Cilt Bakımı Ürünleri yüzünüzü nasıl nemlendiriyorsunuz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
P

pinar-20

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pinar-20
kızlar benimde herkesde olduğu gibi sivilce, siyah nokta gibi sorunlarım var tenim de çok kuru özellikle ağız kısmım yüzümü envey diye bi ürünün ballı sabunu var onu kullanıyorum yüzümede bebek yağı sürüyorum ama çok yağlı oluyo siz nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz bana ne önerebilirsiniz?

• Konu Sahibi pinar-20
kızlar benimde herkesde olduğu gibi sivilce, siyah nokta gibi sorunlarım var tenim de çok kuru özellikle ağız kısmım yüzümü envey diye bi ürünün ballı sabunu var onu kullanıyorum yüzümede bebek yağı sürüyorum ama çok yağlı oluyo siz nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz bana ne önerebilirsiniz?

canım ben dove'un kremini kullanıorum.. dove body silk yüz ve vücut kremi... gerçi gerek yok ama ben fotoğrafını da koyayıma.s.. sabahları yüzümü dove sabunla yıkıorum ve ardından kremi sürüorum.. benim de cildim yağlı pek çok şey denedim ve en iisi buyerimseniben.. yaklaşık 2buçuk yıldır falan hep dove kullanıorum.. dediğim gibi bana çok ii umarım işine yarar canım öpüyorum hoşçakal Şeniz
:eek:

bodysilkzo1.jpg

• Konu Sahibi pinar-20
çok teşekkür ederim tatlım denicem

• Konu Sahibi pinar-20
bende bepanthen krem kullanıyorum. emel sayın aksam yatmadan sürüyormus. :)))

• Konu Sahibi pinar-20
ben sabamet f+s yüz kremini kullanıyorum cildim bebek gibi oluyo :emir_bebek:

• Konu Sahibi pinar-20
en iyiside olsa bence yüzünüze sabun kullanmamalısınız ph değeri çok önemli vücud içinde öle sabun yerine duş jeli kullanın

yüzünde ciddi problemler görüyosan öncelikle bi uzmana danışmalısın yüzünü görmeden şu ürünü kullan demekte yanlış olabilir bazen ağız yoluyla vitamin takviyesi bile gerekebilir şu ürün demekde olmaz ama tavsiyem bitkisel ürünler herzaman ve sadece bi nemlendiri kullanıyım yüzüm düzelsin dersen en kaliteliürün sana fayda etmez iyi bi temizlik tonikleme gerekir öncelikle ve haftada 2kez bazen 3peelling

• Konu Sahibi pinar-20
bende bepanthene kullanıyorum.o olmayınca dove sürüyorum.

• Konu Sahibi pinar-20

enveyde nemlendirici olarakta güzel ürünler var sabunla yıkadıktan sonra temiz cilte uyguladıktan sonrada iyi sonuclar alabiriz
:KK1:

X