Saç Bakım Ürünleri Saçinizi Uzatmak Icin Aktardan Tavsiyeler

jeliyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
272
0
33
kıslar ben bugün aktara gttim ve saçlarımın uzaması için ypmam gerekeni sordum bana içinde tatlı badem yğı,susam yağı,ısırgan yağı,vera yağı,selvi yağı,buğday yağı,okaliptus yağı,mersin yğı,limon kabuk yağı,çam terebentin esansı,lavanta yağı olan bi karışm verdi ve yanındada desteklemesi için polen verdii arıların ayaklarından alınan polendende günde 1 tatlı kaşığı almam gerktiğini söledii bu yağ karışımınıda haftada 2 kez yapıcakmışım kullanıp size etkili olup olmadığını söylicem....

Hayashi diye bir şampuan varmış.Saç uzatıyormuş.Duyan,bilen,kullanan arkadaş varmı acaba?

kıslar ben bugün aktara gttim ve saçlarımın uzaması için ypmam gerekeni sordum bana içinde tatlı badem yğı,susam yağı,ısırgan yağı,vera yağı,selvi yağı,buğday yağı,okaliptus yağı,mersin yğı,limon kabuk yağı,çam terebentin esansı,lavanta yağı olan bi karışm verdi ve yanındada desteklemesi için polen verdii arıların ayaklarından alınan polendende günde 1 tatlı kaşığı almam gerktiğini söledii bu yağ karışımınıda haftada 2 kez yapıcakmışım kullanıp size etkili olup olmadığını söylicem....

hadi bakalım canım. umarım işe yarar

polen bende kullanıyorum yakşalık 1 aydır aktar bana dışardan uyguladığın hiç bişey saçın uzamasını hızlandırmaz dedi ve poleni tavsiye etti günde bir kaşık yiyiyorum o gün bu gündür ama pek bi faydası olduğunu söyleyemicem yarın da yılan yağı almayı düşünüyorum onuda deniycem belki ikisi birlikte bi işe yarar ama açıkçası pek de umutlu değilim benneyaptımki uzamıyo saçım yaaa :uhm::uhm:

hint sampuanlarin ve sac bakim ürünlerinin saclari daha hizli uzattiklarini netde yaziyorlardi. ürünlerin tatintim yazilarina hep saclarin uzamasini hizlandirir, sac dökülmesini keser, kepegi giderir yaziyor. ben bi kez yag karisimini almistim. ama öyle hizli uzattigini fark etmedim. yoksa saclarim bundanmi ayda 2 cm uzuyor? :uhm:

polen bende kullanıyorum yakşalık 1 aydır aktar bana dışardan uyguladığın hiç bişey saçın uzamasını hızlandırmaz dedi ve poleni tavsiye etti günde bir kaşık yiyiyorum o gün bu gündür ama pek bi faydası olduğunu söyleyemicem yarın da yılan yağı almayı düşünüyorum onuda deniycem belki ikisi birlikte bi işe yarar ama açıkçası pek de umutlu değilim benneyaptımki uzamıyo saçım yaaa :uhm::uhm:

sadece polenle uzayacağını sanmıorm ben dün yağ karışımını sürdüm 2 saat bklettim sonrada zeytinyağı sabunuylada yıkadım :) öyle olunca faydasını görüyomuşsun polenide bugn bi kaşık aldm bide bunların dışında pirinç suyuyla haftada iki kes saçlarımı yıkıcam

sahsen benim bildigim normal sac bi ayda 1,5-2 cm arasi uzuoorki..tabi bu senin sacinada bagli olan bisey...bende yaklasik 3 cm e kadar uzuo bi ayda...

ne sanslısın ben o kadar bakım yapıyorum 1 cm uzuyor :KK43:((
bugün aktardan vitamin hapı aldım. içinde cinko, B, E, C vitaminleri ve folik asit var. Aktar sac uzaması için bu vitamini veriyoruz dedi. günde 1 tane alacam. sebze meyva yemediğim için vücudum içinde ii olur

arkadaşlar valla ben saçımı kestirmesem 1 sene içinde belime iniyor nasl oluyo anlamıyorum şimdi ise 1 aydr öyle çok dikkat ediyorumkii çok fazla uzadığını göremedm bunun stress le alakası olduğunu düşünüyorumm saçlarımı genelde kısa kestrmezdm bu sefer iğrenç bi kesim olunca taktım saçlarıma uzamıyor diye aslında uzuyor..
çünkü saçımı kestireli daha yeni 1 ay oldu enteleyide kullanmaya başlayalı 3 hafta ara ara kullanmıyorumda ama yinede uzadığını gördüm kii ben daha fazla uzamasını bekliyordum stressten kaynaklandığını düşünüyorum...off bi uzasa

evet stresden olabilir. bide uzasın diye devamlı bakıyoruz yaa sanki uzamıyormus gibi geliyor.

ya hem stresle hemde yediğimiz besinlerle çok alakası var.aslında sadece bunlara dikkat etsek bile sorun çözülür ama oLmuo işte:)

arkadaşlar ben saçlarıma
pirinci yıkarken çıkan beyaz su var ya iste onu sürüyorum
banyodan çıkmadan önce o suyu döküyorum biraz masaj yapıyorum ve yıkıyorum.biraz kokusu kötü ama saçlarım daha çok parlıyor ve güçlendi daha fazla uzuyor diyorlar ben kıvırcık saçlı olduğum için fark edemiyorum:)

bi zaten su pirinc suyunu denemedim. Annem herseyi sacına sürüyorsun diye pilav yapınca suyunu vermiyor döküyor :)

bi zaten su pirinc suyunu denemedim. Annem herseyi sacına sürüyorsun diye pilav yapınca suyunu vermiyor döküyor :)

kız Allah seni napmasın kız akşam akşam güldürdün beni valla:Roflol::Roflol::Roflol: bu pirinç suyunu ben daha yeni duyuorum okadar işe yarıo mu yaa nasıl yapıcaz peki:uhm:

kızlar bn söylediklerimi uyguluyorum 2 hafta oluoo we saçlarım aşırı derecede dökülürken şimdi dökülmesi azaldıı ayrıca pirinç suyuda sürüorm sanırım biraz uzadıı ama bunu zmn geçince daha ii görücemm

kız Allah seni napmasın kız akşam akşam güldürdün beni valla:Roflol::Roflol::Roflol: bu pirinç suyunu ben daha yeni duyuorum okadar işe yarıo mu yaa nasıl yapıcaz peki:uhm:

:)) napayım canım saclarım küt uzatmaya calısıyrm. :)
pirinc suyunu deneyemedim pilav yemezdim ama sırf uzatır belki diye yemeye basladım :))

X