Saç Rengi ve Saç Boyama Saclarina Aşk Alevi Rengini Deneyen?

eskiden aşk alevi kullanan biri olarak bende yazmak istedim. ilk önce bakır kızılına evde boyadım ilk defa boyuyordum sacım uzundu ama akıl edip 2 kutu almamıştım :S booyadım saçımı sadece uçları tuttu diplerim kaldı böle enteresan rengaren oldum. annem tuttu elimden kuaföre gittik :KK70: şarap kızılına boyadı o zaman 40 lira almıştı bizde içim yandıydı :KK43: bende aşk alevi alıp kendim boyamaya başladım ama denilen gibi benim saçım pembe filan olmadı. her ay boyadım dip boyam geldiği için bir kutu alıyordum diplerini boyuyordum kalırsa üstüne rast gele sürüyordum ama havlular gerçekten boyanıyor. ama ben 6 ay sonra havlumun eskişsi kadar boyanmadıgını biliyorum. sadece ilk 2 yıkamada akıyordu. kızıl saçları sıcak suyla yıkarsanız çok cabuk akıyor birde 3-4 kez şampuanlamak gerekiyor.ben 2 kez şampuanlayıp kremliyordum saçımı.3 buçuk yıl kullandım. sonra kahverengiye boyadım off. off....

valla onun hakkında bişey diemicem canım ama benim yaptığımı söyleyeyim sana açık kahve boyalıydı saçlarım onun üstüne karıştırmadan direkt olarak kızıl yani aşk alevi boyadım hatta bi resim koyucam (sadece saç rengine bak mümkünse biraz geniş bi insan olabilirim biliorum kilo vermem gerek :roflol: )benimki bu renk oldu işte....

süper tutmuş bir aşk alevi....sapsarı saç demothy nin turuncusundan sonra bu da aklıma takılan bir saç rengidir artık...temmuz sonu kuzişimin düğünü için güzel bi değişiklik yapmak isterken bu kadar çok seçeneğim olacağını bilemezdim:)hihoyyythihoyyythihoyyyt

kolestonun aşkalevini defalarca denedim harika bir renk,her boyamada renk daha güzel oturuyor,akmasına gelince bütün kızıllar akıyor,şuan saçımpatlıcan moru o bile akıyor,şampaun boya degilde tüp boyaların daha kalıcı olduğu söyleniyor,denemedimbaşkalarının yalancısıyım ama aşk alevini şiddetle öneririm.:lepi:

bende aşk alevini yoğun kızıl ultra viyole saç rengimin üzerine boyadım.güzel bir renk tavsiye ederim.ama bidaha ki sefere aşk alevinin içine palette 6.888 sonbahar kızılı veya 6.88 kızıl karştırsam yarım kutu nasıl olur acaba? cvplarınızı bekliyorum..:uhm::uhm:

Son düzenleme:
inanmıyorum yaaa resimdeki renk tam istediğim kızıl...
bende aşk alevi boyatmayı düşünüyorum saçım kendi rengi boya yok yani
aşk alevi yapsam rengi böyle olur mu ???? yoksa daha mı koyu olur ?

saç rengi açılarak boyanan kızıllaın oturması neredeyse bıkac sene alıyor kızıl akan bır renk derken hakkatende ozellıkle dusta pembe kırmızı tonuna gore renklı su akar ayrıca tuzlu suda gunesşte kendını atıyor fecı renkler cıkıor ortaya ben 6 senedır kızıl kullanıorum kor ates kızılı sac rengım koyu deıl ama acılarak kızıl yapmanızı tavsıye etmem once kızıl tonlarda bır renkle acıgını kullandıktan sonra koyulastırmak daha cok ıse yarıor bende renk oturdu artık degıstırmek ıstıyorum arada ama kuaforum sacın yanar cok uzun dedıgınden kıyamıorum:KK43:

bende boyadım aşk alevine ama hiç memnun kalmadım çok kırmızı oldu.

