Cilt Bakımı Ürünleri Amway-artisty ürünlerinden Memnun Olan Var Mi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
selamın aleyküm heyy maşşallahh ne siteymiş böle kayıt olurken yazmadığım isim kalmadı anne kızlık soyadına kadar gidecektim yanii...
neyse ben 14 yaşındayım lise 1 e gidorum kadın değilim yanii :KK70: ama ileride makyaj yapıcam her genç kız gibi 16 17 imde...
ve bunu bilinçli yapmak itiyorum annemin arkadaşları amwayde çalışıyorlar kamplara mamplara eğitimlere gidiyorlar.... ben amway ürünlerine inandım bilmiyorum kadın bir temizlik ürünü gösterdi içineki zaten doğal dışını kapladığı şey plastik değilmiş organik bişi adını unuttum bırakoın onu üstündeki yazı bile kök boyasındanmış... bu amwayi satan ev hanımları çıldırmış heralde bi tanesi halı silme şeyiyle böle jel gibi bişi çocuğunu yıkamış... aslnda dalgga geçilecek bi durum ama doğal ya temizlik için kullanılıyor kimyasallar da yok çocuğun vücuduna sürünce gözeneklerdeki bütün pisliği alıp götürmüş çocuğun alerjisi geçmiş...
bi tanesine inanamadım biri kekin içine koymuş... bilmiyorum ben ihç denemedim sakın sizde denemeyin :KK70: ama duyduklarım bunlar... GÖRDÜKLERİM değil... bunu söyleyeyim de...
ben sizlere birşey sormak istiyorum ileride makyaj yaparsam tek kullanaacağım şeyler pudra far ve ruj olacak ve de şimdiden yüzüm için akne jelleri kullanıyorum (e haliyle ergenlikteyim her yerimden sivilce çıkıyor) onun için birde normal yüzün temizliği için bildiğiniz ürünleri güvendiğiniz ürünleri yazar mısınız???
bilgim olsun çünkü annemin arkadaşları vasıtasıyla üye oldukları için belki uygun bir fiyata alıp onlara da prim kazandırabiliriz..
içinde ne olduğunu bile bilmediğim abuk subuk şeyleri ilerleyen yaşlarda kullanmak istemiyorum çünkü şuna inanıyorum şuanda çok pahalı yaww dediğimiz şeyleri 40 mızda yaşıtlarımızla yüzümüzü karşılaştırdığımz zaman bizie neler kazandırmış anlayacağız...
benimde bu yaşta daha en çok korkuğum şey yaşlanınca nolıcam :KK70::KK70:...
o yüzden bu tür ürünlerde iyi ve kaliteli olduğunu bilen varsa lütfen buraya ürünün adını yazsın..
rica ediyorum şimdiden teşekkürler...

selamın aleyküm heyy maşşallahh ne siteymiş böle kayıt olurken yazmadığım isim kalmadı anne kızlık soyadına kadar gidecektim yanii...
neyse ben 14 yaşındayım lise 1 e gidorum kadın değilim yanii :KK70: ama ileride makyaj yapıcam her genç kız gibi 16 17 imde...
ve bunu bilinçli yapmak itiyorum annemin arkadaşları amwayde çalışıyorlar kamplara mamplara eğitimlere gidiyorlar.... ben amway ürünlerine inandım bilmiyorum kadın bir temizlik ürünü gösterdi içineki zaten doğal dışını kapladığı şey plastik değilmiş organik bişi adını unuttum bırakoın onu üstündeki yazı bile kök boyasındanmış... bu amwayi satan ev hanımları çıldırmış heralde bi tanesi halı silme şeyiyle böle jel gibi bişi çocuğunu yıkamış... aslnda dalgga geçilecek bi durum ama doğal ya temizlik için kullanılıyor kimyasallar da yok çocuğun vücuduna sürünce gözeneklerdeki bütün pisliği alıp götürmüş çocuğun alerjisi geçmiş...
bi tanesine inanamadım biri kekin içine koymuş... bilmiyorum ben ihç denemedim sakın sizde denemeyin :KK70: ama duyduklarım bunlar... GÖRDÜKLERİM değil... bunu söyleyeyim de...
ben sizlere birşey sormak istiyorum ileride makyaj yaparsam tek kullanaacağım şeyler pudra far ve ruj olacak ve de şimdiden yüzüm için akne jelleri kullanıyorum (e haliyle ergenlikteyim her yerimden sivilce çıkıyor) onun için birde normal yüzün temizliği için bildiğiniz ürünleri güvendiğiniz ürünleri yazar mısınız???
bilgim olsun çünkü annemin arkadaşları vasıtasıyla üye oldukları için belki uygun bir fiyata alıp onlara da prim kazandırabiliriz..
içinde ne olduğunu bile bilmediğim abuk subuk şeyleri ilerleyen yaşlarda kullanmak istemiyorum çünkü şuna inanıyorum şuanda çok pahalı yaww dediğimiz şeyleri 40 mızda yaşıtlarımızla yüzümüzü karşılaştırdığımz zaman bizie neler kazandırmış anlayacağız...
benimde bu yaşta daha en çok korkuğum şey yaşlanınca nolıcam :KK70::KK70:...
o yüzden bu tür ürünlerde iyi ve kaliteli olduğunu bilen varsa lütfen buraya ürünün adını yazsın..
rica ediyorum şimdiden teşekkürler... :):):)

selamlar..uzun zamandır bu başlık unutulmuş gerilerde kalmış..
nasıl gidiyor amway kullanıcıları

