Eski diziler (80-90'lı yılların dizilerin unutulmaz dizileri)

YaprakDokumun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
533
2
38
ağlayacam şimdi neler vardı yaa yalan rüzgarı neredeyse benimle yaşıtsırnaşık şey.
susam sokağını görünce ağlamak geldi içimden. başlamadan 1 saat önce hiç bişey yapmaz, oturur beklerdim:çok üzgünüm:

[youtube]vskyyEq4hDs[/youtube]

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar:asigim:

benim hatırladıklarım yaşım 23 bu arada

Perihan Abla
Bisimkiler
A takımı (her pasartesi hanibal simit)
Mahallenin muhtarları
Süper baba

senağlamasenağlama off eskiler yaaaa:çok üzgünüm: cesur ve güzel,yalan rüzgarı,dallas,ilk öpücük,bizim ev,küçük ev,gençlik rüzgarları,hayat ağacı,beverly hills,şeker kız candy,altın kızlar,la nena,manuela,a takımı,görevimiz tehlike,alf,mavi ay,şehnaz tango,ferhunde hanımlar,süper baba offfff ya gözlerim doldu yemin ederim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:nasıl heyecanla beklerdim ilk öpücüğün başlamasını okuldan gelince formamı bile çıkarmadan geçerdim tv karşısına ne günlerdi ya:eek::asigim:senağlama:çok üzgünüm:

hayat ağcı vardı kayl mesters sam witmoor kayl benim aşkımdı bu arada ve ben 5 e gidiyodumsırnaşık şey:Roflol:

senağlamasenağlama off eskiler yaaaa:çok üzgünüm: cesur ve güzel,yalan rüzgarı,dallas,ilk öpücük,bizim ev,küçük ev,gençlik rüzgarları,hayat ağacı,beverly hills,şeker kız candy,altın kızlar,la nena,manuela,a takımı,görevimiz tehlike,alf,mavi ay,şehnaz tango,ferhunde hanımlar,süper baba offfff ya gözlerim doldu yemin ederim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:nasıl heyecanla beklerdim ilk öpücüğün başlamasını okuldan gelince formamı bile çıkarmadan geçerdim tv karşısına ne günlerdi ya:eek::asigim:senağlama:çok üzgünüm:

hepsini hatırlıyorum, içim gitti yaaasenağlama

Yalan rüsgarı nda Pol vardı hatırlayan var mı
Ben ilk sevişme sahnelerini ondan islemiştim:eek::eek:

senağlamasenağlama off eskiler yaaaa:çok üzgünüm: cesur ve güzel,yalan rüzgarı,dallas,ilk öpücük,bizim ev,küçük ev,gençlik rüzgarları,hayat ağacı,beverly hills,şeker kız candy,altın kızlar,la nena,manuela,a takımı,görevimiz tehlike,alf,mavi ay,şehnaz tango,ferhunde hanımlar,süper baba offfff ya gözlerim doldu yemin ederim:çok üzgünüm::nasıl heyecanla beklerdim ilk öpücüğün başlamasını okuldan gelince formamı bile çıkarmadan geçerdim tv karşısına ne günlerdi yaI]

ayy şeker kız candy senağlamasenağlama
gençlik rüzgarları (kirikiri vardı :asigim:)
süper baba senağlama
altın kızlar :Roflol:
full house (bizim evdi sanırım Türkçe versiyonu)
ya çok özledim be senağlama

bide karaşimşek, izabel , zenginlerde ağlarve rosa hepsi bir film şeridi gibi geçti gözümün önünden ahh eski günler daha güzeldi vallahi

aaa birde ziyaretçiler vardıı böğğğ fare felan yutuyorlardıkafamçokkarıştıonuda izlerdim benkafamçokkarıştıtatlicadiarzu

ayy şeker kız candy senağlamasenağlama
gençlik rüzgarları (kirikiri vardı :asigim:)
süper baba senağlama
altın kızlar :Roflol:
full house (bizim evdi sanırım Türkçe versiyonu)
ya çok özledim be senağlama
evet aşkım kırikıri:asigim: ben şeker kız candy deki teryye aşıktım:dilcikar:terry di değil mi:uhm:tatlicadiarzu

yabancılardan hatırladıklarım: miami vice, ask gemısı, az da olsa dallas, tehlıke cemberı vardı galıba yanlıs hatırlamıyosam,
kole ısaura, mavı ay
kıd vardı,konusan araba:)
cızgı dızılerden woltran,heman,vataşiva candy vardı :)clemanjero
bırde yedı renklı cıcegı arayan japon ısı cızgıdızı vardı.susam sokagı daha sonraydı.onuda kacırmazdım.
yerlılerden yaprak dokumu gercekten cok ıyıydı. sevket rolunu tarık tarcan oynuyordu yanlıs hatırlamıyosam.el kızı vardı perıhan savas oynuyordu.
hanımın cıftlıgı vardı vardı seren serengılle mehmet aslantugun dızısı.
cocukluk deılde 17 yaslarında bayıldıgım dızı super babadır.hala koysalar ızlerım.

Benim Tevellüt daha eski olduğu için hatırladıklarım:

Yabancı diziler : Samurayın intikamı, Köle isaura, Zenginler de ağlar, Küçük ev, 25. yüzyıl, Kara Şimşek, Mavi Ay, Zorlu İkili (O polise aşıktık okulca Demsey), Ziyaretçiler

Türk filmleri: Yarın Artık Bugündür, Dudaktan Kalbe, Yaprak Dökümü, Samanyolu, Çalıkuşu, Kuruluş, Acımak, El Kızı, Kartallar Yüksek Uçar

çizgi filmler: uçan kaz, clemantine, yakari, Vikingler, Şeker Kız, çiçek kız bi de Georgia vardı üç kardeşin en küçüğü o filmin adını hatırlamadım, çiftlikteki kız (Muhteşemdi), Red Kit, Heidi, Voltran, Şirinler ve Worner Bros çizgifilmleri herzamanki gibi

Kalite vardı Kalite o zamanlar

X