Cilt Bakımı Ürünleri Nivea ürünleri kullananlar ve öneriler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
gizemcim ben nıvea nın 4-5 sene nemlendiricisini ve yüz yıkama jelini kullandım vede çok memnun kaldım.bence o dediklerin bünyeye göre değişir herkese her marka ii gelmeyebilir.

ANG€L;984774 .!.:
gizemcim ben nıvea nın 4-5 sene nemlendiricisini ve yüz yıkama jelini kullandım vede çok memnun kaldım.bence o dediklerin bünyeye göre değişir herkese her marka ii gelmeyebilir.

haklısın angelcm ama diyorlar ki geleceğe iyi bir yatırım deilmiş,erken yaşlandırırmış fln da filan.bana iyi gelio ama korkuyorum da :uhm:

niveanın göz çevresi bakım kremini kullandım,hiçbi yararını görmedim,hatta cildimi kuruttu ve şimdi kullanmadığım halde hala kuru göz çevrem.Aslında bana hiçbir marka iyi gelmiyor,o yüzden niveayı kötülemek istemiyorum,bazı kişilere faydalı gelebilir.En azından renksiz ve kokusuz ürünleri var,ben öyle kokusuz ürünleri seviyorum bu nedenle belki yine alırım niveanın bişeylerini.

ben nemlendirici olarak e vitamini ampulüyle karıştırdığım bepanten krem kullanıyorum çok memnunum deneyin isterseniz bepantende hücre yenileyici bi madde var e vitamini de cildi besliyo eczacım önerdi bana 3 aydır kullanıyorum

ben nemlendirici olarak e vitamini ampulüyle karıştırdığım bepanten krem kullanıyorum çok memnunum deneyin isterseniz bepantende hücre yenileyici bi madde var e vitamini de cildi besliyo eczacım önerdi bana 3 aydır kullanıyorum

emelcim faydasını gördün mü,göz çevresine de sürüyor musun bunu?

Canım biz üniversitedeyken dermatoloji hocamız asla bu markanın ürünlerini kullanmamamızı söylemişti.İçinde "kortizon" hormonu bulunduğundan ve tüylenme yaptığından,uzun süre kullanan pek çok kişinin kendilerine epilasyona gelmek zorunda kaldığından bahsetmişti.Ben hiç kullanmadım, bilemiyorum.Ama loreal ve lancome tavsiye ederim...
saolun doktor hanıımma.s.a.s.
o zamn en azndan nemlendiricisini bitince kullanmıym başka bişi alym çook saol

bnde niveanın göz altı morlugu kremi var onu kullanıyom işe yarıyomu bilmiyom pek kullanmıyom çünkü 1 hafta üst üste kullandım bi etki yapmadı bende sıkıldım şimdi aklıma gelirse sürüyom :):)

kızlar dun alısverıs merkezınden nıveanın yaglı cıltler ıcın setını aldım
arındırıcı yuz temızleme jeli
matlastırıcı tonık
matlastırıcı nemlendırıcı bakım kremı
dun aksam kullandım gercekten sonuç mukemmel
sizce avonmu guzel yoksa nıveamı???

veb kullanıyorum cnm yuz temizleme jelini ama ınan faydası olmuyor keısnlekle alma bende sıvılcelerım ıcın aldım ve yuzmun temızlenmesı ıcın ama hıc bır ıse yaramadı

niveanin sikilastirici kremini kullandim dogumdan sonra gercekten tuylenme yapti kullanmani tavsiye etmem

slm arkadasim,bende bi ara kullaniyordum,gercektende tuylenme yapiyor farkedince hemn biraktim,bence de kullanma,sevgilerrrrr

X