beta hcg değeri

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar beta hcg 1,36 gebelik yok demekmidir.

canım deger çok düşük hamilelik yok.0 ile 5 arası hamilelik yoktur.

nilay0072 ilgilendiğin için saol canım benim daha önceki değerlerim hep 0 çıkıyordu belki bir umut işte benimki

gebelik olabilmesi için 5'in üstünde bir değer olması lazım canım.

morgül aslında tahmin edebiliyorum çünkü değerlerin yanında çok açık ve net yazıyo ama yinede sanki bana biri hamilesin diyecek gibi umutlanıyorum

yağmur su ilgilendiğin için saol canım

Rica Ederim Canim Ama Biraz Geçsin Tekrar Bi Test Yaptir Bakalim Adetin Ne Kadar Geçmişti?

kızlar haklısınız galıba regli oldum size birşey daha sormak istiyorum ben 5 aydır yumurtalık takibi yaptırıyorum inanılmaz şekilde çocuk sahibi olmak istiyorum şimdi doktorumu aradım oda yurt dışında imiş bir hafta yok tabi asistanıda bana tedaviyi 1 ay erteliyecez diyor ama ben diyorum kı reglimin 3.günü daha önceki verdiği ilaçları kullansam da haftaya yumurtalık takıbıne başlasammı kafam çok karışık yaaaa lütfen bana yardım edin yoksa bu ay böylemi geçse.....

nilaycım canım çok sevindim senin adına işallah bende ve benimgibi bütün arkadaşlarımda senın gibi sevinçler yaşarız canım benım yaaa vallahi umut oldun bana

mrb arkadaşlar
ben normal her ay olduğu gibi regl oldum.bittikten 4 gün sonra kanama oldu azıcık.doktora gittim.idrar tahlilinde çıkmadı ama kan kan tahlilinde 11.57 çıktı sonuç.doktor hamilesin yarın gel ultrasonla bakalım dedi.gittim hiçbirşey görünmedi.doktor ya bebek düşüyor yada çok küçük daha görünmüyor dedi.bir hafta sonra tekrar tahlil yaptırdım 0 çıktı.acaba gerçekten gebelik varmıydı.

mrb arkadaşlar
ben normal her ay olduğu gibi regl oldum.bittikten 4 gün sonra kanama oldu azıcık.doktora gittim.idrar tahlilinde çıkmadı ama kan kan tahlilinde 11.57 çıktı sonuç.doktor hamilesin yarın gel ultrasonla bakalım dedi.gittim hiçbirşey görünmedi.doktor ya bebek düşüyor yada çok küçük daha görünmüyor dedi.bir hafta sonra tekrar tahlil yaptırdım 0 çıktı.acaba gerçekten gebelik varmıydı.

Çok ilgin canım ama bebeğin düşmüş olabilir çünkü değerin birden düşmüş........

kızlar mrb.size bişey sorabilirmiyim.ben ikinci aşılamamda hamile kaldım cuma günü öğrendim daha.şükür allahıma ama dünden beri hafifi pembemsi bazen kahverengi akıntım geliyo.o korkuyla dk tora gitiim ve tekrar hcg yaptırdım.önceki değer 98 küsürken ikincisi 66 küzür oldu.fakat kafamı karıştıran ilk tahlilde değerler ml ikincide L.laboratuvar ölçümleri farklı olduğu içinmi düşük çıktı acaba bi bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.(farklı yerlerde yaptırmıştım testleri)

kızlar banada yardım edın ılk bebegımı 6 aylık ken kaybettım betnı su topluyodu mecburı dogum yatırılak alındı ustunden 7 ay gectı ve sımdı tekrar kan testı yaptırdım 742.6 cıktı ve doktora gıttım ultrasyonda ne bebek nede kesecık gorunuyo dedı yanı ben hamıle degılmıyım dıs gebelıkten korkuyo doktorum bende cok korkuyom ve cok bebebk ıstıyorum ne yapam alazım

cnm ya inş hakında hayırlıs olur bak benımde 742.6 cıktı benımde ultrasyonda ne bebek nede kesecık gorunmuyo vede benım rahımde ıltıhap vardı o yuzden doktor dıs gebelıkten korkuyo bende bebek cok ıstıyom allahım inş isteyen herkese veersın:)

cnm ya inş hakında hayırlıs olur bak benımde 742.6 cıktı benımde ultrasyonda ne bebek nede kesecık gorunmuyo vede benım rahımde ıltıhap vardı o yuzden doktor dıs gebelıkten korkuyo bende bebek cok ıstıyom allahım inş isteyen herkese veersın:)

bak canım değerin iyi gibi alsında. bebek beta hcg değeri 1500 lerdeyken ancak gözüükür.. adetin kaç gün geçti. tahmini kaç haftalıksın buda önemlii??

bana da yardım lütfennn kan testi yaptırdım değer 88.42 çıktııı. galiba hamileyim ama şaşkınlıktan inanmıyorum dr çok erken olduğu için değer düşük dedi görüşlerinizi bekliyorum

mrb arkadaşlar

Merhaba,
bişey öğrenmek istiyorum adetlerin düzenli miydi? Bu arada inşallah hayırlısıyla bebeğine kavuşursun.

Cnm mrb bence gebelik varmış ama oluşmayınca relg ile dışarı atmış. Bende 19/04/09 da gittim ultrasonda çıkmadı kan testi yaptı sonuç 264,92 çıktı gebelik var dedi ama oluşum aşamasında dedi 03/05/2009 da yine gel bebeği görürüz dedi.işallah hamileyimdir.

X