Makyaj Ürünleri Makyaj Öncesi ve Sonrası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

anne-10

eşim ve oğullarıma aşığım
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
1.049
4
38
Makyaj öncesi ve Sonrası..
ssszy1.png

41827351ml4.png

adszey0.png

74640425pj2.png

93049884kj9.png

oha diyebiliorum sadece kusura bakma canım oda sana diil tabi ki :) hayretim şaştı valla

Inanamiyorum ya.Hele 1 ve 2...Gözlerime inanamiyorum gercekten.Makyajsiz halleriyle eminim ki kimse suratlarina bakmaz...

Makyaj yapmak bir sanatmış gerçekden yahu. Yüzlerine bakılmaz normalde helede 3 ve 5deki ne biçim degişmişler.

3 ve 5
insan ancak bu kadar değişir yaaa pesss vallahi pes kal geldi oha falan oldum ben

nasıl bir makyaj yapmaktır bu böyle yaaa.sanki hatunlar estetik ameliyat geçirmiş gibi değişiyorlar :uhm:

Acayip degismisler. Birincisi hele cok cekici olmus makyajla, zencilerde cok degismis. Ama gercek güzel makyajsizda yüzüne bakinca hayranlik uyandiran bence. Makyaj iyiki var yinede, insan kendini degisik görebiliyo arada degisiklik katabiliyor.

bu ne ya kabus mu gördüm demin?yoksa hala kabusun içindemiyim.uyandırın beniii bünyem kaldırmıyor.makyaj insanı vezirde yapar rezilde:))))))))) bunları görünce başka ne denilirki.allah'ın yarattığına çirkin denmez ama .... ama ... ama... gerçekler dile gelsin e hadi ... :)))))) neyse konusmama gerek yok şekil a da her şey gözüküyor zaten:))))))))

çok şaşırdım ya nasıl değişmişler. sevgilileri sabah uyanınca korkar be bunlardan:Roflol:tabi tanıyabilirse..

acaba bunlar nasıl yapıyor bu makyajı,şahsen ben makjaj yapınca hiç değişmiyorum.merak ettim yaw

ANNE10 sanırım en iyi yorumu oğlun yapmış(alttaki resminde:)çok tatlı.Allah uzun ömürler versin.

hayret degilmi kizlar, degisiklige bakin ya tamam makyaj bütün kadinlara biraz renk verir güzellestirir ama bunlar inanamiyorum :1shok:

Birde ebru gündes öyle makyajsiz halini gördünüzmü bilmiyorum ama ben bu kadar makyaj yakisan bir kadin görmedim ve suratida kaldiriyor bazi kadinlarin surati fazla makyaj kaldirmaz güzelleseyim diye tam öcü olurlar.

bukadarına da pes doğrusu insanları kandırmaktan başka birşey değil.
bu haksızlık.
makyajlı o kadar güzel olmuşlar ki aradaki farkı görünce ne kadarda çirkinlermiş dedirtiyor.

Kizlar resimlere dikkat ederseniz hatunlar sadece makyajla degismemisler. Hepsininde saclari yapilmis, fonlenmis hatta sankim boyanmis. CADIARZU Yani bu kadar degismelerinde saclarininda rolu buyuk bence. Mesela 2 numarali hatunun saclari super olmus sanki golge attirilmis gibi. Zenci olanlarda fon falan cektirmis. Makyaj ve sac bir butun bence birbirini tamamliyor. Saclari ilk resimlerdeki gibi kalsaydi makyajlarida bu kadar goze guzel gelmezdi. Yaniliyorsam duzeltin:kahve:

sanki fotograflarda az da photoshop var cünkü zenci bayanın yüzü cok zedeli ve cukurlu çöküklü... her nekadar fondoten pudra kapatıcı kullan cökükler kıvrımlar belli olur.. birde flaş ve ya spot ışıgını düşünürsek...

X