimdi Bu Arada

Doktorum Erdem Hastanesi'nde değil. Medicana'da. Erdem e karar verirsem doktorda bulmam gerekecek. İlgin için teşekkürler

ben ilk bebğimde erdeme gidiyordum doktorum pek ilgilenmiyordu. kürtajı orada oldum. ama çok kalabalık olduğu için çok bekliyorsun saatlerce anestazi uzmanı beklemiştim. bir arkadaşım yazın orada sezaryan oldu. bir sorun yaşamadı

bende doğumumu erdem hastanesinde yaptım doktorum funda hanımdı ve çok memnun kaldım sezaryanla doğum yaptım hiç ağrım falan olmadı tavsiye ederim erdem hastanesinde doğum yapmanı pişman olmazsın aksine çok memnun kalırsın

benim arkadaşım geçen sen orda doğum yaptı. doktor özlem hanımda....
diğer doktorlar bebeğin boynuna kordan dolanmış demişlerdi. sezeryan olmam gerekiyor demişlerdi. onlarda erdem de özlem hanıma gittiler. kordanun enseden dolandığını sezeryan olmana gerek olmadığını söyledi, normal doğum yaptılar.... gayette memnundular....

ben de şuan hamileyim . özlem hanıma bir defa muayene oldum. tamam iyiydi, ama ne bilim orda doğum yapmak istemedim.
şuan medical park ta mine hanıma gidiyorum. burası - erdeme göre fiyatlı ,,,, ama yeni ve temiz bir hastane diye burdan yana tercihim.
fakat aklımda erdem de var... henüz karar vermiş değilim.

bende 2 aylık hamileyim..erdeme gidiyorum görümcem tavsiye etti..
erdem hast. emel hanıma gidiyorum...görümcem 2 hamilelinde ona gitti memnun kalmış..
temiz güzel bi hastane..erdem hast. ve emel hanım hakında fikirleri olanlar yazsın lütfen
yüce rabbim hayırlısıyla bebişlerimizi :ecrin_bebek: kucamıza almayı nasip etsin inşallah:emir_bebek:

aralıkta kürtaj olmuştum yeşim hanım yapmıştı. hemşireler güleryüzlü, ilgili ve temiz bir hastene. üstelik kürtajı temiz yapmış dr. boş keseydi ama parça bırakanlarda oluyor.. fiyatlarıda çok ucuz...

ben erdemde dogum yaptım adamı sezeryana almak için gözünün içine bakıyolar dırek kesmeye para kazanmaya ugrasıyolar benm doktorumda emel hanım cok tatlı bı bayan ama sonucta ebe dogurtturuyobenneyaptımki devlet hastanelerıne daha cok guvenıyorum
ama bıraz paraya kıyacaksın devlet deyıp beleş düsünmeyeceksın bence ama zeynepkamili demıyorum tabı orası mahşer yeri gibisenağlamasenağlama

Canım bende 8 aylık hamileyim ve evlendiğimden beri yani 1 senedir erdem hastanesinde Dr. yasemin çakar kement gidiyorum çok memnunum tavsiye ederim yani şuan dr başka yere gidecek olsa peşinden bende giderim gerçi erdem hastane olarak çok temiz odaları falanda temiz benim için dr ben bişeyleri sormadan bana açıklama yapıp derdimi anlayan kişidir yasemin hanımda aynen öyle leb demeden leblebi diyor biras tez canlı ama işinde çok iyi ısrarla tavsiye ederim

X