Cilt Bakımı Ürünleri Amway-artisty ürünlerinden Memnun Olan Var Mi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
canimmm ozaman sen cok sanslisin :) ben cildime uygun bakimi bulana kadar canim cikti ayni zamandada bir okadar para cikti cebimden :)
..benim ergenlikte basladi cilt sorunum ama cok sükür suan memnunum :)

ne sorun war cildinde canm.ben yüz masaj aleti aldım hergün uyumadan 2dakika onla yüzüme masaj yapıyorum okadar çok faydası warki anlatamam sana

benim ergenlikte bir iki sivilce sorunum oldu o kadar. şu an gayet güzel gidiyor cildim. Birçok ürün çeşidi kullandım.

Artistry, Kiehl's ve La Roche Posay ve ayrıca Yves Rocher markaları en iyileridir diyorum. Başka da marka tanımam....

prd-356-dv-qv.jpg

Bunu kullanan var mı? sıkılaştırıcı fondoten diyor ama ben sürerken resmen yüzümle cebelleşiyorum iyi bi marka diye biliyorum ben kullanırken mi yanlıs yapıyorum?

arkadaslar artistry urunlerinden kullananlar yada satanlar varsa turkiyedekinin neredeys yari fiyatina getirebilirim yurtdisindaa yasiyorum 2 ay sonra gelicem istenilen urunleri getiririm. birde banada onerebilirmisiniz makyah alti bi urunu varsa .:)

Artistry'nin Hydra-V serisini kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. Cildimi mahvetti, her yerim sivilce oldu, kızarıklıklarım arttı. Üstelik nemlendiricisinin içerisinde paraben varmış sonradan öğrendim. Cildinize kullanacağınız ürünlerin içeriğine çok dikkat edin. Amway satıcılarından bilgi almayın, mümkün mertebe kullanan kişilere danışın.

Hydra-V çıkmadan önceki Artistry serisi iyiydi. O cildime epey iyi gelmişti. Şu an sanırım üretilmiyor onun yerine bu Hyrda-V'ler geldi. Rezaletler!

Ben naçizane Hydra-V cilt bakım serisini kesinlikle önermiyorum.

Amwayin fırça setini de almıştım, dünyanın parası... İnanın aliexpressten sipariş etseniz yine de aynı efektiflikte yapabilirsiniz makyajınızı. Boşuna para vermeyin. Dipnot olarak düşeyim dedim.

Neyse ki bakım ürünlerim bitti , ben de Koreden bir kaç tane ürün sipariş ettim. Bugün elime ulaştı. Organikliğine güveniyorum bakalım cildimi toparlayabilecekler mi..

X