Cilt Bakımı Ürünleri Amway-artisty ürünlerinden Memnun Olan Var Mi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
amwayin c vitaminini grip olacağımı hissedince iki üç gün günde birer tane alıyorum ve başka ilaç kullanmadan 3 günde gribimi atlatıyorum son 2-3 yıldır

amway temsilcisi falan değilim

Slm Arkadaslar coktan bakmamistim.Ben kendim satiyorum ve kullaniyorum.Aslinda yeniyim. Uclu temizleme jeli tonik ve kremin/ goz kirisiklarina karsi krem ve sivilceler icin jeli / sampuanin kullaniyorum. Suan kullandigim urunlerden memnunum. Senelerce ne kadar paralar vewrdim bu yuzumdeki sivilce ve sarkma icin suan iyi sukur. daha 2 ay kullanacagim sonra kesin soyleyecegim.

Arkadaslar ben yurdisinda yasiyorum Turkiyeye geldigimde buyuk magazasi var diye duydum ordan urunleri alabilme sansim var mi?

Simdi sivilcelerin tamamiyla gecmesi ve izler icin baska onerecekleriniz var mi?

Vitamin olarak B komplexi iciyoruz. Birsey farkettim 2 gun uutmustum kabizlik olayi vardi normal mi yoksa biraktiktan sonra oyle mi oluyor?

slm arkadaşlar ben setini ve gözenek sıkılaştırıcı maskesini 1senedir kullanıyorum ve çok memnun ladım.özellikle şampuanlarını kullanmanızı tavsiye ederim.fakat vitamin haplarını kullanmanızı tavsiye etmem çünkü anweyin ürünleri tarım bakanlığından onaylıdır.sağlık bakanlığından onaylı değildir.cilt benden söylemesi:1hug:

Slm canim saglik bakanligindan onaylanmadigi gercek mi? Kesin bilgi mi?

slm arkadaşlar ben setini ve gözenek sıkılaştırıcı maskesini 1senedir kullanıyorum ve çok memnun ladım.özellikle şampuanlarını kullanmanızı tavsiye ederim.fakat vitamin haplarını kullanmanızı tavsiye etmem çünkü anweyin ürünleri tarım bakanlığından onaylıdır.sağlık bakanlığından onaylı değildir.cilt benden söylemesi:1hug:

Slm canim Gozenek sikistirici maskeyi yagli ve problemli ciltlewr kullanir mi? Sonuc nasil?

merhaba ben amwayin temizleme jelini ve toniğini bide gece kremeini kullanıyorum hiç memnun değilim.mayıs ayından beri kullanıyorum
cildimde acayip sivilcelenme yaptı ve tabi sivilce izleride geçmedi hala. yeni yeni düzene giriyor.
makyaj ürünlerin bilmem ama cilt ürünlerini ben beğenmedim

Slm canim nasil bir cilde sahipsin? Bu cok onemli.En guzel neticeyi yagli cilt verirmis. Uclu urunu var ve sivilce jelini almalisin gunde 2 kere kullanirsan kullanma seklin de onemli nasil kullanilmasi gerekirse oyle kullanmasan netice alamassin. Amway urunlerini 5-6 senedir haberim var ancak bu sene kullanmaya karar verdim.Uzun zamandir bildigim icin sasirdim.

amwayin artisty ürünlerini kullanıyormusunuz.ben bu markanın ürünlerinden almak istiyorum.önce burdan deneyimli arkadaşlara sormak isterim.deneyip de memnun olduğunuz artisty serisi ürünleri hangileri dir diye?

Slm canim bu urunu aldin mi? sonuc nasil?

Slm yeni bir bakiyim dedim.Butun gun izin vermedim.Aksam bakacagim diye.Nerdesiniz? Cildim guzellesmeye basladi.Yagli cilt icin onerileriniz var mi? kosmetik urunlerinden neler iyi gelir?
Kendinize iyi bakin.................

Merhabalar;

Amway ürünlerinden sadece makyaj ürünlerini kullandım. Bir ürün var ki; inanılmaz güzel. Resmen dua ettim bu buluşu yapana ve başka hiç bir markada bulamadım bunu.
ismini unuttum fakat tarif edebilirim.

fondöten grubundan. ambalajı gümüş hepsinin. Sanırım bir profesyonel tasarımcı yapmış Amway için. küçük bir kutuda göz altı morluklarını kapatıcı 3 farklı ton. koyu kıvamlı krem.

Hem sürdüğünüz farı kalıcı sağlıyor. 2 Sene kullandım tam tamına. Kapatıcılığı süper ötesi.

Herkese tavsiye ederim. 1 kez aldım. Birdaha da alamadım :KK43: Biraz pahalı yaww fisfisfis

Merhabalar;

Amway ürünlerinden sadece makyaj ürünlerini kullandım. Bir ürün var ki; inanılmaz güzel. Resmen dua ettim bu buluşu yapana ve başka hiç bir markada bulamadım bunu.
ismini unuttum fakat tarif edebilirim.

fondöten grubundan. ambalajı gümüş hepsinin. Sanırım bir profesyonel tasarımcı yapmış Amway için. küçük bir kutuda göz altı morluklarını kapatıcı 3 farklı ton. koyu kıvamlı krem.

