yumurtlama dönemi....

tiviti

GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
842
6
40
merhaba arkadaşlar ben bişeyi merak ettim de sizlerin fikirlerini almak istedim

yumurlama döneminde bel ağrısı olurmu ve bi tane sivilcem çıktı adetim 13 kasımda acaba yumurtlama dönemindemiyim diye soruyorum kendi kendime

kendi kendime hesaplar yapıyorum gün aşırı ilişki vs.. inşallah rabbim benim ve tüm bebek isteyenlerin yüzünü güldürür..
yorumlarınızı bekliyorum...

yumurlama döneminde bel ağrısı olurmu ve bi tane sivilcem çıktı adetim 13 kasımda acaba yumurtlama dönemindemiyim diye soruyorum kendi kendime

kendi kendime hesaplar yapıyorum gün aşırı ilişki vs.. inşallah rabbim benim ve tüm bebek isteyenlerin yüzünü güldürür..

valla tiwiti hiç bilmiom yaa.umarım bebeğin olur.ben yeni üyeyim sen ne kadarlık evlisin ve ne zamandan beri korunmuyosun.bende 4 aylık evliyim 1.aydan sonra korunmadım ama kalmadım hamile kafama takmaya başladım acaba hiçmi olmuycak diye.senağlama

canım ben 5 yıllık evliyim mayısta bi düşük yaptım 1 ay korundum 4 aydır korunmuyorum ama hala kalamadım
sen daha yeni evliymişsin hayatım ümidini kaybetme hemen Allah gönlüne göre versin...

canım ben 5 yıllık evliyim mayısta bi düşük yaptım 1 ay korundum 4 aydır korunmuyorum ama hala kalamadım
sen daha yeni evliymişsin hayatım ümidini kaybetme hemen Allah gönlüne göre versin...

canım geçmiş olsun öncelikle adetten sonra yumurta akı gibi bi akıntın geldiğini gördüğünde bilki yumurtlama dönemindesin ve ilişkiye gir akıntı o şekildeyken yumurtlama hat safhada oluyormuş :)bende mayısta bebeğim 7 haftalıkken anne karnında görünmediği ve kalp atışı olmadığı için kürtaj olmuştum bende 5 yıllık evliyim ama benim 3,5 yaşında çok sağlıklı bi kızım var çok şükür son adet tarihim 12 ekim ben ilk defa bu ay denedim bakalım hayırlısı olsun bekliyorum inşallah hamile kalabilmişimdir göğüslerim çok dolgun ama kasıklarımda daha önceki gebeliklerimde de hissettiğim düşük tehlikesi atlattığım ağrıdan var bilmiyorum belki bebek vardır belki adet olucam bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli bebeklerimiz olsun inşallah eğer hamileysem ki inşallah hayırlısıyla ALLAH IM bebeğim sağlıklı sıhhatli olsun ve beni terk etmesin

canım geçmiş olsun öncelikle adetten sonra yumurta akı gibi bi akıntın geldiğini gördüğünde bilki yumurtlama dönemindesin ve ilişkiye gir akıntı o şekildeyken yumurtlama hat safhada oluyormuş :)bende mayısta bebeğim 7 haftalıkken anne karnında görünmediği ve kalp atışı olmadığı için kürtaj olmuştum bende 5 yıllık evliyim ama benim 3,5 yaşında çok sağlıklı bi kızım var çok şükür son adet tarihim 12 ekim ben ilk defa bu ay denedim bakalım hayırlısı olsun bekliyorum inşallah hamile kalabilmişimdir göğüslerim çok dolgun ama kasıklarımda daha önceki gebeliklerimde de hissettiğim düşük tehlikesi atlattığım ağrıdan var bilmiyorum belki bebek vardır belki adet olucam bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli bebeklerimiz olsun inşallah eğer hamileysem ki inşallah hayırlısıyla ALLAH IM bebeğim sağlıklı sıhhatli olsun ve beni terk etmesin

sanada çok geçmiş olsun eyifcim
düşük çok zor bişeymiş yaşadım gördüm neyseki senin bir evladın varmış bende oda yok 5 yıldır yapayalnızım sanki bi parçam yok...

