Tüp Bebek Için Ilk Adimi 6 Kasim Sali Günü Atiyorum

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
808
6
MERHABA ARKADAŞLAR BU BÖLÜME PEK GİRMEMİŞTİM GENELDE GEBELİK BÖLÜMÜNDE VAKİT GEÇİRİRDİM FAKAT ŞİMDİ TÜP BEBEĞE KARAR VERDİK VE SALI GÜNÜ İLK GÖRÜŞMEYE GİDECEĞİM BENİM KİST PROBLEMLERİMDEN DOLAYI DOĞAL YOLDAN OLMAYACAĞINA KARAR VERİLDİ VE ŞUANDA YİNE KİSTİM VAR BENİM YUMURTA OLUŞUYOR FAKAT ÇATLAYAMIYOR BUNUN SONUCUNDA KİST OLUŞUYOR BENİM DURUMUMDA OLUP BAŞARILI TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖREN ARKADAŞLARIN YAŞADIKLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM.
RABBİM HİÇ BİR EVİ ÇİÇEKSİZ MELEKSİZ BIRAKMASINa.s.

ruya melegım cnm hayırlısı olsun bır anonce kavuş bebegıne ınsallah.. bu arada nerelerdesın kız özlettın kendını

merhaba canım bende 6 kasımda gideceğim doktora rapor işlemlerim olacak önce.. uzun protokol ve kısa diye iki şekli varmış eğer uzun protokol olursa 20-21 kasım gibi başlarım kısa olursa adetin 3. günü aralığın başı gibi başlarım..
inşallah sonuç ikimiz içinde olumlu olur...
şimdiden bol şanslar...:nazar:

canım nerelerdesin sen?aramıza dönmene çok sevindim.yüce mevlam gönlünün muradını tez vakitte hayırlısıyla göstersin.bende salı gün laparoskopi oldum.kanallarım açıldı canım.bakalım inşallah ben de kendiliğimden gebe kalırım.allahım bizimde yüzümüzü güldürür inşallah.

MERHABA ARKADAŞLAR BU BÖLÜME PEK GİRMEMİŞTİM GENELDE GEBELİK BÖLÜMÜNDE VAKİT GEÇİRİRDİM FAKAT ŞİMDİ TÜP BEBEĞE KARAR VERDİK VE SALI GÜNÜ İLK GÖRÜŞMEYE GİDECEĞİM BENİM KİST PROBLEMLERİMDEN DOLAYI DOĞAL YOLDAN OLMAYACAĞINA KARAR VERİLDİ VE ŞUANDA YİNE KİSTİM VAR BENİM YUMURTA OLUŞUYOR FAKAT ÇATLAYAMIYOR BUNUN SONUCUNDA KİST OLUŞUYOR BENİM DURUMUMDA OLUP BAŞARILI TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖREN ARKADAŞLARIN YAŞADIKLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

benimde olurdu kist ham verirdi dr patlardi ignelere baslamadan sana dogum kontrol hapi verir hap bittimi adet olursun kontrol olursun kist yoksa ignelere baslarsin ...bende olurdu öyle baslardik tedaviye

benimde olurdu kist ham verirdi dr patlardi ignelere baslamadan sana dogum kontrol hapi verir hap bittimi adet olursun kontrol olursun kist yoksa ignelere baslarsin ...bende olurdu öyle baslardik tedaviye

TEŞEKKÜR EDERİM CNM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN PEKİ GEBE KALABİLDİNMİ SONUÇ NEOLDU ACABA

canım nerelerdesin sen?aramıza dönmene çok sevindim.yüce mevlam gönlünün muradını tez vakitte hayırlısıyla göstersin.bende salı gün laparoskopi oldum.kanallarım açıldı canım.bakalım inşallah ben de kendiliğimden gebe kalırım.allahım bizimde yüzümüzü güldürür inşallah.

SAĞOL CANIM BEN PEK SIK GİREMİYORDUM AMA RATIK BURALARDAYIM İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN GÖNLÜNDEKİNİ TEZ ZAMANDA VERİRa.s.

merhaba canım bende 6 kasımda gideceğim doktora rapor işlemlerim olacak önce.. uzun protokol ve kısa diye iki şekli varmış eğer uzun protokol olursa 20-21 kasım gibi başlarım kısa olursa adetin 3. günü aralığın başı gibi başlarım..
inşallah sonuç ikimiz içinde olumlu olur...
şimdiden bol şanslar...:nazar:

İNŞALLAH CANIM HAYIRLISI OLUR HAKKIMIZDA SANADA BOL ŞANS...

tatlım hayırlı olsun şimdiden kisti felanda takma kafana doktorlar onu halleder inşallah herşey gönlüne göre olur allah yardımcınız olsuna.s.

sağolu kızlar iyi dilekleriniz için sonunda doğru dr buldum sanıyorum güven duyacağım bir dr bulamamaktan korkkuyordum cumartesi benim ultrasonla incelemem eşimin sperm analiziyle başlıyoruz ilk adımı attık ve çok mutluyum içimde bir huzurla çıktım merkezden hayırlısı artık kısmet

X