Hem sürdüğünüz farı kalıcı sağlıyor. 2 Sene kullandım tam tamına. Kapatıcılığı süper ötesi.

Herkese tavsiye ederim. 1 kez aldım. Birdaha da alamadım :KK43: Biraz pahalı yaww fisfisfis

pahalı ama 2 sene kullanmışsın birkez alman yeterli bende hem kullanıcı hem aktif olmayan satıcıyım yani kendime ve eşe dosta alıyorum ürünler konsantre olduğu için uzun süre gidiyor aslında daha ucuza gelmiş oluyo önemli olanda organik olması bence

farını, rujunu,pudrasını ve nemlendiricisini satın almıştım ambalajını açar açmaz pişman olunacak kadar pahalı amway ürünleri.. aynı kalitedeki ürünleri çooooook daha ucuza satın alınabilir..

o pişman olduğunuz ürünler kimyasal değil sizin cildinize asla zarar vermez.amwayın nutrılıne tesislerinde üretilen vitamilerinde kullanılan bitki konsantrelerinden üretiliyo.cildinizi başka hangi kozmatik ürünü hem a-e-vitaminleriyle besler hangisi bitkilerin kök boyalarından elde ediliyo cildimizi yabandamı bulduk ona garezimizmi varki zararlı ürünleri kullanalım.yaşlandığımızda bile güzel olmak istemezmiyiz.niye cildimizi çökerten ürünler kullanalım.

Amway cok qüzel qercekten avondan qüzel en azndan kaliteli. Deo Stickini, lekelere karsı jelini ve rimelini kullandım cok memnun kaldım. Jel süper qercekten.

hepsi çok güzel bakım yanısıra diğer ürünlerinide kullandım çok güzel..

Amway da 3 renkli bir kapatıcı almıştım. Çok memnundum. Fakat inanılmaz pahalı o küçücük kutucuk. Çok üzgünüm çoook ben de o yüzden bir daha alamadım

artistry alfa hidroksi serum plus kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz? serumun kutusunu annem atmış sanırım :KK43: şişenin üstünde de kullanımla ilgili bir şey yok. kullanımı nasıl? sürdükten sonra ne kadar süre ciltte kalmalı? ne sıklıkla kullanılmalı? bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen...

burada amwayci arkadaşlar var , bilgileri vardır diye bu konuya yazmıştım ama sanırım her sorumuz için başlık kalabalığı yaratmamız gerekiyor ... neyse bilen arkadaşlar varsa tekrarlıyorum yukarıdaki sorularımı , şimdiden teşekkürler...

ben varım ama uzun zamandır siteye girmeye fırsat bulamadım.yazınızı görmedim.serum plus un kullanımını anlatayım.temizlenmiş yüzünüze uyguluyorsunuz.parmak uçlarınıza 2 damla sıkmanız yeterli.tüm yüzünüze uygulayın.sürekli kalabilir.süresi ve zararı yoktur.yalnız onun ardından aydınlatıcı öz kullanmalısınız tek başına sonuç alamayabilirsiniz.ikisi konbine üründür beraber kullanılmalıdır.serum hasarları onarırken aydınlatıcı öz de cildin renk düzenini oluşturur.düzensiz renkleri tek renk haline getirir lekeleri açar daha aydınlık parlak görünmesini sağlar.onuda 2 damla tüm cilde uyguluyosunuz.yıkamanıza gerek yoktur.düzenli kullanırsanız faydasını kısa zamanda görürsünüz sabah ve akşam kullanın.

çok teşekkürler platin ilgin için.birkaç gündür nete girememiştim, o yüzden teşekkürüm biraz geç oldu kusura bakmayın.

evet canım 1.5 senedir amway işini yapıyorum çok güzel gelir seviyesindeyim.bunu söylemekten gurur duyuyorum.öncelikle göz altındaki morluklar içiriden gelen vitamin eksikliği veya bir rahatsızlıktan olabilir.önce onu öğrenmek lazım.mesela yoğurt süt yumurta düzenli tüketmiyorsanız calsiyum eksikliğiniz vardır.yada kansızlıktan olabilir.önce kan tahlilleri ile bunun sebebini öğreninki içeriden tedavi için uygun vitaminlerimizi önereyim.dışarıdan tedavi içinde serum plus ve aydınlatıcı öz tüm cildinizdeki problemleri onarır güneş lekeleri,doğum lekeleri,ciltteki düzensiz renk görünümünü,düzene sokarak cildin tek renk görünmesini sağlar.bununla beraber yenileyici göz çevresi kremi kullanmalısınız.düzenli kullandığınızda etkisini göreceksiniz.kullanma talimatına uyup düzenli kullanırsanız memnun kalmama olasılığınız yok.genede memnun değilim diyorsanız %100 tatmin garantilidir ürünlerimiz.yani paranız iade.denemeden göremezsiniz.
hmm tesekkrler ben bi doktora görüneyim öyleyse... aydınlatıcı öz nasıl bir sey onu cok merak ettm :) biraz bahsedr misn? fiyatı ne kadr?

X