Cilt Bakımı Ürünleri Amway-artisty ürünlerinden Memnun Olan Var Mi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar bende amway kozmetik ürünlerini sipariş edicem toz pudra ,ince sıvı örtücü ,güçlü örtücü,maskara (suya dayanıklı) ve ruj sipariş etmeyi düşünüyorum.Ama toz pudra ve ince sıvı fondotenin açık renklerini alıcam.Kararsız kaldım.Renkleride tam göremediğim için sonradan pişman olmak istemiyorum.Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirler mi? Beyaz tenliyim ama baya beyaz =) Hangi tonunu alıyım ayrıca bu ürünleri tavsiye eder misiniz?Şimdiden tşkler.

arkadaşlar bende amway in bir çok ürününü kullandım bazı ürünlerinden hiç vazgeçemiyorum gerçekten çok iyi ürünler BODY SERIES duş jeli ve vücut losyonunu sürekli kullanıyorum avonun ucuz diye aldığım duş jellerine asla para vermem artık amway tamam pahalı ama hem temizliği çok gidiyor hemde uzun süre bitmiyor çok dayanıyor , cilt bakım setide gayet güzel ama cilt tipine göre alma konusunda dikkatli davranmak gerek cilt lekeleri için olan jeli gerçekten çok iyi geldi bana fazla bi sivilcem olmuyor ama bi kaç tane çıkınca helede dışarı çıkıyorsam biraz sürüyorum parlamasını koyu rengini gideriyor düzenli kullanımla uzun süreli lekelerdede işe yarıyor bir arkadaşım cildindeki allerjiden dolayı doktorlara gidip duruyordu amway in fondotenini doktora götürdüğünde allerjiye neden olacak maddeler olmadığını söylemiş içeriğini okumuş yani güzel ürünleri var.

Mrb ben de günlük bakım ürünlerini kullanıyorum, karma cildim var çok memnun kaldım.tavsiye ederim.

Ben de 30'lu yaşlarda olduğum için artistry ' time difience' serisinin cilt bakım ürünlerini kullanıyorum.Yani temizleyici,tonik ve de gündüz kremini(nemlendiricisini).Çok memnunum.Cildime bir güzellik ve parlaklık verdi.

Evet uzun zamandan beri kullaniyorum. Memnunum! Tavsiye edebilecegim urunler.
Bu aylarda(ve her zaman)cildinizi gunesten korumak icin mutlaka kullandiginiz kremle birlikte(tek basina da olabiliryerimseniben) ARTISTRY Multi Protect SPF30 deneyin,derimkaydirigubbakcemile2 !

sivilce izleri için olan jelini sipariş verdim aranızda bu jeli kullanıpta memnun olan varmı

bende 3lü dengeleyivi setini kullanmak istiyorum ama önce mini setini alıcam denemek için.ama gerçekten bütçeyi sarsan ürünler bunlar :KK43:

amwayin özelliklede artistry nin kullanıcısıysanız çok iyi bir seçim yapmışsınız. Artistry clinique, lancome gibi firmaların da içinde bulunduğu ilk 5 prestijli markadan biri.
bunun yanı sıra şubat ayında beautycycle adında yeni bir marka çıkardı. ekonomik durumu orta olan kişilere hitap ediyor. bu markada çok kaliteli. nu MArkayıda Olay, Loreal gibi firmalarla kıyaslayabilirsiniz.tüm ürünleri henüz piyasaya verilmedi haziranda tamamlanacak ama şuan satışa çıkan ürünleri mevcut. bilgi almak için mesaj atabilirsiniz. yeni markanın linki :beautycycle - your element. your beauty - turkey.beautycycle.eu

arkadaşlar amwayi geliş fiyatından satabilen kimse warmı acaba ya? avonu fln geliş fiyatından satıyolar ama bu amwayde warmı öle bişi bilmyorum. bende leke giderici jelini kullanıyorum etki ediyo gibi ama o kadar küçücükki.... 15 ml.. hemen bitiweriyo.. 30 lira üstelik... acaba gelişinden satabilecek kmse warmı geliş fiyatı nedir merak ediyorum.. bilgilendirebilcek warsa özelden msj pls..