tiwiti cim benim doktorum aynen şöyle söyledi.beyaz şeffaf ve yapışkanımsı bir sıvı gelir o sıvı geldikten 3 gün sonra yumurta çatlarmış.

dikkat edersende o akıntı geldikten 1-2 gün sonra KASIK AĞRISI BAŞLAR O YUMURTA GİTTİKÇE BÜYÜDÜĞÜNE İŞARETTİR.BENİM HER AY ÖYLE OLUR

yaaa kızlar benim geçen ayki adetim 28 eylüldü ve bugün oldu adet olamdım
benden geçen cumartesi şefaf yapışkan gibi ele alınc uzayan akıntı gelemye başaldı ....bir iki güna kadar azaldı ilk geldiğinde çamaşırım ıslanıyodu bendeki ne akıntısı adet olamam gerekiyo

canım benim bildiğim kadarıyla da yumurtlama döneminde en büyük belirti kasıklarımdaki ağrı.sanki böyle büyük bişe var çıkmak istiyor gibi ama çıkamıyor gibi sancı yapıyor.yani bana en azından bölee

gülşahs benimde inanılmaz bir ağrım oluyor ve ben hangi yumurtalığımın geliştitiğni bile hissediyorum.bu ay mesela sağ tarafım ve doktora gttim oda öyle dedi.bugün inanılmaz sağdan vuran bir ağrım vardı ama yarın dr. kontrolüm var yumurtan cuma yada cumartesi çatlayacak dedi o yüzden ilişkiye girmemeyi tercih ettim 2 gündür.

canımbende yeni yaptırdım takip dun dok gıttıgımde bu akşam çatlaması gerek dedı 22mm olmus yumurtam.bugun gıttım büyük bi sevinçle ama yumurtm çatlamamış 24mm olmus bundan sonrada çatlamaz dedı 22 de çatlarsa çatlarmış.şimdi yumurtlama tedavisine başlıyo.allah herkese tez zamanda hayırlısını versin inşallah

canımbende yeni yaptırdım takip dun dok gıttıgımde bu akşam çatlaması gerek dedı 22mm olmus yumurtam.bugun gıttım büyük bi sevinçle ama yumurtm çatlamamış 24mm olmus bundan sonrada çatlamaz dedı 22 de çatlarsa çatlarmış.şimdi yumurtlama tedavisine başlıyo.allah herkese tez zamanda hayırlısını versin inşallah
Allah gönlümüze göre versin canım bizimde yüzümüze baksın kucaklarımızı boş bırakmasın...

olur canım bel ağrın olur sivilcelenirsin bende yumurtlama zamanı bacaklarım sivilce yuvasına dönerdi....sen hergün değilde 2 günde bi ilişkiye gir...2 günü geçme sperm ölüyo....hemen kalkma yat ...bende tedavi gördüğüm zmaan hep bunalrı yapmıştım...

ahh manolyacım ahhbenim derdimde bir ayrı.. salı günü dr. gittim yumurtan 16 mm olmuş dedi yüzde 90 cum yada cumartesi çatlayacak o yüzden sen cuma gel dedi.bugün bir gittimki yumurtam dün çatlamış :KK43:(( demekki sende erken çatlama oluyormuş dedi dr. 20 mm de çatlamış.ama 1 gün öncesi ilişkiye girmiştim etki edermi bilmem bilgi olan varsada bilgi verirse sevinirim.dr. 1 gün önce olduysan tutabilir dedi hemde yumurtlamadan önce olursa ilişki erkek bebeğin olur dedi.yani dün çatlamış ama ben bildim dün bir sancı sağ tararfımda ama dr. a güvendim ..yinede bugün şansımı deneyeceğim

benim çatlamış canım çok sevindim bakalım bu ay 15-16sı gibi hastalanıcammı acabaaaaaa.inşallaaaaahhhh gelmez.hayırlı haberlerle inşallah canım.senin ne zaman olcak

X