Cilt Bakımı Ürünleri Amway-artisty ürünlerinden Memnun Olan Var Mi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar amwayi geliş fiyatından satabilen kimse warmı acaba ya? avonu fln geliş fiyatından satıyolar ama bu amwayde warmı öle bişi bilmyorum. bende leke giderici jelini kullanıyorum etki ediyo gibi ama o kadar küçücükki.... 15 ml.. hemen bitiweriyo.. 30 lira üstelik... acaba gelişinden satabilecek kmse warmı geliş fiyatı nedir merak ediyorum.. bilgilendirebilcek warsa özelden msj pls..

benden cok daha ucuza alabılrısın bana ulaş..

Ben artistry göz kremini kullanıyorum bu aralar ve leke giderici kremini. Bir çok ürününü denedim, memnun kaldım gerçekten.

Son düzenleme:
amwayin artisty ürünlerini kullanıyormusunuz.ben bu markanın ürünlerinden almak istiyorum.önce burdan deneyimli arkadaşlara sormak isterim.deneyip de memnun olduğunuz artisty serisi ürünleri hangileri dir diye?

Çok yağlı bi cilde sahibim hayatımda kullandığım en güzel cilt bakım seti AMWAYinkiydi. Çok memnun kaldım.Parfümleri de süper.Farları,göz kalemleri,rujları muhteşem.Hemen hemen hepsinden kullandım ben.İç çamaşırı çorabına kadar.

amwayin artisty ürünlerini kullanıyormusunuz.ben bu markanın ürünlerinden almak istiyorum.önce burdan deneyimli arkadaşlara sormak isterim.deneyip de memnun olduğunuz artisty serisi ürünleri hangileri dir diye?

size yardımcı olabilirim yanlız yaşınızı bilmem gerekiyor ürünler doğru yaş gurubuna göre önerilirse cildiniz 10 yaş daha genç görünüm sağlar

size yardımcı olabilirim yanlız yaşınızı bilmem gerekiyor ürünler doğru yaş gurubuna göre önerilirse cildiniz 10 yaş daha genç görünüm sağlar

Ben de yağlı ciltler için essentials serisini kullandım. Toniği muhteşemdi. Cilt kremi keza aynı.. Time Defiance Serisine geçeceğim yakında...

Gerçekten dikkat ediyorum, ASG lerin çoğunda değişik bir ışıltı söz konusu.

Ben de yağlı ciltler için essentials serisini kullandım. Toniği muhteşemdi. Cilt kremi keza aynı.. Time Defiance Serisine geçeceğim yakında...

Gerçekten dikkat ediyorum, ASG lerin çoğunda değişik bir ışıltı söz konusu.

Time Defiance serisini bende kullaniyorum, mükemmel ürünler.. ben yillarca denemedigim marka kalmadi (Biotherm, Shiseido, Clinique...) sonunda bir bucuk yil önce tanistim bu ürünlerle, bütün serisini kullaniyorum, siddetle tavsiye ederim.

kesinlikle fondeteni pudrası mükemmel sivilce lekeleri için olanı deniycem ama bende

hatta ben bugune kadar amwayın hangı urununu kullandıysam çok memnun kaldım

Kizlar, bunlarin hepsini kullanmanizi tavsiye ederim...

Eklentiler

• $774515_10152087998809897_863128274_o.jpg
    $774515_10152087998809897_863128274_o.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 196
Canım birşey sorucam. Cildi tamamlayıcı losyon ve de onun yanındakini nasıl kullanıyorsun ? Kullanım sırası nedir ?

losyonu, yüzümü yikadiktan sonra (yüz yikama sabunumu unutmusum yanina koymayi) pamuga döküp siliyorum...yanindakileride genellikle sabahlari kullaniyorum, birgün renk acici olani (cillerim icin almistim) birgünde intensiv bakim kremini (eger bigün önce gec yatmissam mesela)

losyonu, yüzümü yikadiktan sonra (yüz yikama sabunumu unutmusum yanina koymayi) pamuga döküp siliyorum...yanindakileride genellikle sabahlari kullaniyorum, birgün renk acici olani (cillerim icin almistim) birgünde intensiv bakim kremini (eger bigün önce gec yatmissam mesela)

intensiv bakım kremini gece kreminden önce mi sonra mı sürüyorsun ?

walla ben yüzümü kendimi bildim bileli bebek sabunuyla hergün sabah akşam yıkarım arkasınada bebek yağı sürerim yüzüme başka bişi kullanmıyorum oldukçada pürüzsüz.bence cildinize kimyasal oranı yüksek kremler kullanmayın kızlar

walla ben yüzümü kendimi bildim bileli bebek sabunuyla hergün sabah akşam yıkarım arkasınada bebek yağı sürerim yüzüme başka bişi kullanmıyorum oldukçada pürüzsüz.bence cildinize kimyasal oranı yüksek kremler kullanmayın kızlar

canimmm ozaman sen cok sanslisin :) ben cildime uygun bakimi bulana kadar canim cikti ayni zamandada bir okadar para cikti cebimden :)
..benim ergenlikte basladi cilt sorunum ama cok sükür suan memnunum :)

X