Bende artisty ürünlerinden almak istiyorum.Yardımcı olabilir misiniz?Özel mesaj atabilirsiniz.

iyi akşamlar biraz yazınızı geç gördüm ama ilgilenen arkadaş yoksa ben yardımcı olurum.

ben evlenirken makyaj ve cilt ürünlerimi hep amway den aldım çoğundan memnunum ve o kadar dayanıklıki anlatamam fondotenimi 4 yıl geçti hala bitiremedim hemde küçücük şişede ama rimeli benimde pek hoşuma gitmedi

ben evlenirken makyaj ve cilt ürünlerimi hep amway den aldım çoğundan memnunum ve o kadar dayanıklıki anlatamam fondotenimi 4 yıl geçti hala bitiremedim hemde küçücük şişede ama rimeli benimde pek hoşuma gitmedi

Bende ilk üye olduğumda aldığım ürünleri hala kullanıyorum
Yaklaşık 4 yıl oluyor
Ama ben rimelinden de memnunum Suya dayanıklı almıştım
Biri mavi biir siyah artk bitselerde yenisini alsam istiyorum

O fondötenden de kullanıyorum porselen olanından oda hala bitmedi
Yıkama jeli tonikte aynı şekilde

iyi akşamlar biraz yazınızı geç gördüm ama ilgilenen arkadaş yoksa ben yardımcı olurum.

Merhabalar, ben de en son 2009 ağustosunda lekelere karşı jelini aldım ve yeni bitti. Zaten 2006da aldığım tüp de 2009a kadar yetmişti. Süper bir ürün. Ancak sanırım şu an aynı cins üründen Amway'de 2 tane var ve ben hangisi ile devam edeceğimi bilmiyorum:KK43:( Birisi beautycycle serisindeki leke jeli, diğeri de yine Artistry serisinde lekelere karşı jel.. Benim senelerdir kullandığım beyaz tüp 15 ml'ydi, fiyatı da 25-30 TL arasıydı.
Şu an satılan beautycycle 15 ml ve 18-20 TL ve artistry de 30 ml ve neredeyse 40 TL!! aradaki farkı bilen var mı arkadaşlar??? Alacağım ama ne alacağım???:KK43:((

Artistry'ın sanırım yağlı ciltler için olan bir fondoteni vardı,gerçektende çok severek kullanmıştım.

Geçtiğimiz yaza girmeden bir amway temsilcisi öğretmen arkadaşlarımdan birinin evine ziyarete geldi. Biz hanımlar da kaçırmadık bu fırsatı gittik tabii, gitmese miydim ki :44:

300 liralık cilt bakım ürünü aldım. Yağlı ciltler için beautycycle nin cilt temizleyici- tonik- gece ve gündüz kremini, artistry göz çevresi kremini bir de artistry nin sivilce için antiblemish kremini aldım. etkisini pek görmesem de beautycycle fena değil, güzel de kokuyor(cildim sivilceliydi geçirmedi mesela), gözaltı kremi 50 küsür lira ve 19 liraya aldığım sebamedinkinden üstün değil, sivilce ve izleri için aldığım kremden hiç memnun kalmadım. Bir de 50 lira civarı para verdim. Ama 5 ay boyunca aksatmadan kullandığım halde bırakın sivilce geçirmeyi hep daha daha büyük sivilceler çıktı. Önce çıkartır sonra geçirir demeyin zira ben bunu 5 ay kullandım öyle 1 ay falan değil, hiç te geçesi yoktu, zerre azalma gözlemedim, aksine arttılar. Sonra hepsini bıraktım ve roaccutane adlı ilaca başladım, cildimi hiç böyle görmemiştim resmen parlıyor.

Bir de nutriway den bazı vitaminleri almıştım, fayda ya da zarar görmedim. Düzenli olarak onu da aylarca kullandım ama kullanmadığım zamanlardan farklı değildim, elimdeki kutular biterse bir daha almayı düşünmüyorum. Bana para tuzağı gibi geliyor açıkçası.

Ama hiç mi memnun olduğun ürün yok derseniz, açıkçası çamaşırlar için leke çıkartıcıdan memnun kaldım. İkinci kez sipariş bile verdim. Beyaz tişörtlerime bulaşan kapatıcı-fondoten lekelerini ne yaptıysam çıkaramamıştım. Denemediğim kalmadı (çamaşır makinesi- sıcak su- bulaşık deterjanı- alkol, aseton aklıma ne geldiyse denedim çıkmadı) ama bu markanın yıkama öncesi spreyi anında çıkardı. :KK16:

YIKAMA ÖNCESİ SPREY

arkadaşlar amwayi geliş fiyatından satabilen kimse warmı acaba ya? avonu fln geliş fiyatından satıyolar ama bu amwayde warmı öle bişi bilmyorum. bende leke giderici jelini kullanıyorum etki ediyo gibi ama o kadar küçücükki.... 15 ml.. hemen bitiweriyo.. 30 lira üstelik... acaba gelişinden satabilecek kmse warmı geliş fiyatı nedir merak ediyorum.. bilgilendirebilcek warsa özelden msj pls..
mrb özelden msj atamıyorum bahçelievlerde oturuyorum yardımcı olabilirim 100 tl lik aışverişi ücretsiz gönderirim

X