Ben nisan ayından bu yana amwy artstry nin temizleme jeli,yağ kontrollü arındırıcı toniği ve nemlendricisinikullanıyorum.Arkadaşlar satışını felan yapmıyorum...gerçekten çok memnunum.Çene kısmımda aşırı derecede sivilce peydah oldu ve 1 yıl uğraştım.Ama öyle basit bir sivilce değil,nerdeyse çıban gibi.Dr a gittim içten gelen bir rahatsızlığım yokmş.Sonra bu ürünlere başladım ve 3 ayda cildim toparlandı.Şuan hiç sivilcem yok şükür.Bazen 1 tane çıkıcak gibi oluyor,lekelere karşı etkili jelini sürüyorum hemen geçiyor.Kullandığım başka ürünlerde oldu ama fayda vermemişti.haftada 1 de gözenek arındırıcı maskesini uyguluyorum.Hiç siyah noktam yok.Güneş kremini de kullanıyorum ama ondan pek emin değilim yani sanki fayda etmiyo gibi bana.
...evet kahretsin ki abd ürünü..bu konulara dikkat ederim aslında alışverişimde ama arkadaşlar naptımsa sivilcelerime çare bulamadım,,,ne yapsaydım:1no2:

Son düzenleme:
bende yaglı cıltler ıcın temızleme jelı tonık kıl maskesı ve nemlendırıcısını kullandım guzel urunler memnun kaldım

bende rimeli var.hariha tek tek ayırıyo ama çok dolgun gösterimiyo.

Evet rimelini bende kullanıyorum Suya dayanıklı olanını
Gerçekten güzel birde kirpiklerimide beslediğini düşünüyorum
Sık sık kullandığımda Rimelsizde canlı ve dolgun görünüyorlar
Temizlemek içinde göz ve dudak makyajı temizleyicisini kullanıyorum
Çünkü başka bişey tam çıkaramıyor

N&A .!.:
bende yaglı cıltler ıcın temızleme jelı tonık kıl maskesı ve nemlendırıcısını kullandım guzel urunler memnun kaldım

N&A bende jel ve toniğini kullanıyorum Cidden jeli çok güzel temizliyor
Maske kullanmadım hiç

ben de uzun zamandır amway kullanıyorum.Tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki her ürünü öyle iddia edildiği gibi muhteşem ötesi falan değil, leke çıkarıcısı hariç olmak üzere bulaşık,çamaşır deterjanı v.s. ürünleri son derece vasat, diş macunu çok iyi gerçekten beyazlatıyor, ağız bakım suyu alabileceğiniz en iyi ürün diyebilirim üstelik çok uzun süre gidiyor, kırmızı şişede bir parfümü var bence harika bir koku üsüne tanımıyorum, cilt bakım ürünleri bence yetersiz, yağlı ciltler için temizleyicisini kullanmıştım, hiç memnun kalmadım, antiaging ürünlerini annem kullandı, var olan kırışıklara karşı hiçbir etkisi yok ama önleyici olabilir mi onu bilemem, aksesuarları lüzumsuz bir şekilde acayip pahalı , ayrıca her ürününün % 100 doğal olduğuna inanmıyorum, içeriklerine bakarsanız bin tane kimyasal madde olduğunu görürsünüz, bir de bal rengi güzellik sabunu var gerçekten çok güzel bir sabun cilt rengini açıyor

fondotenini kullandım. önce sivilce sonra sivilce izi yaptı. bıraktım. sonra 6 ay kadar bi zamn sonra yüzümdeki lekeler için cilt lekelerine karşı etkili jelini alim dedim . aldım ve 3 hafta kadar kullandım ve sonuç olarak hiçbir işe yaramadı. hiç mi hiç faydası olmadı. onu da bıraktım. annem loc diye bi ürünü var temizlik mazl onu kullanıyor çok memnun. bi de mobilya cilası var o da güzel. temizlik ürünleri güzelde kozmatik kötü bence

arkadaşlar ben yumuşatıcısını,bulaşık .çamaşır beyazlatıcı di fırçası macunu her şeyini nerdeyse kullanıyorum çok memnunum beyazlar pırıl pırıl bulaşık mak. tuz parlatıcı kullanmıyorum artık deterjanı 2,5 kg lıktı sanıyorum 7 aydır kullanıyorum hala var içinde pahalı gibi görünüyor ama aslında kullanım süresine bakılınca ucuz loc ta çok güzel bizzat kullandığım için çok iyi biliyorum ve tavsiye ediyorum kozmatik olarak bende kullanmadım onun için birşey diyemiyeceğim

Ben jelini toniğini maskesini nemlendricisini kullanıyorum memnunum ama bundan sonra amway in herhangi bir ürününü alırsam 2 olsun:eek:klava::mymeka:.Yasaklı listemde.

ben üniversitedeyken ballı sabununu kullanmıştım yıl 2002 el kadar sabunun fiyatı 5 liraydı o zamanın 5 milyonu yani

ama harika bir sabundu cildimi mükemmel yapıyordu

hatta o sabun biraz sıcakta kalınca içindeki bal yumuşuyordu delikafadulden

anway hakkın da kimileri çok iyi kimileri çok kötü şeyler söylemiş delikafadulden

3lü cilt setini kullanıyorum korkunç derecede memnunum ..cnm cildime yıllarca neler etmişim :çok üzgünüm:[/B]

ben rimelini kullanmıştım ya 3 yıl once falan yok oyle bişey keske bulabilsem yuzumu yıkıyodum akmiyodu ve takma kirpik mi diye soranlar olmustu yapısıda cok yumusaktı kesinlikle tavsiye edrim harikaaaaaaaaaadelikafadulden

amwayin diş fırçasını ve macununu kullanıyorum çok güzelll

X