Bu boya ile aşağıdaki tonu yakalayabilir miyim arkadaşlar? Şu an saçım açık kızıl. Koyu değil. Ne dersiniz, aşk alevi ile bu renk olur mu saçım? Yoksa başka bir boya mı tavsiye edersiniz?

kızlar kızıl renk düşünenler ve koyu isteyenler bnce en güzel ton aşk alevi böle bordomsu bi kızıllığı oluor.bnde ondan kullanıorm daha koyu isterseniz açıcıyı 4 numara alın belki daha koyu çıkabilir denemedm ama mesela normalde 6 veriolar bn 9 deneynce daha açk olmuştu 4 denersenz belki koyu çıkar

aşk alevi daha çok pembemsi bi ton mu, yoksa turuncumsu mu?

Ağlamak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
kızlar saçlarım siyahtı ve açtım çok güzel açıldı sonra kışkırtıcı kahveye boyadım ama açma esnasında kendim açtığım için bi kaç yerinde siyahlıklar kaldı daha sonra tekrar açıcı sürdüm bu sefer diğer açılan yerede de değdiği için önü çok açıldı daha sonra kolestonun aşk alevini aldım ( o renk tutmasını çooooooooook istiyordum ) boyadım bi de ne göreyim sonradan açtığım yerler felaket ötesi kızıl yani sadece önü arkalarıda normal oldu ama önü felaketti ve dışarı bile çıkamadan eşime tekrar aşk alevi aldırdım ve boyadım bu seferde ön tarafı daha berbat oldu sonra hemen çikolata kahveye boyadım tabi kızıllar kapanmadı nasl bir renk oldunu sormayın tarif bile edemem soluğun soluğu bi kızıl çıktı ortaya şimdiii arkadaşlarr lütfen bana yardım edinnn aşk alevini çok istiyorum burdan bi arkadaş fotosunu koymuş onunki gibi tekrar aşk alevi alıp boyayayım mı yoksaaaa koyu kahveye mi boyayayım ( koyu kahveden başkası kapatmayabilir o yuzden) not: Saçlarım çok yıprandı ama yinde koyu renge dönmek istemiyorummmm ağlamak istiyorum yaaa neden olmuyorr lütfen yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm edin:KK43:( sırf saçlarım yüzünden sokağa çıkamıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK43:(((((((((

o renk akacak merak etme ama saçın çok kötü demişsin bu iki renkten birine boya nevacolor 5.20 palette 4.99 ikiside saçındaki rengi kaparlar kızıl morla çok güzel kapanır sonra o mor renk akacak saçın bordo bir kızıl haline dönüşecek o zaman duruma göre saçının tonuna göre ya aşk alevine direkt boya yada saçının rengini aç oryalle palette açıcıyla birdaha saçını sakın açma saçın yanar kopar koleston 12.0ile aç ben çokta güzel açmıştım mükemmel yani açıcıdan daha iyi bu şekilde istediğin renge birkaç aşamada ulaşırsın direkt kahveye sakın boyama çünkü bu sefer kızıldan iyice uzaklaşırsın saçın siyahda olabilir bunuda dikkate almayı unutma

Az önce boyadım saçlarım karamel ile bakır kahve arası bir renkti
$20130408_202804.jpg bakalım gündüz nasıl duracak

canım ben bugün boyadım sonunda dayanadım ve de süpppeeeerrrrr bayıldım renge koleston aşk alevine boyadım harika tavsiye ederim bu arada saolun kızlar gaza getirdiğiniz için:Roflol:a.s.a.s.

kızlar benim saçım siyah ama biraz koyu siyah kendi rengi..kızıl istiyorum ama koyu kızılımsı olacak sizce hangisi viyole kızıl mı yoksa aşk büyüsü vs vs mi kafam karıştı kütfen acil yardım edin kırmızı olsun istemiyorum tam ortası bişi yalnız saçım siyah çokta koyu olmasın ne olur yardım edin

düğün var da yarına :KK66:)

kızlar resim koyarak yardımcı olur musunuz? gün ışığında nasıl görünüyor?

Tanıdık biri boyatmıştı aşk alevi; pembemsi kızıldı.

Oldukça iddialı ve dikkat çekici bir renk.

X